DesignVZTAHY

Zásnubní prsten : Jak vybrat zásnubní prsten

10 nákupních tipů, které vám pomohou najít dokonalý zásnubní prsten

Je čas koupit zásnubní prsten ? Gratulujeme! Nákup zásnubního prstenu je ve vašem životě poměrně velkou událostí , rozhodně nespěchejte, protože existuje velmi mnoho skutečností, na které je třeba si dát pozor a mít je na paměti při výběru správného zásnubního prstenu. Záleží na správné velikosti , materiálech , typu prstenu a hlavně na ceně .mít nejlepší prsten za nejlepší cenu.
Ať už se chystáte hledat vybraný prsten společně, nebo se chystáte svou druhou polovičku překvapit , tento komplexní průvodce je klíčem k nalezení dokonalého zásnubního prstenu pro vaši druhou polovičku. zásnubní prsten.

 

1. Zvažte, jaký tvar diamantu chcete

 

jak vybrat zásnubní prsten

Pokud víte, jaký tvar by se vaší druhé polovičce líbil , máte plus . Možná si řeknete , ale na tvaru nezáleží. Každý tvar (známý také jako výřez) má však jinou cenu – a každý má jinou cenu za karát. Kulatý brus je nejdražší , zatímco hruška a čtverec jsou levnější . Každý tvar má také jinou cenu za karát . Pokud vám záleží na velikosti , můžete zvolit méně karátů a čtvercový tvar .Než se vydáte na nákupy zásnubního prstenu, prostudujte si tvary prstenů a vyberte si jeden nebo dva tvary, podle kterých se budete řídit . zásnubní prsten.

 

2. Vyberte si svůj kov

 

Snubní prsteny (a také snubní prsteny) se tradičně vyrábějí ze žlutého zlata, bílého zlata, stříbra nebo platiny – v posledních letech se však jako svěží moderní alternativa objevilo růžové zlato. Ačkoli platina může vypadat podobně jako stříbro, je podstatně dražší, protože má vyšší hustotu (a je také vzácnější). Některé kovy se poškrábou snadněji než jiné, takže než se rozhodnete, vezměte v úvahu životní styl své polovičky – a samozřejmě i rozpočet.

 

3. Mějte na paměti velikost karátu

 

zásnubní prsteny cena

 

Vaše drahá polovička si možná myslí, že ví, co chce, pokud jde o velikost nebo tvar, ale při zkoušení prstenů může zjistit, že chce něco úplně jiného – pokaždé, když vidíte prsten na jejím prstu ve skutečnosti, je jiný. Pokud zvolíte běžnou velikost karátu, můžete ušetřit značné peníze. Ceny diamantů se výrazně zvýší, pokud vážíte na nejžádanějších vahách: myslete na půlkarátové a celokarátové váhy (0,50, 1, 1,5 atd.). „Kupte si diamant, který má k těmto běžným měřítkům daleko, ušetříte a nikdo nepozná, že má 0,92 karátu místo 1 karátu. Viz také
Prosím, drž mě navždy za ruku.

 

4. Kupte si správnou velikost

Správně změřte poloviční velikost. Nechcete přece prsten, který by jí omezoval krevní oběh, nebo ještě hůř, který by byl tak volný, že by hrozilo jeho vypadnutí. Měla by být přiléhavá, ale pohodlná. Pokud zásnubní prsten nekupujete společně, zjistěte si pečlivě velikost prstenů, které nosí vaše drahá polovička.Zásnubní prsten.

 

5. Zvažte, jak bude váš zásnubní prsten vypadat

 

zásnubní prsteny

I když už si koupíte dokonalý zásnubní prsten . Víte, že to není ani polovina toho, co vás čeká. Teprve vaše svatba je skutečným symbolem vašeho manželství. Nezapomeňte, že i svatba stojí hodně. Takže zásnubní prsten nemusí být tak drahý .Pokud finance nehrají roli, můžete se zaměřit na sladění , vybrat prsten, který si pak můžete koupit náramek, který k němu půjde.

 

6. Vždy kupujte certifikovaný prsten

Nákup zásnubního prstenu je jedním z nejdražších nákupů v životě, proto věnujte čas chytrému nakupování. Až konečně najdete svůj vysněný prsten, ujistěte se, že kupujete certifikovaný kámen z akreditované laboratoře. Diamanty certifikované některými laboratořemi mohou mít nadhodnocené známky, což zákazníkovi dává skvělou iluzi, zatímco ve skutečnosti obdržel diamant nižší kvality, . Je to vlastně největší trik mnoha klenotnictví.zásnubní prsten.

 

7. Ujistěte se, že certifikát odpovídá diamantu

 

zásnubní prsten

Většina diamantů je na pásce označena laserem, což lze zkontrolovat pomocí klenotnické lupy.Mnohé obsahují inkluze, takže se můžete na diamant podívat a zjistit, zda nedokonalosti odpovídají i mapě na certifikátu.

 

8. Buďte rozhodní v kvalitě čistoty zásnubního prstenu.

Rozhodně ušetříte, pokud si koupíte tmavší diamant , který bude pouhým okem stále vypadat bezbarvě. Rozdíly mezi odstíny mohou být obrovské. Na druhou stranu je to právě brus diamantu, který mu dodává tu nádhernou jiskru, kterou milujeme. Přečtěte si článek
jak čistit stříbro
. Existuje několik spolehlivých a praktických metod, které můžete použít k vyčištění stříbra do původního stavu.

 

9. Vyjednávejte jako šéf , zásnubní prsten

 

Zásnubní prsten

Než začnete vyjednávat, udělejte si dokonalý průzkum a přehled . Některé prsteny mohou být předražené až o 500 %. Dobrý klenotník bude ochoten vybrat v rámci vašeho rozpočtu a nabídne vám nejlepší kvalitu, která bude vyhovovat vašim potřebám.

 

10. Přejděte do velkoobchodní čtvrti

 

Soukromý prodejce je schopen pracovat se zákazníkem individuálně a vytvořit prsten přímo pro něj, ale to stojí o něco více. Ve velkoobchodě , protože nemáme režii tradičních maloobchodníků, můžeme ušetřit více než 30 procent a získat nejlepší cenu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button