Zajímavosti

Jaké ženy mají muži rádi – 25 ideálních vlastností

Jaké ženy mají muži rádi – 25 ideálních vlastností ženy. 25 vlastností, které muži u žen hledají. Zjistěte, zda jde jen o vzhled, nebo zda jde o něco víc, co je vidět na povrchu. Každý muž hledá dokonalou ženu, i když se jejich představy o tom, co přesně od ženy chtějí, liší. Společným znakem je však najít někoho, kdo je ochoten projít s nimi horskou dráhou života a kdo je podrží ve všech situacích. Proto jim trvá, než se k něčemu odhodlají.

 

Co mají ženy rády

 

Co mají ženy rády

 

Najít „tu pravou“ je pro muže klíčovým životním rozhodnutím. Vynaložili na to spoustu úsilí. Hledají nejen slušnou ženu, která by jim pomohla, sdílela s nimi odpovědnost a podpořila je, když jsou na dně. Jaké ženy mají muži rádi, ale také ženu, která je svobodomyslná, experimentální, ambiciózní, pečuje o své tělo a vyjadřuje své potřeby a touhy. Při rozhodování muže o tom, s jakou ženou se chce usadit, hraje roli mnoho věcí. Zde je seznam vlastností, které muži hledají u žen, s nimiž chtějí strávit život. Čtěte dál!

 

1. Je zaměřen na rodinu a přátele

 

 Je zaměřen na rodinu a přátele

Samozřejmě ne každý člověk má blízko ke své rodině. A to z nich vůbec nedělá špatné lidi. Každý muž však obdivuje ženu, která si váží své rodiny a jeho. Co mají ženy rády. Nikdo by samozřejmě neměl být odsuzován nebo trestán za to, že pochází z násilnické rodiny. Kvalitu vytváření pevných a zdravých vazeb s přáteli a rodinou však ocení každý.

 

2. Je okouzlující

Pokud je žena okouzlující a dokáže ostatní rozesmát, dokáže se s grácií a šarmem dostat z většiny nepříjemných situací. To je mnohem lepší než být protivný a zlý. Šarm a půvab jsou to, co muže k ženám přitahuje. Šarm je to, co funguje po hádce, neshodě nebo časové tísni. Každý má rád okouzlující ženy.

 

3. Je dobrosrdečná

 

Je dobrosrdečná

Muži milují ženy, které jsou pozorné, starostlivé, milující a laskavé. Žena, která pro svého muže dělá maličkosti jen proto, že ho miluje. Žena, která mu úsměv opětuje, kdykoli se usměje on. Žena, z jejíhož srdce vyzařuje láska a teplo. Takovou ženu by si muž rád vzal.

 

4. Je intelektuálně náročná – Co se líbí ženám mužům

Nelze popřít, že vzhled člověka je to, co k němu zpočátku přitahuje další osoby. Není snadné rozpoznat dobrou osobnost z druhého konce místnosti. Mnohé aféry jsou založeny pouze na fyzické přitažlivosti – ale nikdy netrvají dlouho. Když konverzace postrádá zájem nebo hloubku, lidé často vyplňují svůj čas sexem bez emocí. Pouze na základě toho však není možné vybudovat trvalý vztah nebo skutečné spojení s druhou osobou. Skutečné diskuse o smysluplných tématech a intelektuálních výzvách budou mít z dlouhodobého hlediska vždy přednost před nesmyslným sexem.

 

5. Je ambiciózní

Kromě podpory muže při plnění jeho snů a cílů má dokonalá žena také své vlastní cíle. Dokonalá žena má jasnou představu o své budoucnosti a odhodlaně za ní jde. Nemusí to být nutně práce nebo kariéra, stačí něco, co ji baví. Muže přitahují ženy, které zpochybňují jejich myšlenky, pozitivně stimulují jejich emoce a dávají jim zabrat. Žena s extrémně silnou vůlí může být také příliš tvrdohlavá, což může být někdy velmi frustrující. Inteligentní žena si dokáže vybírat bitvy diplomaticky. To jí pomáhá stát se vítězem ve hře zvané život. Ambiciózní, zralá žena je někdo, s kým se muž může vydat do světa. Partner ve vztahu – a v životě.

