FASHIONZimní boty

Chlapecké zimní boty – Jak správně vybrat

Chlapecké zimní boty. JAK URČIT VELIKOST DĚTSKÝCH ZIMNÍCH BOT, ABY SE HODILY PO CELOU SEZÓNU – PRŮVODCE ONLINE NAKUPOVÁNÍM. Léto skončilo a je čas začít se připravovat na zimu. Noci jsou stále chladnější a začalo padat listí. Bohužel (pokud nejste milovníci sněhu) je zima na obzoru. My víme – je to hrozné. Máme pro vás několik tipů, díky kterým můžete nakupovat včas a užívat si svěžích podzimních dnů s vědomím, že jste připraveni na sníh.

 

Chlapecké zimní boty

 

Chlapecké zimní boty

 

V tomto příspěvku se dozvíte, jak zvolit velikost zimních bot pro vaše dítě, aby mu seděly po celou zimu. Tyto kroky dodržujeme každý rok pro tisíce dětí, které si přijdou do obchodu koupit zimní boty. Jsme si touto metodou natolik jisti, že dokonce garantujeme, že naše návrhy velikostí vydrží v obchodě celou zimu. Viz .
ČERNOŠEDÉ UNISEX SNĚHULE

 

 

Pokud máte další dotazy ohledně velikosti nebo chcete znát náš názor na to, jakou velikost si objednat pro konkrétní výrobek, rádi vám pomůžeme. Stačí nám poslat e-mail s věkem vašeho dítěte, mírou nohy (v cm nebo palcích) a tím, co hledáte.

 

KROK 1: ZJISTĚTE, JAKOU VELIKOST MÁ NOHA VAŠEHO DÍTĚTE

 

KROK 1 ZJISTĚTE, JAKOU VELIKOST MĚŘÍ NOHA VAŠEHO DÍTĚTE

 

To je bezpochyby naše nejčastější otázka. „Jak mohu měřit nohu svého dítěte z domova!“. Krátká odpověď zní: použijte pravítko! Případně dítě položte na papír a obkreslete jeho nohu tužkou/perem. Pomocí pravítka nebo metru pak můžete změřit délku jeho chodidla v cm nebo palcích. Tyto rozměry můžete porovnat s touto tabulkou velikostí a zjistit jejich velikost. Některé z nejoblíbenějších
DĚTSKÉ MODRÉ SNĚHULE PIXI

 

 

Tip odborníka: Je opravdu běžné, že rozměry jejich nohou jsou menší než velikost jejich současných běžeckých bot nebo bot do deště. To znamená, že mají stále kam růst! Pokud potřebujete pomoc na cestě k získání jejich klidu, pošlete nám e-mail. Rádi pro vás tento krok uděláme.

 

KROK 2: SMIŘTE SE S TÍM, ŽE MOŽNÁ BUDETE MUSET ZVĚTŠIT VELIKOST SVÉHO DÍTĚTE O DVĚ ČÍSLA.

 

KROK 2 SMIŘTE SE S TÍM, ŽE MOŽNÁ BUDETE MUSET ZVĚTŠIT VELIKOST SVÉHO DÍTĚTE O DVĚ ČÍSLA.

My víme! Dvě celé velikosti nahoru zní jako šílenství. Ale poslouchejte nás! Na Slovensku musí mít vaše dítě zimní boty od října do března. To je 6 měsíců prostoru pro růst, se kterým je třeba počítat! Těsné boty jsou navíc studené boty. Noha vašeho dítěte zůstane v teple, pokud jsou boty trochu prostornější, protože umožňují cirkulaci vzduchu kolem nohy. Chtělo by to také místo pro silnější vlněnou ponožku pro obzvlášť chladné dny. Pokud dáváte přednost botám, které se blíží vaší velikosti, a nevadí vám, že je budete měnit, jak vaše dítě roste, zvyšte prosím velikost o jednu velikost oproti uvedeným rozměrům. Pokud se budete držet rozměru zimních bot, budete mít studené nohy a odřené prsty. Jedna velikost zajistí prostor pro ponožky a cirkulaci vzduchu.

 

DĚTSKÉ ČERNOZELENÉ SNĚHULE DERG

 

Protože jsou zimní boty zateplené, často se zdá, že jsou zvenku mnohem větší než zevnitř. Jak správně zkontrolovat prostor pro růst se dozvíte v následujících dvou částech. Stačí však ze zimních bot vašeho dítěte vyjmout stélku nebo podrážku a uvidíte, jak zavádějící je vnější strana bot z hlediska velikosti. Proto doporučujeme nikdy nedržet nohu dítěte na vnější straně boty, abyste zjistili velikost. To je nepřesné a vede k příliš malým zimním botám.

