VZTAHYZajímavosti

Jak poznám, že mě miluje – 10 věcí, které dělá

Jak poznám, že mě miluje – 10 věcí, které dělá. 10 znamení, že vás miluje + jak se chovat, když vás nemiluje. Přistihli jste se někdy, že se ptáte: Miluje mě? Zdaleka nejste sami. Nejenže mám osobní zkušenost s kladením této otázky v různých vztazích v průběhu let, ale můj průzkum ukazuje, že tisíce z nás si kladou stejnou otázku každý měsíc. Otázky, jako jsou tyto…

  • Miluje mě můj přítel?
  • Opravdu mě můj manžel miluje?
  • Ukazují, že my ženy se nad těmito otázkami zamýšlíme ve velkém počtu.

A není to žádné překvapení. Láska je jedním z největších pokladů života, o který všichni upřímně usilujeme. Láska je krásná a všichni po ní toužíme.

Pokud jste ve vztahu už dlouho, samozřejmě vás zajímá, co váš partner cítí. Doufejme, že máte otevřenou komunikaci, dostatečnou důvěru a pevné základy, ale tyto věci se budují dlouho. I když jste si s partnerem vyměnili kouzelná slova„miluji tě„, může se stát, že si nejste jisti, zda láska existuje. Tento příspěvek je pro vás.

 

Miluje mě? Opravdu mě miluje? Jak poznám, že mě miluje?

 

Miluje mě Opravdu mě miluje Jak poznám, že mě miluje?

Především je mi líto, že se tak cítíš, ale naprosto tě chápu. Je děsivé a matoucí, když si nejste jisti láskou své milované osoby.

Prošla jsem si dlouhým obdobím, kdy jsem viděla znamení, že mě můj manžel opravdu miluje, ale stále jsem mu nebyla schopná uvěřit. Byla to bolestivá úzkost, se kterou jsem se musel vypořádat, ale dokázal jsem ji překonat a zcela se z těchto obav vyléčit. Pokud vám to připadá podobné, doporučuji vám přečíst si můj příspěvek o tom, jak přestat ve vztahu potřebovat ujišťování.

 

Otázka „zda tě miluje“ nebo „zda mě stále miluje“ se může ve vztahu objevit kdykoli. Pro většinu lidí, kteří čtou tento článek, je to pravděpodobně blíže začátku vašeho vztahu. Možná spolu chodíte už několik měsíců a přemýšlíte, jestli mezi vámi opravdu roste láska. Nebo spolu chodíte už několik let a obáváte se, že vaše láska možná vyprchává. Myslím, že vám tento článek pomůže.

 

Nejsme spřízněné duše, a to je v pořádku.

 

Láska je čin, víc než cokoli jiného. Slova jsou jistě nesmírně mocná – a já plně věřím, že by se páry měly o svou lásku dělit slovy každý den – ale činy jsou ještě mocnější. Protože činy podporují to, co říkáte, důkazy. Muž, který vás miluje, to dává najevo tím, jak se k vám chová a jak se rozhoduje.

 

Všimněte si, že mezi 10 znaků, že vás miluje, které jsem sestavil níže, jsem nezařadil „protože to říká“. Slova může říkat kdokoli, ale skutečnou lásku projevují ti, kdo za nimi stojí skutečnými činy.

 

Na začátku vašeho vztahu může být váš partner také pomalý ve vyjadřování. To však nutně neznamená, že v něm není láska. Může to znamenat, že váš partner je s těmito slovy velmi opatrný a nebere je na lehkou váhu. Může to znamenat, že má ze vztahu obavy a bojí se vám to říct. Jsou to normální pocity a možná se cítíte stejně.

 

Láska JE velká věc. Říct „miluji tě“ je obrovská věc. Není třeba spěchat.

 

Pokud na tato slova stále čekáte, možná budete chtít být trpěliví. Jak dlouho jste ochotni čekat, záleží samozřejmě na vás. Mému manželovi trvalo sedm měsíců, než náš vztah opětoval. Byl jsem trpělivý. A stálo to za to! Pokud ovšem stále čekáte nebo přemýšlíte, následujících 10 příznaků může vaše obavy rozptýlit.

