Životní styl

Peníze zdarma – 11 tipů na peníze zdarma

Peníze zdarma. Všechno už jste viděli. Sliby „vydělat peníze online zdarma!“ – až na to, že nikdy nejsou zadarmo. Vždycky je tu nějaký háček nebo investice, kterou musíte udělat předem.

A to dává smysl.  Každý den se stále více lidí zajímá o to, jak mohou vydělávat peníze online zdarma. Chtějí se vymanit z nudného, vyčerpávajícího nebo jinak nepříliš ideálního zaměstnání a stát se vlastním šéfem z pohodlí domova. A chtějí toho dosáhnout, aniž by museli vynakládat drahocenné prostředky, které mají nyní k dispozici.

 

Peníze zdarma

 

Peníze zdarma

 

Dnes vám ukážeme, jak na to. Podíváme se na 11 nejlepších způsobů, jak vydělávat peníze online – bez háčků a bez nutnosti mít na začátku hotovost.

Jak vydělat peníze online bez placení

1. Staňte se virtuálním asistentem

 

Staňte se virtuálním asistentem

Pokud máte talent na organizování a plánování, je práce virtuálního asistenta skvělým způsobem, jak si přivydělat online. Práce virtuálního asistenta zahrnuje plnění různých úkolů, jako je správa stránek sociálních médií, vyřizování e-mailů a přijímání telefonátů jménem firmy.

S rostoucím počtem soloprůmyslníků zaznamenávají virtuální asistenti nárůst poptávky po svých službách. Můžete začít tím, že se přihlásíte do výběrového řízení na portálech Upwork, Indeed nebo Virtual Assistant Jobs. Podle portálu Indeed.com si VA vydělají v průměru přibližně 15 eur za hodinu.

Někteří virtuální asistenti dosáhli úspěchu také tím, že si vybudovali vlastní osobní značku a propagovali ji u podnikatelů a začínajících firem. Po jejich vzoru si můžete vytvořit firemní stránku na Facebooku a vylepšit ji obsahem propagujícím vaše služby. (Vytvoření stránky je zdarma a můžete ji sdílet kdekoli na webu.)

2. Udělejte si průzkum online – Peníze zdarma

 

 Udělejte si průzkum online - Peníze zdarma

 

Umíte dobře používat Google k vyhledávání konkrétních informací? Pokud ano, existuje spousta příležitostí, jak vydělávat peníze online zdarma.

Mnoho společností v různých odvětvích si najímá webové výzkumníky, aby pro ně vyhledávali nejrelevantnější a nejspolehlivější zdroje informací. Tyto informace pak sdílejí se svými klienty, aby jim pomohli činit informovaná obchodní rozhodnutí. Můžete se přihlásit k práci na jejich úkolech – potřebujete pouze počítač a přístup k internetu.

Zde jsou některé společnosti, které pravidelně hledají online výzkumné pracovníky:

  • Společnost Wonder najímá virtuální výzkumníky, kteří hledají kvalitní odpovědi na otázky svých klientů. Úkoly mohou zahrnovat shromažďování statistických údajů, vysvětlování tržních trendů nebo identifikaci konkurenčního prostředí.
  • 10EQS zaměstnává odborníky z oboru, kteří mohou vyhledávat a odpovídat na otázky týkající se konkrétního odvětví. Pokud máte rozsáhlé znalosti v oboru, můžete se přihlásit do týmu odborníků společnosti 10EQS a získat možnost pracovat na živých výzkumných projektech.
  • O práci v oblasti internetového výzkumu se můžete ucházet také na portálech Upwork a Indeed.

3. Přepisování audio a video souborů

 

Přepisování audio a video souborů

Přestože se umělá inteligence stává nástrojem, který pomáhá přepisovat řeč do textu, není zdaleka dokonalá. Proto se mnoho společností spoléhá na přepisovatele, kteří převádějí zvuk z videí a řečových souborů do přesného textu.

