Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
VYBARVOVÁNÍ A KRESLENÍŽivotní styl

Jak nakreslit králíka: Jednoduché návody pro začátečníky

Jak nakreslit králíka. Kreslení zvířecích motivů může být zábavná a relaxační činnost. Pokud chcete zkusit něco jednoduchého a roztomilého, skvělou volbou je kresba králíka. Ať už jste začátečník, nebo zkušený umělec, následující návody vám pomohou krok za krokem nakreslit realistického nebo kresleného králíka.

 

Jak nakreslit realistického králíka

 

Jak nakreslit realistického králíka

 

Začněte s osnovou

 

Na papír nakreslete oválný tvar, který bude tvořit obličej králíka. Tento ovál může být mírně nakloněný.

 

Přidat tělo

 

Pod ovál nakreslete větší ovál, který bude tvořit tělo králíka. Tento ovál by měl být mírně skloněný nahoru.

 

Nakreslete uši

 

Nakreslete uši

 

Z horní části hlavy přidejte dvě dlouhé uši, které se mírně kroutí. Uši mohou být podle vašich preferencí o něco širší.

 

Přidání očí a nosu – Jak nakreslit králíka

 

Přidání očí a nosu - Jak nakreslit králíka

 

Do středu hlavy nakreslete dva malé oválné tvary očí a mezi ně nakreslete malý oválný tvar nosu.

 

Přidat podrobnosti

 

Kolem očí nakreslete řasy a uvnitř očí přidejte malé tečky, které je rozzáří. Přidejte také jednoduchou linku pro úsměv částečně zakrytý nosem.

 

Nakreslete tělo a nohy

 

Nakreslete tělo a nohy

 

Na tělo králíka přidejte zaoblené tvary pro břicho a nakreslete čtyři nohy s malými oválnými tvary na koncích pro tlapky. Zvíře na g

 

Přidání detailů na tělo – Jak nakreslit králíka

 

Přidání detailů na tělo - Jak nakreslit králíka

 

Můžete přidat jemné linky pro označení svalů a vrásek na těle.

 

Stáhnout obrysy

 

Po dokončení náčrtu stáhněte obrysy gumou tak, aby zůstala pouze kresba králíka. Své dílo pak můžete dotvořit barevnými tužkami, pastelkami nebo barvami.

 

Jak nakreslit kresleného králíka

 

Jak nakreslit kresleného králíka

 

Začněte hlavou

 

Nakreslete kulatý tvar, který bude tvořit obličej králíka. Můžete ji nakreslit tak, aby byla nahoře trochu plošší.

 

Přidat tělo

 

Pod hlavu nakreslete oválný tvar, který bude tvořit tělo králíka. Můžete ji nakreslit tak, aby byla o něco větší než hlava.

 

Kreslení uší – Jak nakreslit králíka

 

Z horní části hlavy přidejte dvě dlouhé uši, které se mírně kroutí. Můžete je nakreslit trochu zakřivené nebo rozmazané, aby vypadaly roztomile.

 

Přidání obličeje

 

Uprostřed hlavy nakreslete dva kulaté tvary očí. Přidejte malý trojúhelníkový tvar nosu a jednoduchou zakřivenou linii úst. Můžete také přidat tečky pro záři očí.

 

Nakreslete tělo a nohy

 

Nakreslete tělo a nohy

 

Za hlavu přidejte zaoblený tvar pro záda a poté nakreslete čtyři nohy pomocí jednoduchých zakřivených čar. Na konce nohou dejte malé oválné tvary, které budou sloužit jako tlapky.

 

Přidat podrobnosti

 

Na tělo můžete přidat několik čar, které budou sloužit jako kožešina. Přidejte také jemné linky pro detaily na obličeji, jako jsou oční řasy, obočí a vrásky na nose. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

Vyplňte barvy – Jak nakreslit králíka

 

Kresleného králíčka doplňte barevnými tužkami, pastelkami nebo barvami. Na tělo můžete použít světlé odstíny hnědé, béžové nebo šedé a na detaily, jako jsou oči a nos, tmavší odstíny. Nebojte se experimentovat s barvami a vytvořte si vlastního jedinečného zajíce.

 

Podrobnosti a nástin odvolání

 

Po dokončení kresby a zaschnutí barev můžete v případě potřeby doplnit další detaily. Obrysy můžete také odstranit gumou, aby zůstal jen kreslený králík.

 

Nyní, když máte k dispozici návod, se můžete pustit do kreslení vlastního králíka. Nezapomeňte, že každý člověk je jedinečný a váš králík může mít své vlastní charakteristické rysy a projevy. Buďte kreativní a experimentujte s různými styly a barvami, abyste vytvořili jedinečného a roztomilého králíčka. Jak držet králíka – Kdy můžeme chytat malé králíky do rukou

 

Jak nakreslit králíka. Pokud se chcete dále zlepšovat, doporučuji pravidelné cvičení a experimentování s různými technikami kreslení. Zkuste kreslit králíka v různých pózách, s různými výrazy obličeje nebo v různých scenériích. Čím více budete cvičit, tím lépe budete kreslit a rozvíjet svůj vlastní styl.

 

Kreslení králíka je skvělý způsob, jak se uvolnit a vyjádřit svou kreativitu. Tak si vezměte tužku a papír a začněte kreslit! Nezapomeňte se bavit a užívat si tento proces. Možná objevíte novou vášeň pro umění a kreslení zvířat. Šťastné kreslení!

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button