 

 

10 spolehlivých znamení, že vás miluje

Tento seznam není vyčerpávající. Láska je složitá a každý ji vyjadřuje jiným způsobem. Jedno je však jisté: pokud se vaše polovička snaží, je to dobré znamení. Abyste mohli dávat lásku, stát se lepším člověkem a mít úspěšný vztah, je třeba vynaložit úsilí.

 

Úsilí je nakonec také známkou emocionální vyspělosti. Následující znaky tedy mohou naznačovat nejen lásku, ale také schopnost a ochotu vybudovat úspěšný vztah.

Projevuje vám upřímnou úctu. Jak vím, že mě miluje?

 

Projevuje vám upřímnou úctu. Jak vím, že mě miluje?

Úcta a láska jdou ruku v ruce. Úcta sama o sobě nemusí být jednoznačným znakem romantické lásky, ale v milostném vztahu by měla být vždy přítomna. Pokud vám váš partner projevuje úctu: k vašim rozhodnutím, času, tělu, myšlenkám, může to být znamení, že si vás váží víc než jen jako přítele.

 

Muž může projevovat úctu různými způsoby. Jedním ze způsobů, jak se cítím nejvíce respektován, je například to, když mi někdo naslouchá. Když můj partner naslouchá tomu, co mu chci říct, a je ochoten věnovat pozornost mým problémům nebo dokonce jen mým obecným myšlenkám, cítím se nesmírně respektován. Cítím, že jsem pro něj důležitá a že mé myšlenky a pocity mají hodnotu.

 

Je to pro vás na prvním místě. – Jak poznám, že mě miluje?

 

Klade tě na první místo. - Jak poznám, že mě miluje?

Jedním ze znaků, že vás muž miluje, je, že vás často staví na první místo. Ve skutečnosti to může být jedno z nejhlubších znamení, že vás opravdu miluje. Když jsou potřeby a štěstí druhého člověka na prvním místě, je to skutečně projev lásky a nesobeckosti. Je to něco, co bychom měli v našich vztazích dělat neustále, a upřímně řečeno, může to být velmi obtížné.

 

Pokud to pro vás váš blízký dělá, ať už se o vás stará, když jste nemocní, překračuje meze, aby vám nějakým způsobem pomohl, nebo odkládá své vlastní potřeby, aby pro vás něco udělal, je to silné znamení, že vás miluje.

 

Najde si na tebe čas, je pro něj prioritou. – Jak mám vědět, že mu na mně záleží? – Jak vím, že mě miluje?

 

Udělá si na tebe čas, jsi pro něj prioritou. - Jak poznám, že mu na mně záleží?

Stejně tak je dobrým znamením lásky, když si na vás partner neustále dělá čas. Měla byste mít jistotu, že jste v jeho životě a rozvrhu prioritou – nikoliv na okraji zájmu.

 

Milující partner se vás bude snažit začlenit do svého každodenního/týdenního života, i když to bude nepohodlné nebo náročné. Může přeházet svůj rozvrh, aby si s vámi mohl dát rande, zastavit se za vámi cestou do práce nebo na přednášku, nebo vám dokonce večer jen důsledně volat. Tyto projevy snahy jsou důležité a ukazují, že mu na vás záleží a že jste důležitou součástí jeho života.

 

Snaží se vyřešit problémy ve vztahu nebo změnit své chování k lepšímu.

Každý vztah narazí na určité výzvy a problémy. Konflikty jsou běžnou součástí života a velmi častým prvkem lidských vztahů. Důležité je, jak se s tímto konfliktem vypořádáte vy dva. Jak mám vědět, že mu na mně záleží?

Jak váš partner řeší problémy ve vztahu? Neustále je odsouvá stranou a vyhýbá se jim? Možná nechce přiznat, že má problémy? Nebo možná není ochoten změnit své chování.

Může to být jistě známkou citové nezralosti, ale také to může naznačovat, že vztah není založen na lásce.

 

Milující partner se bude snažit vztah posílit a zlepšit. Je ochoten s vámi o těchto otázkách diskutovat. Bude ochoten změnit své chování pro dobro vztahu.