 

6. Je důsledná –  Co se líbí ženám mužům

 

Je důsledná -  Co se mužům líbí na ženách

Být důsledný je úžasné, protože tím dáváte své drahé polovičce najevo, že jste tím, za koho se vydáváte. Dá mu tím najevo, že v prvních měsících vztahu nenastolujete falešnou personu a že se z vás najednou nestane, až si oba začnete rozumět. V tomto kontextu je konzistence opakem nekonzistence. Pokud je někdo nestálý a nepředvídatelný, je těžké předvídat, jak se k vám bude v daný den chovat, a začne to být otravné bez ohledu na to, jak milý člověk to je.

 

7. Je empatická a chápavá

 

 Je empatická a chápavá

Velkou roli při budování úspěšného a šťastného vztahu hraje podpora, soucit a povzbuzování partnera. Nikdo nechce být s chlapem, který se neustále chová jako kretén. Muži chtějí ženy, které je podpoří v jejich úsilí nebo v nouzi. Život je plný těžkostí a výzev, kterým může čelit každý silný pár, zejména manželský či partnerský. Někdy se i muži potřebují vyplakat na rameni.

 

8. Je ochotná vynaložit úsilí – Co se mužům líbí na ženách

 

Je ochotná vynaložit úsilí - Co se mužům líbí na ženách

Ve vztahu je důležité být obětavý, ale je nutné, aby to bylo opětováno. Ale nemusí to být mnoho. Žena může dát najevo, že do vztahu investuje stejnou měrou, i tak jednoduchou věcí, jako že občas podstrčí číšníkovi svou kreditní kartu, aby zaplatila za večeři. Je pravda, že v dlouhodobých vztazích někdy romantika vyprchá, ale neměla by. Co mají ženy rády.

Když žena zůstane takovou, jakou byla na začátku chození, ukazuje to, že jí záleží na tom, aby si u sebe chlapa, kterého miluje, udržela. Stejně tak je důležité, abyste si navzájem projevili uznání za úsilí, které každý z vás vynakládá. To, že je to považováno za samozřejmost, vede k nelibosti.

 

9. Zastává podobné hodnoty jako on

Náš hodnotový systém často vychází z výchovy a z toho, co nás naučili rodiče. Věci, které považujeme a nepovažujeme za důležité, věci, kterým věříme nebo nevěříme, a způsob, jakým se chováme k ostatním i k sobě samým. Nezáleží na tom, jak je člověk atraktivní. Pokud se jeho hodnoty neshodují s vašimi, budete vždy dlouhodobě nespokojeni. Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, abyste zabránili vypadávání vlasů

 

10. Je společenská a přátelská

 

Je společenská a přátelská

Muži jsou rádi ve společnosti a mají rádi partnerku po svém boku. Je tedy přirozené, že se scházejí v barech nebo restauracích a někdy prostě narazí na známé. Muži se však nechtějí obávat žádného postoje, který by jejich přítelkyně nebo manželka mohla dát svému příteli. Nechtějí, aby jejich partner ohrnoval nos, byl hrubý nebo krátký na své blízké. Je důležité, aby si před ostatními udržel svou image. Není třeba dodávat, že muž by měl mít stejné vlastnosti. Stejnou zdvořilost a úctu by měl projevovat i její rodině, přátelům, spolupracovníkům a všem ostatním lidem v jejím životě.

 

11. Je vtipná a má smysl pro humor.

To bude pro každého muže vždy prioritou. Muži obecně tvrdě pracují, hodně vydrží a jsou seriózní. Potřebují ženu, která jim dokáže vykouzlit úsměv na tváři, když se jim nedaří. Už víme, že ženy přitahují muži se smyslem pro humor, ale stejně důležitý je i pro muže.