 

Chlapecké zimní boty

 

Chlapecké zimní boty 2

 

U zimních bot existuje několik výjimek z pravidla dvou velikostí. Snažili jsme se je však uvést u každého produktu na našich webových stránkách pomocí praktických „tipů pro přizpůsobení“. Pokud tedy nejsou uvedeny speciální pokyny pro přizpůsobení, je pravděpodobně v pořádku zvětšit velikost o dvě čísla. Ale co když vaše dítě měří poloviční velikost? Zvyšte si velikost o 1,5 čísla (většina zimních bot se nedodává v polovičních velikostech). Pokud máte velmi velké, rychle rostoucí dítě, může být v některých případech velikost 2,5 bezpečnější pro úžasná, vysoká batolata. Jeden z největších výběrů zimní obuvi pro chlapce
ZDE.

 

DĚTSKÉ MODRÉ SNĚHULE SHANAJ

 

Není neobvyklé, že velikost bot vašeho dítěte vypadá v této sezóně u jeho různých bot takto:
Noha měří velikost 8. Běžecké boty pro domácí použití, které dobře padnou, se pohybují mezi velikostí 8,5 a 8,5. a 9. Zimní boty ve velikosti 10.

 

KROK 3: KONTROLA STŘIHU – BOTY S PLSTĚNÝMI/VLNĚNÝMI STÉLKAMI

 

3. ROČNÍK - OBUV S PLSTĚNÝMI VLNĚNÝMI STÉLKAMI

 

Některé z našich nejteplejších zimních bot mají vyjímatelné vložky. U těchto značek můžete z dětské boty vyjmout stélku a podívat se, jak bota skutečně sedí na noze (naruby)! Vložku nasaďte dítěti na nohu jako bačkoru a ujistěte se, že stojí vysoko. Menší děti mají tendenci tlačit nohu dopředu, proto se snažte udržet patu na stélce co nejvíce vzadu. Nyní přesně vidíte, kolik místa má vaše dítě na konci prstů.

 


 

Pokud chcete, aby vám vydržel po celou sezónu, hledejte na konci prstů přibližně šířku prstu. Pokud dítěti nejsou boty příliš velké, stačí, když jsou o něco větší. Cokoli menšího může vést k tomu, že vaše dítě vyroste ze zimních bot ještě před koncem sezóny. Podšívka vám také napoví něco o šířce obuvi. Pokud má vaše dítě problémy s nasazením stélky a jeho noha tlačí na vnější stranu, zdá se, že bota může být příliš úzká. Tuny materiálu navíc? Bota může být příliš široká. V těchto případech si dítě pravděpodobně bude stěžovat, že mu je bota příliš těsná/volná. Chcete-li to napravit, budete pravděpodobně muset změnit model nebo značku, nikoli zvětšit/zmenšit velikost.

 

KROK 3: Zkontrolujte, zda vám boty sedí – „jednodenní“ zimní boty – Chlapecké zimní boty

 

KROK 3 ZKONTROLUJTE, ZDA VÁM BOTY PATŘÍ - JEDNODENNÍ ZIMNÍ BOTY - Chlapecké zimní boty

 

Boty bez vyjímatelných stélek se mohou zdát poněkud složitější na kontrolu velikosti. Ale nebojte se! Vložky do bot vám mohou hodně napovědět. Většina bot má vyjímatelné stélky, které lze vysunout a zjistit, kolik místa má vaše dítě k růstu. Někdy je obtížné vložky vyjmout, ale pokud se pokusíte uchopit plsť, většinou se vám je podaří vyndat (nejsou přilepené).

 

Nyní můžete své dítě postavit rovně a vysoko. Ujistěte se, že mu podpatek nevisí ze zadní části stélky. Chodidlo by mělo pohodlně sedět asi 0,5 cm za patou, aby kopírovalo polohu chodidla v botě. Nyní vidíte, jak velký prostor má vaše dítě k růstu. Opět platí, že šířka špičky nebo o něco delší je ideální pro celou dlouhou sezónu.

 

KROK 4: OSLAVUJTE! JSTE PŘIPRAVENI NA ZIMU!

Nyní můžete jít do bot s klidným svědomím, protože víte, že nohy vašeho dítěte budou po celou zimu v teple. Tuto stránku si můžete uložit do záložek pro příští rok, až budete potřebovat zkontrolovat, jestli budou vašemu dítěti sedět boty na příští rok, nebo až budete vybírat boty z ruky a zjišťovat, zda můžete zimní boty předat. Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás – vždy vám rádi pomůžeme.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button