 

Ukáže vám vaši zranitelnou stránku.

Jedním ze znaků toho, že vás muž miluje, je, že vám občas dovolí vidět svou zranitelnost. Vpustí vás za vnější bariéru. Pro mnoho mužů je to jistě obtížné. Muži obvykle nemají takový kontakt se svými emocemi jako ženy a rozhodně se o ně necítí tak dobře.

 

Muž, který vás miluje, vám však stále častěji dovolí nahlédnout do tohoto zranitelného nitra. Pravděpodobně to bude pomalý proces, ale když uvidíte známky toho, že vás k sobě pustí, může to být skvělý signál, že láska kvete. Jak zjistím, že mě miluje.

 

Jeho zájem o vás není výhradně sexuální. – Jak poznám, že mě miluje?

To je velký problém. Dává vám vaše partnerka najevo, že ji zajímá, co můžete nabídnout mimo ložnici? Vztahy často začínají velkou vášní a vzrušením, ale to by se nemělo zaměňovat se skutečnou, nefalšovanou láskou. I když to jistě může být její součástí, láska je obvykle to, co vyrůstá později, když počáteční opojení začne vyprchávat. Počáteční vášnivý fyzický vztah, který prožívá mnoho párů, ještě nelze nazvat láskou, ale lze jej nazvat chtíčem. Jak mám vědět, že mu na mně záleží?

 

  • Pokračují city a projevy lásky i po tomto počátečním výbuchu? Je ve vašem vztahu něco víc než jen fyzická stránka?
  • Dělá váš partner víc než jen minimum, nebo dělá jen tolik, aby vás dostal do postele?
  • To jsou otázky, které stojí za to prozkoumat. Když je láska skutečně přítomná, vztah je víc než jen fyzický.
  • Jak pěstovat kaktusy v domě nebo bytě

 

Projevuje zájem o společnou budoucnost. – Jak vím, že mě miluje?

Ach, budoucnost. Pro mnoho párů to může být děsivé téma a moje zkušenost ve dvaceti letech mi ukázala, že toto téma děsí zejména mnoho dvacetiletých mužů! Jedním ze znaků toho, že vás miluje, je však to, že dokáže vést tyto rozhovory, i když nenápadně.

 

Jak poznám, že mě má rád. Váš několikaměsíční přítel pravděpodobně ještě není připraven mluvit o manželství a dětech. Ale někdo, kdo vás miluje (nebo je na cestě k tomu, aby vás miloval), vás zahrne do svých plánů do budoucna. Jak poznám, že mě má rád.

 

Může jít o nenápadné zmínky. Možná mluví o dovolené, na kterou byste jednou mohli vyrazit, nebo mluví o nějaké události v budoucnosti, která se odehraje za několik měsíců, a zahrne vás do plánu. To jsou známky toho, že si vás představuje jako součást své budoucnosti nebo že vás aktivně zahrnuje do svých budoucích plánů. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

Na druhou stranu, pokud váš přítel nechce ani domluvit plány na příští víkend… možná není připraven na milostný vztah s vámi.

 

Chce, abyste cítili, že mu na vás záleží. – Jak poznám, že mě má rád

Můj manžel mi vždycky říká, jak je pro něj důležité, abych byla šťastná. To pro mě znamená celý svět.

Ten pocit jsem z něj měla už při našem prvním rande, i když to neřekl tolika slovy. Poznala jsem, že mu velmi záleží na mých pocitech, a to pro mě bylo jedním z nejjasnějších znamení, že mě miluje. Jak zjistím, že mě miluje.

 

Co vám v této oblasti ukazuje váš partner? Dává jasně přednost vašim potřebám, přáním a touhám? Snaží se dělat věci, které vám dělají radost nebo díky nimž se cítíte v bezpečí? Snaží se vás rozesmát, zlepšit vám náladu, když jste na dně? Opět to mohou být nenápadná znamení, ale často ukazují na hlubší lásku, která se rodí uvnitř.

 

Seznámí vás s důležitými lidmi ve vašem životě.

Setkali jste se s rodiči svého partnera? A co přátelé vašeho přítele? Jedním z nejsilnějších znamení, že vás váš přítel miluje, může být často toto: seznamuje vás s lidmi, kteří se mu líbí?