Pokud má muž skvělý smysl pro humor, dáma, která je příliš strnulá nebo suchá, ho obvykle ztratí. Problémy by mohly nastat i v případě, že on často žertuje a je vtipný a ona je většinou vážná. Co mají ženy rády. Dříve nebo později ji jeho osobnost jistě začne dráždit. Důležité je, aby si pár navzájem dělal legraci a žertoval. To pomáhá nejen zlepšit náladu, ale také zpříjemnit společně strávený čas. Společný smích nikdy neomrzí.

 

12. Je spolehlivá – Co se líbí ženám

 

Je spolehlivá - Co se líbí ženám

Když někdo buduje život s někým jiným, je jednou z důležitých součástí vztahu budování důvěry. Umět někomu skutečně důvěřovat a spolehnout se na to, že si budete vzájemně oporou, ať už vás život postaví před cokoli – to jsou základy. Hlavním faktorem, který je třeba u potenciálního partnera hledat, je spolehlivost. Pokud je člověk zodpovědný ve financích a práci a ostatní se na něj mohou spolehnout, je to dobrý ukazatel toho, že bude dobrým životním partnerem.

 

13. Je laskavá a milující

 

Náklonnost je ve vztahu velmi důležitá. Objímání, držení se za ruce a prostá fyzická blízkost partnera jsou velmi důležité. Vytváří spojení. Je to hřejivý, láskyplný pocit. Žádný muž nechce mít vztah s ženou, která se třese, když ji obejme, nebo od něj vždy potřebuje prostor. Ačkoli různé věci dělají různé lidi šťastnými, jakmile skončí fáze líbánek a vztah pokročí, muži chtějí jen lásku.

 

14. Je uctivá

Základním aspektem zdravého vztahu je vzájemný respekt. Pokud máte se svou drahou polovičkou problém respektovat své tělo a hranice, možná nechodíte s tím „pravým“.

Muži milují ženy, které jim skutečně naslouchají a reagují na ně. Muži si dávají pozor na ženy, které je zklamou, uvedou do rozpaků nebo z nich dělají hlupáky, zejména na veřejnosti. Většina mužů je citlivá na kritiku a příliš hrdá. Pokud je však konstruktivní kritika ze strany milované osoby prováděna s respektem, může z nich udělat lepší muže, milence, bratry, otce a lidi.

 

15. Je podpůrný

Vztah tvoří dva lidé, kteří mají své vlastní sny, touhy a cíle. Je naprosto nezbytné, aby se oba členové vztahu vzájemně podporovali. Co mají ženy rády. To jim oběma pomůže k prosperitě. Partner, který člověka podporuje, povzbuzuje a pomáhá mu věřit v sebe sama, mu může skutečně umožnit překonat překážky, překonat nejistotu a pochybnosti o sobě a dosáhnout svých snů.

 

16. Je to jeho nejlepší kamarádka – Jaké ženy mají muži rádi

Pokud s danou osobou budujete život, váš vztah se bude skládat nejen z vážných věcí, ale i z banálních, hloupých a intimnějších okamžiků. Vztah s někým, kdo není jen vaším manželem či přítelem, ale také partnerem ve hře, může i ty nejtěžší chvíle proměnit v dobrodružství. Opravdoví partneři chtějí být a zůstat přáteli v základu. Nejde jen o sex. Přátelství hraje důležitou roli v tom, že pomáhá párům zůstat spolu.

 

17. Poslouchá ho

Klíčem k úspěšnému vztahu je aktivní naslouchání – nikoliv jen nepřítomné naslouchání – tomu, co váš partner říká, a reagování na to. Ideální životní partner naslouchá vašim obavám, aniž by reagoval příliš silně nebo rychle. Pomáhá jim to také řešit případné problémy, aniž by se museli bránit nebo zlobit.

