OBECNÝ ZÁJEMZajímavosti

Nejkrásnější žena světa – 20 nejkrásnějších žen světa 2022

Nejkrásnější žena světa – 20 nejkrásnějších žen světa 2022. Krása je to, co lidé obdivují nejvíce, a tyto úžasné dámy to opravdu dokázaly. Pokud jste fanoušky krásy a rádi byste měli přehled o nejkrásnějších ženách světa, pak jste na správném místě.

 

Nejkrásnější žena na světě

 

Nejkrásnější žena na světě

 

Okouzlující vzhled a přitažlivý vzhled mohou přitáhnout miliony očí, takže není správné si myslet, že krása je v očích pozorovatele. Nádherné oči a různé styly vám nedovolí spustit oči z nejkrásnějších a nejpřitažlivějších žen planety.

 

Podívejte se na nejkrásnější „Krásné ženy světa 2022“ z celého světa. Tyto ženy jsou dostatečně krásné na to, aby byly chváleny za svůj vzhled a úspěchy. Podívejme se na ně.

 

Seznam nejkrásnějších žen světa:

 

1. Bella Hadid

 

Bella Hadid

 

Na základě zprávy „Phi Golden Ratio of Beauty“ je Bella Hadid považována za nejpřitažlivější a nejkrásnější ženu, která má krásné rysy obličeje. Vše je bezchybné, od dokonalé linie čelisti po nádherné oči, od rtů po tvar obličeje.

 

Bella je profesionální modelka, která se prošla po molu pro přední módní značky, jako jsou Tommy Hilfiger, Diane von Furstenberg a Marc Jacob. Přestože je starší než její dvojče Bella, je stále považována za supermodelku a její styl je úžasný.

 

2. Adriana Lima

 

Adriana Lima

 

Adriana Lima je již dlouhou dobu jedním z andílků Victoria’s Secret , a je považována za nejkrásnější a nejúžasnější supermodelku. Její úžasná krása se odráží v legendárních očích a rtech, které si získají všechna srdce. Adriana je také jednou z nejžádanějších modelek na světě s nejvyššími příjmy.

 

Chodila pro různé mezinárodní značky, například Versace Georgio Armani a Christian Dior. Díky své podmanivé kráse získala také titul „Victoria’s Secret Most Beautiful Angel“.

 

3. Beyoncé

 

Beyoncé

 

Beyoncé je všeobecně považována za nejúspěšnější a nejbohatší umělkyni roku 2021. Je to všestranná žena, která má ve své kariéře mnoho příležitostí a působí po celém světě jako zpěvačka, podnikatelka, hudební producentka i charitativní dárkyně.

 

Beyoncé je známá jako bronzová bohyně s úžasnými vlasy, většíma očima a dokonalou postavou, díky níž se může ucházet o místo mezi nejkrásnějšími ženami planety. Beyoncé také získala více než 800 nominací na ceny a téměř 400 ocenění, včetně cen Billboard, Zlatého glóbu a ceny Billboard.

 

4. Margot Robbie

 

Margot Robbie

 

Margot Robbie je další atraktivní a krásná žena, která vždy dominovala svým rolím na hollywoodském plátně. V roce 2017 byla Margot zařazena do žebříčku 100 nejvlivnějších lidí časopisu Time. Rozkošná herečka je známá z filmových trháků, jako jsou Tenkrát v Hollywoodu nebo Vlk z Wall Street.

 

Je také držitelkou ocenění pro nejlepší herečku na Oscarech a cenách BAFTA. Tato showgirl a úžasná herečka si také vysloužila místo na seznamu nejkrásnějších žen světa.

 

5. Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai

 

Aishwarya Rai je jednou z nejznámějších hvězd na celém světě. Její úžasné modré oči doplněné bezchybným vzhledem jsou prostě dokonalé. Ve skutečnosti je to nejkrásnější žena na světě.

 

Vítězkou soutěže je Aishwarya Rai, která v roce 1994 získala titul Miss World. Je také oceňovanou indickou herečkou a má za sebou působivou kariéru. Tyto krásné dámy jsou však v centru pozornosti také jako charitativní organizace, vyslankyně dobré vůle OSN a propagátorky mnoha charitativních iniciativ.

 

6. Angelbaby

 

Angelbaby

 

Angel baby je jednou z nejrozkošnějších a nejkrásnějších žen na celém světě. Je úžasnou modelkou, zpěvačkou a herečkou. Tato obdivuhodná dáma investovala také do velkých podniků a měla investiční fond rizikového kapitálu.

