SLUŽBY A ZAMĚSTNANOSTŽivotní styl

Hledání chůvy – 10 tipů, jak najít spolehlivou chůvu

Hledám chůvu. Určitě si zamilujete tyto skvělé tipy, které máme, abyste si s manželem vyšli na rande!!! Užijte si čas o samotě bez starostí o děti!

Snaha najít hlídání pokaždé, když chcete jít na rande, může být SUPER stresující! Musíte si lámat hlavu s tím, komu zavolat, a když vás napadne někdo, kdo se vám zdá dostatečně důvěryhodný, musíte si lámat hlavu s tím, zda bude vůbec k dispozici! Je to skoro jako randit znovu!!! Závidím vám všem šťastným ženám, které mají ve městě rodinu a prosí, aby k nim vaše děti mohly přijet – máte takové štěstí!!! Využijte toho!!!

 

Hledáte hlídání dětí

 

Hledáte hlídání dětí

 

Jedním z nejčastějších důvodů, proč spolu páry nechodí, je to, že nemají nikoho, kdo by jim pohlídal děti. Hledání ideální chůvy na hlídání dětí může být velmi stresující, zejména pokud jsou děti opravdu malé. Abychom vám všem trochu pomohli, přišli jsme s 10 fantastickými tipy, jak najít a udržet si skvělou chůvu.

1. Získejte doporučení

 

Získejte doporučení

 

Všichni se shodli na tom, že doporučené chůvy jsou jedním z nejlepších způsobů, jak najít skvělou chůvu. Promluvte si se svými blízkými přáteli o chůvách, které využili a které se jim líbily. Zeptejte se v kostele, komunitním centru, parku v sousedství nebo v klubech, ve kterých působíte. Nezapomeňte jim položit konkrétní otázky, t. j. zda jim vyhovuje hlídání kojenců nebo dětí s vysokou energií – cokoli, co by se týkalo vaší situace. Přestěhovali jste se nedávno do nové oblasti? Hledám chůvu.

2. Založení družstva chův – Hledáme chůvu 

 

Založení družstva na hlídání dětí - Hledáme hlídání 

 

Pokud chcete, aby se o vaše děti starali zkušení rodiče, pak se vám myšlenka družstva na hlídání dětí bude líbit! Spolupráce je skvělý způsob, jak ušetřit peníze a udržet děti v zodpovědných rukou. Jaká je definice družstva péče o děti? V podstatě se jedná o skupinu rodičů, kteří se dohodnou na výměně hodin péče o děti pomocí systému jízdenek. Když přivedete své dítě k jiné rodině, zaplatíte jízdné. Když hlídáte děti jiných rodin, dostáváte vstupenky! Nejlepší na tom je, že když to zorganizujete, můžete si vybrat rodiny, se kterými chcete vyměňovat!

 

3. Poznejte svou chůvu

 

Poznejte svou chůvu

 

Věnujte čas tomu, abyste se s pečovatelem seznámili. Jaká je její rodina? Jaké jsou její koníčky, mimoškolní aktivity a oblíbené činnosti? Vždycky se mi líbilo, když se o mě rodiny, kde jsem hlídala děti, zajímaly. Pokud chůva cítí, že se o ni zajímáte, je pravděpodobnější, že se bude zajímat i o vaše děti. Jedna se ujistí, že své oblíbené chůvě posílá zprávy, ve kterých jí říká, jak je úžasná, a dává jí dárek k narozeninám, aby její chůva věděla, jak moc ji má ráda!

Můžete zapojit i své děti. Určitě rádi „překvapí“ svou oblíbenou chůvu speciálním dárkem. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

4. Buďte průvodcem

 

Buďte průvodcem

 

Když je chůva ve vaší domácnosti nová, chcete se ujistit, že ví, kde se nachází vše důležité. Při prvním příchodu pečovatele trochu proveďte. Ujistěte se, že ví, kde jsou plenky, ubrousky a pyžamo. Ujistěte se, že jsou všechny vaše kontaktní údaje aktuální, zapsané a na viditelném místě. Hledám chůvu. Pokud nemáte pevnou linku a chůva nemá vlastní mobilní telefon, ujistěte se, že má možnost s vámi v případě nouze komunikovat. Maminka měla pro svou chůvu připravený list „Baby 101„, kde byly uvedeny všechny podrobnosti o jejich čtyřměsíčním dítěti. Obsahoval informace o tom, kdy potřebuje lahvičku a jak ji připravit, o jejím spánkovém režimu, oblíbených činnostech a dalších podrobnostech, které by mohly být pro chůvu užitečné. Byla to pro ně také zábavná vzpomínka, kterou mohli vložit do dětské knihy své dcery a ukázat její „snímek“ ve věku 4 měsíců.