Když má muž partnerku, která ho dokáže vyslechnout, když se cítí zranitelný nebo když udělal něco, co se ženě nelíbí, je to nesmírně cenné. Romantické filmy Top 10 romantických filmů

 

18. Je sebevědomá – Co se líbí ženám

Sebevědomí není dokonalost. To jednoduše znamená, že oba partneři pracují na svém individuálním zlepšení. Sebeuvědomění u ženy vytváří sebedůvěru, která vytváří větší prostor pro komunikaci, zranitelnost a důvěru. Pro některé to znamená, že se žena bude cítit dobře, když bude sama sebou.

 

19. Komunikace s ním – Co se líbí ženám mužům

Klíčem ke zdravému a šťastnému vztahu je otevřená a upřímná komunikace. Pokud s partnerem budujete společný život, je důležité, abyste se cítili dobře při vzájemné komunikaci. Upřímný rozhovor vyžaduje velkou míru otevřenosti, důvěry, zranitelnosti a sebepoznání.

 

20. Má příjemnou tvář – Z čeho si muži dělají legraci

 

Má příjemnou tvář - Z čeho si muži dělají legraci

Pěkná, čistá a příjemná tvář často projde i vraždou. Z čehož se muži třesou. Ačkoli to rozhodně není nejvyšší požadavek, muže přitahují ženy, které dbají na reprezentativní vzhled. Krása je samozřejmě v očích pozorovatele, ale to neznamená, že byste měli chodit s neumytými vlasy a nevyčištěnými zuby. Pečujte o sebe, protože si to zasloužíte.

 

21. Does she have a fit body – What does men like about women.

To souvisí spíše se zdravím, které je pro vás stejně prospěšné jako pro vašeho muže. Pečujte o své tělo správným stravováním a cvičením. Zdravé tělo vám dodá hodně sebevědomí, abyste se mohli vydat do světa. Nejkrásnější žena světa – 20 nejkrásnějších žen světa 2022

 

22. Je upřímná a důvěryhodná – Jak muži přemýšlejí o ženách

Po skončení všech her a sexuálních radovánek muži touží najít někoho, komu se mohou svěřit. Nejlepší vztahy jsou založeny na upřímnosti a důvěře – všechno ostatní nemá smysl. Jak muži přemýšlejí o ženách. Pokud chcete, aby k vám byl upřímný, buďte ke svému muži vždy upřímná (ale neříkejte mu věci, které nechce nebo nepotřebuje vědět). Když ji někdo pochválí, když dělá věci perfektně, je to skvělé, ale ještě příjemnější je, když je upřímná, když se mýlí.

 

23. Je inteligentní a sebevědomá – Co do muži jako o ženách.

Starší generace dávala přednost inteligentní ženě, která byla inteligentní nejen podle „knihy“, ale také podle „ulice“. Dnes tomu není jinak. Muži chtějí za manželku důstojnou spojenkyni. Co mají ženy rády. Co se mužům líbí na ženách. Chtějí najít někoho, kdo se od nich bude učit stejně jako oni od ní. To je to, co tvoří silný pár.

 

24. Má srdce ze zlata – Jaké ženy mají muži rádi

V dnešní době se ukazuje, že většina žen je v dobrých dnech sobecká a ve špatných prostě zlomyslná. Muži se tohoto typu žen bojí. Když hledají dlouhodobý vztah, vždy si vyberou milou a milující ženu se zlatým srdcem. Hledají ženy, které o ně budou pečovat a nabídnou jim upřímnost, vřelost, soucit a náklonnost, které potřebují ke šťastnému životu.

 

25. Nestresujte se – Jak muži přemýšlejí o ženách

Většina mužů chce ženu, která je nebude stresovat. Stres zahrnuje podezřívavé chování, které v něm vyvolává pocit, že ho podvádíte, nátlak, aby vám koupil drahý přístroj, který si nemůže dovolit, nátlak, aby se oženil, i když na to není připraven, neustálou komunikaci s vaším bývalým a neustálé vyžadování peněz. Co se mužům líbí na ženách. Žádný muž nechce ženu, která mu způsobuje spoustu stresu, a i kdyby se to snažil zvládnout, dlouho by to nevydrželo.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button