 

V tomto seznamu Hurun Philanthropy také prozrazuje svůj věk jako nejnovější filantrop roku 2016.

 

7. Ariana Grande

 

Ariana Grande

 

Ariana Grande je označována za královnu krásy mořských panen. Je to královna krásy na maximum a díky své čelisti vypadá úžasně, ikonicky. Není pochyb o tom, že je známá svým úžasným stylem, ale ještě více je známá jako herečka a zpěvačka.

 

Proslavila se, když začala svou kariéru v televizi Nickelodeon. Kromě toho je první sólovou umělkyní, která se dostala na tři místa v žebříčku Billboard Hot 100. Získala následující ocenění: tři American Music Awards, jednu cenu Grammy, devět MTV Music Awards a jednu BRIT Award.

 

8. Gal Gadot

 

Gal Gadot

 

Gal Gadot je také označována za nejkrásnější slavnou hladovějící herečku na světě. Její osobitý vzhled a úžasná tvář z ní okamžitě udělaly Wonder Woman tohoto světa. Gadotová se předvedla v různých rolích ve velkých filmových trhácích a sci-fi filmech, jako jsou Liga spravedlnosti, Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti a také Wonder Woman.

 

Pokud někdo dokáže rozpoznat spojení mezi krásou a chytrostí, pak ho nenapadá jiné jméno než Gal Gadot. Vystudovala práva a byla také členkou Izraelských obranných sil. Nedávno se díky své popularitě dostala na seznam nejlépe placených hereček časopisu Forbes.

 

9. Scarlett Johansson – nejkrásnější žena světa

 

Scarlett Johansson - Nejkrásnější žena světa

 

Scarlett je známá především díky své ikonické postavě Black Widow ve filmech MCU. Nyní si získala srdce milionů lidí, když předvedla svůj vzhled inspirovaný hladem. Od její bezchybné postavy až po úžasné rysy obličeje vás od ní nic neodvede.

 

Scarlett je také známá jako jedna z nejlépe placených hereček planety. Kromě toho předvedl své herecké umění v různých hollywoodských filmech, například Jojo Rabbit a Marriage Story. Získal ceny BAFTA a Tony Awards. Kromě toho je držitelkou pěti Zlatých glóbů.

 

10. Mila Kunis – Nejkrásnější žena na světě

 

Mila Kunis - Nejkrásnější žena na světě

 

Mila Kunis je víc než jen atraktivní královna krásy, je také vzorem dokonalosti. Její nádherné oči, úžasný obličej a labutí šíje z ní udělaly skutečnou královnu krásy, která vás okouzlí svým nádherným stylem.

 

Na hollywoodském plátně debutuje ve filmu Forgetting Sarah Marshall. Poté předvedl velkolepé výkony ve filmech jako The Book of Eli nebo Black Swan. Rozkošná herečka byla také nominována na Zlatý glóbus a cenu SAG.

 

11. Meghan Markel

 

Meghan Markel

 

Meghan Markle se stala součástí Meghan Markle se po svatbě s princem Harrym stala součástí britské královské rodiny. Její podmanivý a elegantní styl z ní však dělá nejroztomilejší ženu planety.

 

Než se stala princeznou, byla také na seznamu hlavních rolí různých televizních pořadů . Je také známá svou filantropickou činností v oblasti rovnosti žen a mužů. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

 

12. Halle Berry – nejkrásnější žena na světě

 

Halle Berry - nejkrásnější žena na světě

 

Halle Berry je nejlépe placenou herečkou a proslulou divou s nejkrásnějším bronzovým tělem a záviděníhodným vzhledem. Je první osobou, která získala cenu pro nejlepší herečku na Oscarech v roce 2001. Předtím tuto cenu nezískala žádná žena této barvy pleti.

 

Halle Berry podala jedny z nejúchvatnějších výkonů v mnoha hollywoodských filmech, mezi něž patří například série MCU, X-men, série James Bond, Kingsmen nebo John Wick. Získala také titul nejvíc sexy žijící žena , a je jí uděleno číslo 1 1. místo na seznamu nejpřitažlivějších lidí časopisu People.

 

13. Charlize Theron

 

Charlize Theron

 

Modré oči Charlize Theron mohou zlákat každého. Je to úžasná kráska s podmanivými vlastnostmi, které z ní dělají jednu z nejpřitažlivějších a nejúžasnějších žen na světě. Co je však důležitější, je neuvěřitelně všestranná ve svém oboru a prokázala svůj potenciál jako producentka i herečka.

