DesignDESIGN

Mobilní dům – vše o mobilním domě, rady a typy

Mobilní domy známe jako nejrychlejší, nejlevnější a nejjednodušší způsob, jak si pořídit vlastní pohodlný, plně vybavený a zařízený mobilní dům, který lze využít jako chatu, místo k odpočinku nebo i k bydlení.

Jak je mobilní dům navržen?

 

Mobilní domy - vše o mobilních domech, rady a typy 

 

Nepotřebujete stavební povolení, projektové vízum atd. protože se jedná o prefabrikovaný mobilní dům na stálém podvozku s koly. Není tedy nutné připravovat potřebné základy  na místě, kde budete mobilní dům stavět, tj. přivážet ho.

100% šetrný k životnímu prostředí nejen proto, že použité materiály jsou šetrné k životnímu prostředí a lze je recyklovat, ale také proto, že jeho umístění na místě nepoškozuje přírodu ani životní prostředí.

 

Kam umístit mobilní dům?

 

Kam umístit mobilní dům

 

Mohou být umístěny (stejně jako karavany) kdekoli: na pláži, v horách, v chráněných zónách (např. Natura 2000), rezervacích, kempech, na farmách, v honitbách, na neregulovaných pozemcích atd. Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, abyste zabránili vypadávání vlasů

 

Stavební povolení pro mobilní dům

 

Nepotřebujete k tomu tedy stavební povolení. Stavební povolení pro mobilní dům. Mobilní domy: výborné řešení, pokud máte pozemek a chcete na něm rychle postavit chatu nebo prostě místo, kam si můžete jít odpočinout, tento dům jednoduché řešení.

 

Bydlíte v mobilním domě?

 

Bydlení v mobilním domě

 

Pokud hledáte malé místo, které byste si zamilovali, nebo jen potřebujete malý prostor k bydlení, mobilní dům je rozhodně vhodný k bydlení.
Pokud se tedy rozhodnete bydlet v mobilním domě a žijete v chladné oblasti, např. na severu Slovenska. Rozhodně doporučuji zateplit. V létě je zde příjemné teplo, ale v zimě je zde poměrně chladno. Pokud se tedy rozhodnete zateplit dům a např. postavit terasu nebo něco jiného, již potřebujete stavební povolení.

 

Je k mobilnímu domu přivedena voda a elektřina?

 

Tento dům vás okouzlí svým vynikajícím řešením. Je plně vybavený a zařízený (nábytek, postele, kuchyň….), stačí se jen připojit k elektřině nebo vodě. Elektřina, také zavedena v celém domě, stejně jako voda. Stačí se připojit k hlavnímu zdroji. K mobilnímu domu je přivedena voda a elektřina.

V Evropě se ročně prodá až 30 000 mobilních domů – především pro obytné vozy a jednotlivce – a tempo růstu výroby je 15 %. Na Slovensku se mobilní domy teprve rozjíždějí a málokdo o nich ví. Ale v blízké budoucnosti se určitě rozjedou. S detektorem kovů našel poklad v hodnotě 10 000 eur.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button