 

Pokud žijí daleko, nemusí být příležitost setkat se s vašimi rodiči, ale váš muž jim může projevit lásku i tím, že jim o vás řekne. Není to záruka lásky, ale vědomí, že jste dostatečně důležití na to, aby vás tito lidé představili nebo si vás zapamatovali, je určitě výmluvným znamením.

 

Cítíte se pak dobře. – Jak poznám, že mě má rád

Jak poznáte, zda vás miluje? Jedním ze způsobů je všímat si, jak se cítíte. Nemluvím o lichotkách a pocitu rozmazlené princezny. Dává vám váš partner pocit, že jste cenný člověk? Cítíte se ceněni? Cítíte se respektováni? Máte pocit, že ve vás tato osoba probouzí lepší vlastnosti? Chcete být lepším člověkem? Vyzdvihuje vaše nejlepší stránky?

Milující partner v nás nevyvolá pocit méněcennosti. Nedá nám pocítit, že jsme zneváženi nebo nedůležití. Nemusíme se díky němu vždy cítit úžasně nebo se neustále cítit co nejlépe, ale celkově bychom se díky někomu, kdo nás miluje, měli cítit hodni lásky.

 

 

Nemiluje mě, co mám dělat?

Přečetli jste si všechny výše uvedené příznaky a jen některé z nich se týkají vašeho partnera. Možná se jich netýká žádná. Znamená to, že tě nemiluje? Ne nutně.

 

Pokud si nejste jisti, co váš partner cítí, nejlepší způsob, jak získat odpověď, je jednoduše se ho zeptat. Na začátku vztahu to nemusí být snadné, ale po několika měsících společného života byste rozhodně měli být schopni upřímně si promluvit o svých vzájemných citech a o tom, kam váš vztah směřuje nebo nesměřuje. Pokerové kombinace – vše, co byste měli vědět

 

Jak zjistím, že mě miluje. Rozhovor s partnerem může být velmi poučný. Pokud nevykazoval výše uvedené příznaky, takový rozhovor by ho mohl probudit a dát mu najevo, že se fláká. Vztahy jsou dovednost. Partner, který je ochoten vynaložit úsilí, se může stát lepším a láskyplnějším partnerem. Upřímně řečeno, všichni bychom si mohli dovolit být ve svých vztazích laskavější. Nepřekvapilo by mě, kdybyste ve výše uvedených znameních viděli radu, jak byste mohli sami lépe milovat svého partnera.

 

Co když váš partner nechce říct Miluji tě?

 

Jedná se o obtížnou situaci. Pokud uplynulo mnoho měsíců nebo dokonce let a váš partner nechce nebo nemůže říct miluji tě, možná se budete muset rozhodnout. Jak důležité je pro vás slyšet tato slova? Pro mě (a pravděpodobně pro většinu z nás) je to naprosto zásadní. Mým hlavním jazykem lásky jsou „slova potvrzení“. Nejvíce se cítím milovaná, když mi manžel řekne, že mě miluje, nebo mi řekne jiná slova lásky a náklonnosti. Bez toho bych se ve vztahu necítila naplněná a šťastná. Jak poznám, že mě má rád?

 

Pokud to tak cítíte i vy, promluvte si o tom se svým partnerem. Je v pořádku být trpělivý – po určitou dobu – ale po dlouhé době společného života jsem toho názoru, že by ti měl být schopen bez váhání vyznat lásku.

 

Co když mě nemiluje? 

 

Pokud se ukáže, že vás váš partner nemiluje – neřekne to ani to nedá najevo – soucítím s vámi. Zjištění, že osoba, se kterou jste, vás nemiluje, je srdcervoucí. Zažila jsem to na vlastní kůži, když jsem zjistila, že mě můj několikaletý přítel podvádí a už mě nemiluje. Není to snadné a trvá to dlouho, ale uzdravení je možné a na druhé straně je často něco mnohem lepšího.

 

Existují muži, kteří jsou schopni lásky, to vám slibuji. A myslím, že si určitě najdete tu pravou pro vás.

 

 

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button