 

Zahrála si také v mnoha filmech, například Atomic Blonde, Mad Max: Fury Road, Monster a Bombshell. Za svůj úžasný výkon získala také ocenění, Zlatý glóbus a Oscara. Nyní je známá jako Posel míru OSN.

 

14. Emma Watson – Nejkrásnější žena na světě

 

Emma-Watson-žena-světa

 

Emma Watson je nejkrásnější a nejrozkošnější hvězda na světě. Poprvé se proslavila, když ztvárnila podmanivou postavu Hermiony Grangerové v sérii o Harrym Potterovi. Není to však jediný film, v němž se objevila, protože po roli v sérii o Harrym Potterovi se na plátně objevila také ve filmech Malé ženy, Kráska a zvíře a The Perks of Being a Wallflower. Její krásné oči a úžasný úsměv vás dokážou rozplakat na dlouhou dobu.

 

Je úžasná a v roce 2014 získala ocenění Britský umělec roku. Nyní je velvyslankyní žen při OSN a usiluje o zvýšení rovnosti žen a mužů.

 

15. Emilia Clarke – Nejkrásnější žena světa

 

Nejkrásnější žena na světě
Nejkrásnější žena na světě

 

Emilia Clarke je jednou z nejlepších hollywoodských hereček a je známá především díky roli matky draka Daenerys Targaryen ve Hře o trůny. Její nádherné oči a přitažlivý vzhled jí vynesly titul nejkrásnější ženy světa.

 

V současné době se angažuje v různých charitativních organizacích a je také aktivistkou. Poslední z jejích filmů byl uveden v prosinci 2019, a to Poslední Vánoce. Podle časopisu Time je zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí roku 2019.

 

16. Priyanka Chopra

 

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra, nádherná a nejvíce sexy herečka z Indie, je v současné době ve věku 16 let. místo v žebříčku 10 nejkrásnějších žen. Celý svět obdivuje její krásu, okouzlující vzhled a samozřejmě i herecké umění. Je také zařazena na seznam 100 nejvlivnějších lidí světa, který sestavuje časopis Time.

Není pochyb o tom, že Priyanka předvedla svůj neuvěřitelný herecký talent a podala charakteristické výkony v mnoha indických i hollywoodských filmech. Kromě toho je všestrannou herečkou, která své pěvecké, producentské a herecké schopnosti předvádí po celém světě.

 

17. Chrissy Teigen – Nejkrásnější žena na světě

 

Chrissy Teigen - Nejkrásnější žena na světě

Chrissy Teigen je známá svou úžasnou krásou a nádherným vzhledem. Kromě toho je známá jako královna Twitteru. Její upřímnost, krása, upřímnost a vtip z ní udělaly legendu. Nejdražší hodinky na světě – 20 nejdražších hodinek.

Její kolegové ji však označují také za špičkovou podnikatelku, modelku, spisovatelku a televizní umělkyni.

 

18. Hannah Jeter

 

Hannah Jeter

Hannah je jednou z nejkrásnějších modelek na světě. Její atraktivní vzhled ve stylu slavné ženy a krásný úsměv jí závidí celý svět. Byla také součástí Victoria’s Secret Angel a předváděla pro některé z největších značek, včetně Levi’s, Tommy Hilfiger a mnoha dalších.

Od nádherných kostí až po oslnivou linii čelisti je naprosto ohromující po celém světě.

 

19. Blake Lively – Nejkrásnější žena světa

 

Blake Lively - Nejkrásnější žena světa

Blake Lively je prostě úžasná žena s přirozenou krásou. Její kariéra začala filmem The Sisterhood of the Traveling Pants.

Před vstupem do světa filmu předvedla své herecké schopnosti v kultovním seriálu stanice CW „Gossip Girl“. Během svého působení v pořadu získala ceny Teen Choice Awards a People’s Choice Awards.

 

20. Rachel McAdams

 

Rachel McAdams

Nejkrásnější žena na světě. Rachel byla obdařena krásným vzhledem bohyně a nádhernýma očima. Podílela se na kultovních filmech jako Zápisník jedné lásky, Protivný sprostý holky a mnoha dalších. Kromě toho se objevila v mnoha filmech Marvel Cinematic Universe, včetně Doctora Strange.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button