Můžete si najít práci na částečný úvazek ve společnosti, jako je Rev, nebo pracovat na volné noze s více společnostmi na konkrétních projektech. Většina společností vám umožňuje vybrat si úkoly, na kterých chcete pracovat, a nastavit si vlastní rozvrh. Nejlepší na tom je, že nemusíte předem nic investovat – k přepisu stačí použít reproduktory zabudované v počítači.

 

Chcete-li uspět jako přepisovatel, musíte si zlepšit své dovednosti psaní na klávesnici. Vaše práce musí být bezchybná a srozumitelná pro klienty. Začněte trénovat přepisování krátkých zvukových souborů, abyste byli připraveni ucházet se o práci v přepisovatelských firmách.

 

4. Vytvoření účtu Patreon – Peníze zdarma

 

Vytvoření účtu Patreon - Peníze zdarma

Patreon je členská platforma, která pomáhá umělcům a tvůrcům získávat peníze. Prostřednictvím této platformy si mohou fanoušci předplatit projekty za předplatné. Pokud pravidelně vytváříte videa, podcasty nebo hudbu a máte své příznivce, můžete se připojit k Patreonu a umožnit svým nejvášnivějším fanouškům podporovat vaši práci měsíčním členstvím.

 

Chcete-li být na Patreonu úspěšní, musíte svým sledujícím nabídnout něco zajímavého, abyste získali jejich podporu. To může znamenat, že je zapojíte do svého tvůrčího procesu nebo jim nabídnete exkluzivní obsah vytvořený speciálně pro ně. Podívejte se na tyto nápady na odměny, které můžete svým fanouškům na této platformě nabídnout.

 

Registrace na Patreonu je zcela zdarma. Když začnete vydělávat, společnost dostane jen malé procento.

 

5. Prohlížení webových stránek a aplikací

 

Prohlížení webových stránek a aplikací

 

Dalším způsobem, jak vydělat peníze online zdarma, je recenzování webových stránek za peníze.

Některé společnosti nabízejí lidem bezplatné platby a produkty za zanechání referencí na svých stránkách. Jiné společnosti si platí lidi, kteří hodnotí kvalitu a výkonnost jejich webových stránek.

Při prohlížení webových stránek obvykle zkoumáte jejich funkčnost a rychlost načítání. Výše vašeho výdělku závisí na trhu, se kterým pracujete, a na metodách testování, které používáte. Ve většině případů si vyděláte více, pokud jste ochotni provádět individuální testování s klienty prostřednictvím videokonference.

 

6. Zapojte se do partnerského programu

 

Zapojte se do partnerského programu

Myslíte si, že máte marketingové dovednosti pro efektivní propagaci? Zapojte se do partnerského programu a získávejte provize z propagace produktů, služeb nebo značek na různých platformách. Po přijetí obdržíte partnerský odkaz, který můžete sdílet s ostatními.

 

Když někdo klikne na váš odkaz a koupí si produkt nebo službu, získáte provizi a kredit za doporučení. Výše provize závisí na partnerském programu a propagovaném produktu – za základní zboží na trhu Amazon se moc neplatí, ale za propagaci digitálních služeb, jako je webhosting, můžete získat stovky nebo dokonce tisíce eur.

 

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se affiliate marketing nespoléhá na propagaci blogu, která obchodníkovi přináší příjmy. K propagaci svého podnikání a vydělávání peněz můžete využít účty na sociálních sítích, jako je Instagram a Facebook.

 

7. Spuštění kanálu YouTube – Peníze zdarma

 

Založení kanálu YouTube - Peníze zdarma

 

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se stali YouTubery? V dnešní době můžete natáčet rozbalovací videa, výukové programy k produktům a vtipné scénky pouze pomocí chytrého telefonu. Založení kanálu YouTube vás nebude nic stát. Jakmile se přihlásíte do služby YouTube pomocí účtu Google, můžete vytvořit nový kanál se svým jménem nebo vlastním jménem.

