AUTO A MOTOZajímavosti

Nové vozy 2021 – Vozy uvedené na trh v roce 2021

Nové vozy 2021, které přijdou na trh v roce 2021 . 7 nejlepších aut roku 2021 . Prohlédněte si nová SUV a elektromobily. Nejnovější vozy na světě.

 

Náš seznam nejlepších nových vozů, které přijdou v roce 2021, ukazuje, jakým směrem se ubírá automobilový průmysl. Není třeba dodávat, že automobilový trh v současné době prochází revolucí a nová SUV a elektromobily se objevují častěji než kdykoli předtím. Zdá se, že kupující nemají dostatek vozů SUV. Mnoho výrobců se přiklání k bateriovému pohonu jako k alternativě k benzínu a naftě. .

Očekávaný příchod nových vozů v roce 2021

 

1. Dacia Sandero Nové vozy 2021

 

Dacia Sandero Nové vozy 2021

 

Faceliftovaný model Dacia Sandero je nyní k dispozici k předobjednání. Mělo by jít o jedno z nejlevnějších supermini . Použité náhradní díly Renault .

 

2. Dacia Spring Electric EV

 

Dacia Spring Electric EV Nové vozy 2021

 

Dacia představí svůj první elektromobil v roce 2021 , měl by to být jeden z nejlevnějších elektromobilů na trhu. Bude mít krásný vzhled SUV , i když bude mít slabší motor. Na jedno nabití by měl být schopen ujet 220 km.

 

3. Citroen C4 Nová auta 2021

 

  Citroen C4

 

Citroen představil nový model C4, C4 by měl konkurovat tradičním hatchbackům . Měl by mít elektrický , benzinový a naftový pohon. Zvenku i zevnitř vypadá nádherně a luxusně.

 

4. Honda Civic Nová auta 2021

 

Honda Civic

 

Přichází nová verze Hondy Civic s konzervativnějším designem a zcela přepracovaným interiérem. V Británii bude k dispozici pouze model hatchback . Na obrázku je model sedan.

Nejrychlejší auto světa – 10 nejrychlejších aut na světě

5. Peugeot 308

 

  Peugeot 308 Nové vozy 2021

 

Peugeot 308 je nejstarším vozem v současné nabídce značky , ale nyní bude oživen. K dispozici bude také elektrický model, který bude pravděpodobně využívat stejnou pohonnou jednotku jako Peugeot e-208. K dispozici bude také plug-in hybrid a nejlepší verze bude schopna konkurovat Fordu Focus Active.

 

6. Vauxhall Astra

 

Vauxhall Astra Nová auta 2021

Příčiny vypadávání vlasů u mužů : hlavní viníci

Nový Vauxhall Astra může konkurovat současným modelům, jako jsou nový SEAT Leon, Kia Ceed a Ford Focus . Bude mít hodně společného s novým Peugeotem 306 a plug-in hybridní pohonná jednotka o výkonu 220 kW vrátí do hry model VXR .

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button