 

5. Občerstvení je přivede zpět – Hledáme hlídání dětí 

 

Svačiny je přivádějí zpět - Hledáme hlídání 

 

Připravte speciální pochoutky jen pro svou chůvu. Je to skvělý způsob, jak jim dát pocit výjimečnosti, a navíc jim to zabrání prohrabávat všechny vaše skříně, když budou chtít svačinu. Pokud víte, že vaše děti budou nějakou dobu vzhůru, pravděpodobně pro ně budete chtít připravit i speciální svačinu. Vaše rande by mohlo být skvělým večerem pro uspořádání speciálního filmového večera u vás doma a pro všechny byste mohli mít připravené občerstvení. Náš zábavný filmový večer pro dvě osoby lze přizpůsobit tak, aby byl schválen dětmi i chůvou! Peníze zdarma – 11 tipů na peníze zdarma

 

6. Nakrmte děti před odjezdem

 

Nakrmte děti před odjezdem

 

Nebo alespoň připravte jednoduché jídlo pro děti. Hlídání vašich malých miláčků mladou chůvou bez dalšího stresu z přípravy jídla může být docela náročné. Možná si myslíte, že krabice s makaróny a sýrem pro ně bude snadné uvařit, ale pokud nejsou zvyklé na sporák nebo toho moc neuvařily, může to znamenat katastrofu! Večer si můžete objednat pizzu nebo si připravit sýr, krekry, jogurt a ovoce – cokoli, co vám usnadní přípravu jídla.

 

7. Připravte si speciální hry – Hledáte hlídání dětí

 

Připravte si speciální hry - Hledáte hlídání dětí

 

Někteří z vás mají možná tak malé děti, že při odchodu z domu pláčou a křičí. Nejrychlejším způsobem, jak to vyřešit, je dát dětem něco, na co se mohou těšit, až přijde chůva. Pokud budete mít jednu nebo dvě hry, které vyjdou POUZE v době, kdy mají hlídání, děti se budou mít na co těšit, a zároveň zajistíte, že se vaše děti budou na hlídání těšit.

Budou se dožadovat, abyste šli na rande! Na našich stránkách máme několik skvělých nápadů, které si můžete rychle vytisknout. Máme pro vás také několik zábavných her na večerní rande v obálce, na které se budou těšit malé i větší děti… zejména proto, že obsahují malý pamlsek. 

 

8. Dobře je zaplaťte

 

Dobře je zaplaťte

 

Nebuďte lakomí, pokud jde o platbu za hlídání. Pokud najdete skvělou chůvu, kterou vy i vaše děti prostě milujete, nezapomeňte ji náležitě zaplatit!!! Ocení to a donutí vás říct ano, až se jí příště zeptáte. Pokud řeknete, že se vrátíte do 10:00, vraťte se do 10:00 nebo jim alespoň zavolejte a dejte jim vědět, že se vrátíte později. Je to jen slušnost.

 

9. Předběžné oznámení – Hledáme hlídání dětí 

 

Předběžné oznámení - Hledáme hlídání dětí

 

Dejte chůvě co nejvíce informací předem. Když byla teenager, měla rodinu, která ji objednávala na 2. a 4. pátek v měsíci. Ona tak vždycky věděla, že má v ty večery práci, a oni zase věděli, že mají naplánované hlídání. Byla to výhra pro všechny! Navíc tuhle rodinu MILOVALA, takže se postarala, aby pro ně byly tyto noci vždy volné. {Je vám jasné, proč je dobré najít si chůvu, kterou máte rádi, a ujistit se, že ji hlídání VAŠICH dětí baví stejně jako vás}.

10. Poslouchejte

 

Poslouchejte

 

Naslouchejte svým dětem, když vám vyprávějí, jak se jim s chůvou dařilo. Naslouchejte své chůvě a zjistěte, zda můžete udělat něco pro to, aby byla spokojená. Naslouchejte svému srdci a ujistěte se, že se vždy cítíte dobře s tím, komu své děti svěřujete.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button