 

Jako majitel kanálu YouTube máte několik možností, jak vydělat peníze. Jakmile dosáhnete 1 000 odběratelů, můžete začít vydělávat spuštěním reklamy na svém kanálu. Můžete také spolupracovat se značkami na sponzorovaném obsahu, prodávat zboží nebo spolupracovat na zpeněžení svého kanálu YouTube.

 

Klíčem k úspěšnému kanálu YouTube je zaměřit se na jeden výklenek. Můžete nabízet návody na krásu, recenze technologických produktů, denní přehled cen kryptoměn – cokoli, co vám přinese více zobrazení. Svatba

 

8. Účast na fokusních skupinách

 

účastnit se fokusních skupin

Rádi se s lidmi dělíte o své postřehy a názory? Zúčastněte se placeného průzkumu trhu a vydělejte si 50 dolarů za hodinu nebo více. Focus groups se obvykle používají ke zjištění postojů lidí k určitým produktům, značkám nebo myšlenkám. Účastníci mohou být rovněž dotázáni na své názory na konkurenční produkty nebo podniky.

Obvykle je ve skupině přítomen moderátor, který vede diskusi, dělá si poznámky a zaznamenává průběh sezení. Pokud se připojíte k online fokusní skupině, měli byste mít možnost účastnit se diskusí prostřednictvím video softwaru na svém chytrém telefonu, tabletu nebo počítači.

 

9. Staňte se online cestovní kanceláří

 

 Staňte se online cestovní kanceláří

Víte, kde najdete nejvýhodnější letenky a zájezdy? Zvažte práci z domova jako virtuální cestovní agent.

Cestovní kanceláře jsou placeny za to, že pomáhají lidem plánovat dovolenou a osobní cesty. Protože logistika (přestupy, ubytování, prohlídky atd.) může být náročná, mnoho lidí se při cestování spoléhá na cestovní kanceláře.

 

K tomu, abyste se mohli stát online cestovní kanceláří, nepotřebujete žádnou speciální certifikaci. Vše, co potřebujete, jsou rešerše a organizační schopnosti, abyste pro své klienty naplánovali bezproblémový výlet v rámci jimi stanoveného rozpočtu. Na pomoc si můžete vzít partnerství s různými společnostmi a získat slevy, které můžete nabídnout svým klientům.

 

10. Prodej fotografií online

 

Prodej fotografií online

Pokud pravidelně fotografujete nebo máte na pevném disku spoustu snímků, můžete je prodávat agenturám a vydělat si tak nějaké peníze. Získáte provizi pokaždé, když si někdo stáhne jednu z vašich fotografií – buď pevnou částku, nebo procento určené stránkou s obrázky.

 

Nejlepší webové stránky pro prodej fotografií online:

  • Shutterstock
  • Alamy
  • iStock

Pokud si vytvoříte pěknou sbírku na určité téma, můžete na ní dobře vydělat. A nejlepší na tom je, že každý nahraný obrázek můžete prodávat znovu a znovu, i když některé webové stránky mohou vyžadovat, aby fotografie byly exkluzivní pro jejich platformu. Nejtlustší člověk na světě – 10 nejtěžších lidí na světě

 

11. Nabídka poradenství v oblasti sociálních médií – peníze zdarma

Víte, jak získat sledující na Instagramu, TikToku nebo Pinterestu? Nabídněte své prodejní dovednosti tím, že se budete propagovat jako konzultant pro sociální média. Značky vás budou kontaktovat, abyste přišli s kreativními nápady, vytvořili videa a další.

 

Je to skvělá příležitost k vydělávání peněz pro lidi se schopnostmi v oblasti sociálních médií, protože svůj stávající profil můžete použít jako své portfolio. Propagujte své portfolio ve skupinách a fórech digitálního marketingu. A nezapomeňte uvést odkaz v informačních e-mailech, které posíláte agenturám.

 

Potřebujete inspiraci? Podívejte se na příběh Lucase O’Keefa. Jeho cesta začala virálním videem na TikToku, ze kterého se stala plnohodnotná poradenská firma pomáhající značkám získávat příznivce na sociálních sítích.e

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button