DesignDESIGN

Design domácí knihovny : 10 návrhů domácích knihoven

Design domácí knihovny . Váš domov obvykle představuje a vyjadřuje vaši osobnost. Každý máme jiný vkus a něco nám lichotí víc než jiným. Snažíte se najít věci, které vás inspirují, dávají vám nápady a dělají váš domov lepším místem k životu. Přidání krásné knihovny může zkrášlit váš dům. Je sice snazší ukládat digitální média, ale mnohem zajímavější se zdá ukládat skutečnou nabídku. Zejména vaše sbírka knih vypovídá o vaší osobnosti, tak proč by to neměla být i vaše knihovna?


1. T.Polica – Design domácí knihovny

T.Police

T.The Shelf (trojúhelníková police), navržená Jaewonem Cho, je modulární systém, který lze sestavit do různých tvarů s různými funkcemi. Design domácí knihovny.


2. Strom knih by Kostas Syrtariotis

Strom knih by Kostas Syrtariotis
Strom knih od Kostase Syrtariotise, police připomíná strom, design podle skutečného příběhu. 

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků


3. Design marocké knihovny

Design marocké knihovny
Regál je vyroben z osmi stejných a vzájemně propojených komponentů bez nutnosti dalšího hardwaru, což usnadňuje montáž a geometrie regálu vytváří pevný a robustní celek. Je to umělecký vrchol i úložný prvek. 


4. Květinová knihovna – Home Library Design

Květinová knihovna Domů Knihovna Design
Knihovna s příznačným názvem Flower od společnosti FAKTURA připomíná přirozený obrys větve stromu a kombinuje dobrou gravitaci a promyšlený design, aby vytvořila zajímavý a odolný způsob, jak umístit vaše knihy. Vyrobeno z oceli s černým práškovým nástřikem.


5. Jeskynní knihovna – Home Library Design

Jeskynní knihovna Home Design knihovny
Vezměte si knihu, nasedněte a zapomeňte na svět. Koncept tohoto návrhu vychází z této jednoduché myšlenky a proměňuje běžnou knihovnu v okouzlující.

Rostliny do stínu – 11 pokojových rostlin do stínu


6. Zasouvací police Connex – Design domácí knihovny

Konnex Slot-in Bookcase Domácí knihovna Design
7. Kruhová pochozí police

7. Kruhová pochozí police Design domácí knihovny
Navrhl David Garcia.


8. Kouzlo police

8. Kouzlo polic Design domácí knihovny
Španělský designér Jordi Milà vytvořil knihovnu Magic Shelf. Řekl: „Kouzlo police je určeno lidem, kteří vnímají knihy jako zdroj poznání a emocí, a ne jen jako dekorativní předměty. Její plynulý a organický tvar je inspirován růstem rostlin. Knihy, které představují plody poznání, jsou podepřeny kousky kůže. „


9. Strom moudrosti

9. Strom moudrosti Home Library Design
Španělský designér Jordi Milà vytvořil knihovnu Wisdom Tree. Řekl: „Strom moudrosti je určen lidem, kteří vnímají knihy jako zdroj poznání a emocí, a ne jen jako dekorativní předměty.“


10. Pracovní stanice K-Workstation

10. Design domácí knihovny K-Workstation
Skládací zakřivený tvar vytváří v rámci jedné pracovní jednotky polici a pracovní prostor. Pracovní stanici K lze vyrobit z každého segmentu pro snadnou výrobu a přepravu, a přitom ji lze konfigurovat s mnoha možnostmi.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button