PENÍZE A PODNIKÁNÍZajímavosti

Nejvíce sledujících na Instagramu – Top 10 účtů

Nejsledovanější na Instagramu – 10 nejsledovanějších účtů na Instagramu na světě. Cristiano Ronaldo, Ariana Grande, dvě Kardashianovy a jedna Jennerová – to jsou nejsledovanější účty na Instagramu na světě.

 

Instagram od svého spuštění v roce 2010 ušel dlouhou cestu. Kdysi jednoduchá aplikace pro sdílení fotografií se proměnila v mnoho věcí: způsob, jak zůstat v kontaktu se starými přáteli, místo pro navazování nových známostí, portfolio pro tvůrce všeho druhu, kde mohou prezentovat svou práci, bojiště za sociální spravedlnost, platforma pro nakupování a elektronické obchodování, galerie všeho, co se týká NFT. Instagram se nakonec stal zrcadlem toho, na čem nám záleží, a při každém přihlášení nám připomíná vševidoucí Algoritmus™.

 

Nejvíce sledujících na Instagramu

 

Nejvíce sledujících na Instagramu

 

Aplikace dokonce pomohla vytvořit nový druh celebrit. Instagramoví influenceři změnili způsob, jakým rolujeme, jakým se bavíme – dokonce i způsob, jakým nám značky prodávají věci. Pokud jde o největší jména na Instagramu, jsou to obvyklí podezřelí. Například Cristiano Ronaldo nedávno jako první překonal hranici 400 milionů a Kylie Jenner není daleko. Kromě toho vlastní profil na Instagramu nasbíral půl miliardy, popové hvězdy si nadále vyměňují místa a do první desítky se dostala další Kardashianka.

 

Pro vaše dobro jsme pro vás sestavili žebříček 10 nejsledovanějších účtů na Instagramu na světě. Díky nim se k nim přihlašujeme a vracíme. A když už jste tady, přidejte follow pro Lifestyle Asia – každý follow se počítá, že?

Nejsledovanější účty na Instagramu na světě

 

1. Instagram (@instagram)

 

Nejvíce sledujících na Instagramu

 

Počet sledujících: 516 milionů.

Nejsledovanějším účtem ze všech je Instagram, který se může pochlubit více než 500 miliony sledujících. Z více než 7 000 příspěvků je mnoho populárních, kreativních nebo pozornosti hodných tvůrců, jako je @sharawangsamulia (nahoře), miniprasátko Pua se značkou Insta a globální superstar, modelka a herečka Hoyeon Jung, známá z filmu Hra na chobotnici. Dokonce i virtuální influenceři, jako je imma (@imma.gram), se trochu blýsknou.

 

2. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – Nejsledovanější na Instagramu 

 

Cristiano Ronaldo (@cristiano) - Nejsledovanější na Instagramu 

Počet sledujících: 1: Ronaldo: 451 milionů

Jen se podívejte, jak je šťastný. Ale to byste byli i vy, kdybyste byli Cristiano Ronaldo. Tím spíš, pokud jste Cristiano Ronaldo a nedávno jste jako první překonali hranici 400 milionů sledujících na Instagramu. Kdyby ČR7 byla „gramatickou“ zemí, byla by třetí nejlidnatější na světě po Číně a Indii a těsně před Spojenými státy. Další den, další Ronaldův gól. Jak vydělat peníze online 10 efektivních možností

3. Kylie Jenner (@kyliejenner)

 

Kylie Jenner (@kyliejenner)

Počet sledujících: 345 milionů

Kylie Jenner se nedávno stala první ženou, která na Instagramu překročila hranici 300 milionů sledujících. To však pravděpodobně bledne ve srovnání s tím, že ji časopis Forbes v roce 2019 označil za nejmladší „self-made“ miliardářku. Jennerová, majitelka kosmetických značek Kylie Cosmetics, Kylie Skin, Kylie Swim, Kylie Baby a dalších, však pokračuje dál. Jennerová na začátku roku 2022 převzala třetí místo od Lea Messiho a zůstává nejsledovanější ženou na světě. Závěrem: Ronaldo, nebuď příliš spokojený. Závod o 500 milionů pokračuje.

 

4. Lionel Messi (@leomessi) – Nejsledovanější na Instagramu 

 

Lionel Messi (@leomessi) - Nejsledovanější na Instagramu 

Počet sledujících: (334 milionů)
Od Ronaldova soupeře na hřišti po Ronaldova soupeře na gramodesce. Argentinský fotbalista dokázal, že se vyzná i na sociálních sítích, když na 3. na místě, kde straší Kylie Jenner.

 

5. Selena Gomez (@selenagomez)

 

Selena Gomez (@selenagomez)

Počet sledujících: (325 milionů)
Ačkoli Selena Gomez otevřeně mluví o tom, že se sociálním médiím vyhýbá, v poslední době stoupá v žebříčku nejrychleji. Její záběry, plandies a kandidáti jsou vynikajícím obsahem pro její kanál, přičemž Gomezová využívá svou platformu pro dobré účely, otevřeně mluví o duševním zdraví a povzbuzuje své následovníky, aby se vzdělávali o důležitosti duševní kondice.

 

6. Dwayne „The Rock“ Johnson (@therock)

 

  Dwayne The Rock Johnson (@therock)

Počet sledujících: 1: Džeko: 320 milionů
Je to zastánce lidu, co jste čekali? Šesté místo patří hollywoodské filmové hvězdě, tequilovému magnátovi, budoucímu prezidentskému kandidátovi (?) a bývalému šampionovi WWE The Rockovi. Své stále rostoucí příznivce si vybudoval díky vysoce motivujícímu přísunu životní a tréninkové inspirace a občasnému panáku tequily.

 

7. Kim Kardashian (@kimkardashian) – Nejsledovanější na Instagramu 

 

Kim Kardashian (@kimkardashian) - Nejsledovanější na Instagramu 

Počet sledujících Kašimardy: 316 milionů

Vzhledem k tomu, že Kim Kardashian vzbuzuje pozornost ve všem, co dělá, není překvapením, že je v první desítce. Ačkoli KUWTK ukončila svůj seriál, který změnil kulturu, premiéra Kardashianek znamená, že Kim budeme stále vídat na všech obrazovkách.

 

8. Ariana Grande (@arianagrande)

 

Ariana Grande (@arianagrande)

Grande Grande: 315 milionů sledujících

Ariana Grande dala svým fanouškům v posledních letech spoustu důvodů, proč ji sledovat. Na kanálu plném upoutávek na její nové projekty a vhledů do jejího osobního života můžete od této hvězdy očekávat mnohem víc.

 

9. Beyoncé Knowles (@beyonce) – Nejsledovanější na Instagramu 

 

Beyoncé Knowles (@beyonce) - Nejsledovanější na Instagramu

261 milionů sledujících

Zdravím, paní Carterová. Beyoncé bude vždy jen jedna. Největší multihvězda navždy změnila způsob, jakým umělci vydávají hudbu s Lemonade, a královna Bey našla způsob, jak se pohybovat na hranici mezi superhvězdou větší než život a zároveň nám občas dává nahlédnout do svého světa a světa své rodiny prostřednictvím sociálních médií. Nejvíce sledujících na Instagramu. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů

 

10. Khloe Kardashian (@khloekardashian)

 

Khloe Kardashian (@khloekardashian)

249 milionů sledujících
Vítej, Khloe. Kardashianka samozřejmě nakonec sesadila z místa v Top 10 hvězdu sociálních médií Justina Biebera. A Kendall je s 249 miliony sledujících na seznamu nejsledovanějších účtů na Instagramu o mnoho pozadu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button