Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
TECHNOLOGIEZajímavosti

Jak zjistím, že mě někdo na Messengeru zablokoval?

Jak zjistím, že mě někdo v Messengeru zablokoval. Messenger je jednou z nejoblíbenějších aplikací pro zasílání rychlých zpráv na světě. Je to skvělý nástroj pro udržování kontaktu s přáteli a rodinou. Někdy se však může stát, že vás někdo zablokuje a vy o tom nevíte.

 

Jak zjistím, že mě někdo na Messengeru zablokoval?

 

Jak zjistím, že mě někdo na Messengeru zablokoval?

 

Pokud se tak stane, může to být frustrující, protože nebudete moci vidět jejich statusy, zprávy ani se s nimi spojit. V tomto článku se podíváme na několik příznaků, podle kterých poznáte, zda vás někdo na Messengeru zablokoval.

 

1. Zápasy ve zprávách

 

Zápasy ve zprávách

 

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zjistit, zda jste byli v aplikaci Messenger zablokováni, je zkusit poslat zprávu osobě, o které si myslíte, že vás zablokovala. Pokud jste byli zablokováni, zobrazí se u vaší zprávy shody. To znamená, že vaše zpráva nebyla přijata. Pokud však vidíte, že zpráva byla přijata, ale dotyčná osoba neodpovídá, může to znamenat, že vás ignoruje nebo s vámi nechce mluvit. Jak zaujmout ženu na seznamce – 9 tipů nad zlato

 

2. Chybějící profilové fotografie a informace

 

Chybějící profilové fotografie a informace

 

Jak zjistím, že mě někdo v Messengeru zablokoval? Pokud vás někdo na Messengeru zablokuje, nebudete moci vidět jeho profilovou fotografii a informace. Pokud chcete zjistit, zda vás někdo zablokoval, zkuste vyhledat jeho profil. Pokud se vám nezobrazují žádné informace o osobě, může to znamenat, že jste byli zablokováni. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

3. Nemožnost zobrazit svůj online status – Jak zjistím, že mě někdo na Messengeru zablokoval?

 

Nemožnost zobrazit svůj online status - Jak poznám, že mě někdo na Messengeru zablokoval?

 

Pokud jste byli v aplikaci Messenger zablokováni, nebudete již moci zobrazit online stav osoby, která vás zablokovala. Pokud vidíte, že je osoba v poslední době online, ale nemůžete jí posílat zprávy, může to znamenat, že jste byli zablokováni.

 

4. Příchozí hovory a zprávy

 

Pokud jste v aplikaci Messenger zablokováni, nebudete moci přijímat hovory ani zprávy od osoby, která vás zablokovala. Pokud vám tedy někdo poslal zprávu nebo zavolal a vy nic nevidíte, může to znamenat, že jste byli zablokováni. Pokud jste si jisti, že vám někdo poslal zprávu nebo zavolal, ale nedostáváte žádné oznámení, může to být proto, že jste zablokováni.

 

5. Nepřítomnost ve skupinových rozhovorech

 

Když vás někdo v Messengeru zablokuje, nebudete už moci vidět skupinové konverzace, do kterých se daná osoba zapojila. Pokud vás někdo zablokoval, neuvidíte jeho fotografii v seznamu účastníků ani to, co píše.

 

6. Zkoušení jiného účtu – Jak zjistím, že mě někdo na Messengeru zablokoval?

 

Zkoušení jiného účtu - Jak zjistím, že mě někdo na Messengeru zablokoval?

 

Pokud máte podezření, že vás někdo zablokoval, můžete zkusit odeslat zprávu z jiného účtu. Pokud jste tedy byli zablokováni, uvidíte vedle své zprávy stejnou shodu, což znamená, že vaše zpráva nebyla doručena. Pokud však byla zpráva doručena, pravděpodobně vás někdo skutečně zablokoval.

 

Souhrn

 

Pokud si myslíte, že vás někdo v aplikaci Messenger zablokoval, můžete to zjistit několika způsoby. Pokud se vám nepodaří zprávu odeslat, osoba neodpoví. Nevidíte její profilovou fotku a informace, nevidíte její online status.

 

Nedostáváte oznámení o příchozích hovorech a zprávách, nevidíte je ve skupinových konverzacích. Pokud se pokusíte odeslat zprávu z jiného účtu a zpráva neprojde, může to znamenat, že jste skutečně zablokováni. Vždy však mějte na paměti, že blokování na Messengeru je osobní volba, a pokud vás někdo zablokuje, může to být z různých důvodů.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button