TECHNOLOGIEZajímavosti

Jak vytvořit webovou stránku ? Ukážeme vám, jak na to

Dnes vám ukážeme, jak snadno a rychle vytvořit webové stránky. Je to jednodušší, než si myslíte. Vysvětlíme vám to krok za krokem. Stránku vytvoříme ve webovém uzlu. Webnode je webová stránka, kde si můžete zdarma vytvořit webové stránky. Vytvořit webové stránky je velmi snadné a zvládnete to i vy.

 

Proč webnode ?

 

Je to jedna z nejlepších a nejpoužívanějších webových stránek pro tvorbu webových stránek.Navíc je zde nespočet podrobných návodů, tipů a typů . Je to jednoduché a velmi přehlížené. Díky němu můžete vytvořit webové stránky i bez znalosti programování. Webové stránky snadno a rychle. Vytvořte si úspěšný web nebo e-shop, který vám bude vydělávat peníze. Vytvoření webových stránek je navíc zcela zdarma.

 

 

 

Přejděme k jednotlivým krokům. Jak vytvořit funkční webové stránky

Jakmile se dostanete na webový uzel, v modrém rámečku uvidíte text Vytvořit bezplatnou webovou stránku . Tak proč čekat , jděte do toho a klikněte na něj.Bezplatné webové stránky.

 

jak vytvořit webové stránky

 

Jak vytvořit webové stránky

Zobrazí se dotazník Vytvořit stránku. Zadáte název webu ( název webu bude www.vášnázov.webnode.sk ) . E-mail a heslo . Pojďme dál.

 

jak vybrat název webové stránky

 

Zobrazí se ikona, která vám řekne, zda chcete webové stránky (blog, firemní stránky, vaření, recepty, sport,…) nebo zda chcete internetový obchod, e-shop. Podle toho, co si vyberete, se vám webový uzel přizpůsobí.

 

jak vytvořit eshop

 

Na výběr máte také z šablon . S výběrem šablony nespěchejte, vaše webové stránky musí vypadat co nejlépe.

 

Jak vybrat šablonu webových stránek

 

Jak vytvořit bezplatnou webovou stránku

Po výběru se okamžitě zobrazí vybraná šablona a můžete začít pracovat s editorem. Má nespočet funkcí. Uspokojí vás ve všech vašich představách

 

Jak vytvořit webové stránky

 

Proč mám za názvem webu webnode.sk ?

Webnode vám dává možnost vytvořit si webové stránky zdarma. Proto máte za názvem svých webových stránek webnode.sk. Ale nelíbí se vám to a chcete vypadat důstojněji? Pokud chcete mít ve vybrané doméně pouze své jméno, musíte si doménu koupit. Cesta : Nastavení-Doména .

jak pracovat ve webnode

kde koupit doménu

 

 

 

 

Balíčky Webnode 

 

jak pracovat ve webnode

 

K čemu jsou balíčky webnode dobré ? Balíčky Webnode rozšiřují prostor na vašich stránkách.Doporučujeme vám začít s verzí pro, ve které máte vše, co fungující a rostoucí webové stránky potřebují. Nastavení cesty – výběr balíčku . Jak vytvořit webové stránky.

Webový uzel


 

 

změna balíčku

balíček profi webnode co to je

To byl náš malý začátek. Více záleží na vás. Doporučujeme vám použít youtube, kde najdete mnoho webnode tutoriálů, které jsou velmi přesné a jednoduché.Stejně jako toto video.Začněte podnikat.

 

Vytvoření bezplatných webových stránek .

 

Mastné vlasy : 5 domácích opravných prostředků

 

 

 

Nové vozy 2021 – Vozy uvedené na trh v roce 2021

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button