DÁRKYZajímavosti

10 nejlepších dárků pro lidi, kteří rádi tráví čas na toaletě

Pokud znáte člověka, který rád tráví čas na toaletě, zpříjemněte mu ho pěkným dárkem.

10. Toaletní papír 5000 Kč

Toaletní papír 5000 Kč

Snili jste někdy o tom, že budete mít tolik peněz, že je budete moci spálit v krbu nebo s nimi použít toaletu ……. 🙂 Náš toaletní papír 5000 kč vám pomůže splnit tyto tajné sny jednoduchým a hlavně levným způsobem.

Věrná imitace 5000 Kč
Můžete ho používat jako běžný toaletní papír
Jednostranný tisk

9. Toaletní papír 100 USD

Toaletní papír 100 USD

Vtipných dárků není nikdy dost. Mezi šokující, ale v příjemném slova smyslu, patří toaletní papír za 100 dolarů. Ani ti nejbohatší z bohatých neutrácejí bankovky této hodnoty po uspokojení potřeby. Benjamin Franklin by se asi nesmál, ale vaši hosté se při návštěvě toalety a po použití tohoto nestandardního toaletního papíru určitě pobaví. Toaletní papír za 100 dolarů je dárek, který vás pobaví, rozesměje a v pravý čas poslouží přesně k tomu, co potřebujete.

Toaletní papír s potiskem 100dolarové bankovky
Jednostranný tisk
2 otvory
Velikost jako role klasického toaletního papíru
Můžete jej používat jako běžný toaletní papír

8. Toaletní papír 200 Eur

Toaletní papír 200 Eur

Už nemusíte hledat originální a vtipný dárek. K dispozici je toaletní papír za 200 eur. Praktický dárek, který najde uplatnění opravdu každý den. Překvapte své hosty nápaditým doplňkem na toaletu. Pak se budou moci chlubit, že si vytírají zadek dvouseteurovými bankovkami. Někteří lidé mají problém s nákupem dárků, ale pro tuto skupinu se skvěle hodí netradiční toaletní papír. Toaletní papír 200 Eur je super vtipný dárek, který každému doslova vytře zrak. Deset Božích přikázání

Toaletní papír s motivem 200 eurové bankovky
2 vrstvy
Velikost jako klasický toaletní papír

Přečtěte si také článek
Jak vyčistit toaletu a močový kámen?

7. Toaletní papír 500 Eur

Toaletní papír 500 Eur

Pokud se chystáte na večírek nebo kolaudaci u někoho, kdo už má opravdu všechno, nemusíte zoufat. Najít ten správný dárek je zde. Každý přece nemůže říct, že si utírá zadek penězi, když potřebuje na záchod. Toaletní papír za 500 eur jednoduše a rychle umožní tento komfort každému. Navíc je mnohem hezčí a citlivější než skutečné bankovky. Toaletní papír za 500 eur je luxusní dárek pro všechny luxusní zadky a jejich majitele, kteří jsou zastánci zdravého humoru.

Mohl by vás také zajímat článek:
Luxusní ubytování v Krakově

Toaletní papír s motivem 500 eurové bankovky
2 vrstvy
Velikost jako klasický toaletní papír

6. Smajlík z toaletního papíru

Smajlík z toaletního papíru

Napadlo vás někdy, že i tak obyčejný výrobek, jako je toaletní papír, může být zajímavý? Smajlík z toaletního papíru je zábavný doplněk, který vykouzlí úsměv na tváři každému. Známý smajlík se na každém válci zobrazuje jinak. Darujte ji i svým blízkým!

Rozměry: 9 x 11 cm
Velikost jako klasický toaletní papír
2 otvory

5. Toaletní kartáč Cactus

Toaletní kartáč Cactus

Toaleta už nemusí být nudnou místností bez nápadu. Překvapte své hosty veselou toaletní štětkou ve tvaru kaktusu. Tento koupelnový pomocník není příliš oblíbený, především kvůli své funkci. Můžete z něj však udělat alespoň trochu příjemnější část nejnavštěvovanější místnosti. Kromě toho se delší rukojeť – zelený kaktus – snadno drží a manipulace s kartáčem bude hračka. Kaktusový kartáč na toaletu je vtipný doplněk do domácnosti, který je skvělým dárkem pro vaše přátele, kteří mají smysl pro humor a trendy.

Vyrobeno z plastu
Rozměry (průměr x délka): 12 x 47 cm

4. Toaletní nálepka Stahování

Toaletní nálepka Stahování

Opravdu originální nálepka! Stahovací samolepka na toaletu pobaví každého – obyvatele vašeho domova i hosty nebo návštěvy. Nalepte si ho na záchod a usmívejte se pokaždé, když ho uvidíte.

Rozměry samolepky: 15 x 13 cm

3. Dávkovač mýdla ve tvaru nosu

Dávkovač mýdla ve tvaru nosu

Dávkovač mýdla/sprchového gelu ve tvaru nosu je určen pouze pro lidi se smyslem pro humor. Pokud na něj při mytí nebo sprchování zatlačíte a z otvoru začne vytékat něco zeleného, měli byste to vzít s úsměvem a pokračovat v péči o své tělo.
Dávkovač mýdla z měkkého plastu ve tvaru velkého nosu
Je třeba zakoupit mýdlo/gel (nejlépe zelené).
Mýdlo vytéká z pravého otvoru
Stačí zmáčknout a mýdlo začne vytékat.
Dávkovač mýdla obsahuje 3 přísavky
Rozměry: 16 x 12 x 9 cm
Snadná montáž na dlaždice, zrcadlo.

2. Střílečka na toaletě

Střílečka na toaletě

Muži také tvrdí, že jsou schopni dělat několik věcí najednou. Díky střelecké hře WC si ji budou moci vyzkoušet. Pro začátečníky je snazší začít po sedu a s delší dobou strávenou na toaletě. Vyšší úroveň hry je již při vykonávání malých potřeb a zároveň ve stoje. Doporučujeme mít v místnosti hadr pro případ, že se někdo v zápalu hry netrefí tam, kam má. Střílečka na záchod je vtipný dárek nejen na záchod, který potěší zejména mužskou část domácnosti.Plastová pistole na šipky (19 x 14 x 3 cm).
5 plastových šipek (délka 6 cm)
Kartonový terč s otvorem pro zavěšení (17 x 19 cm)
Kartonová visačka na dveře DO NOT DISTURB (19 x 6 cm)
Vhodné od 3 let

1. Golf na záchodě

Golf na toaletě

Už se nemusíte nudit na toaletě pokaždé, když zapomenete mobilní telefon. Golf na záchodě vám zkrátí čas strávený na toaletě a můžete si vyzkoušet svou přesnost. Toaletní golf je vtipný a originální dárek, který potěší zejména pány. Spojte příjemné s užitečným a možná se z vás stane skutečný golfista!

Toaleta Golf zahrnuje:

1x zelená golfová podložka
1x golfová hůl, 2x míček
1x otvor s vlajkou
1x upozornění na rukojeť „Nerušit“

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button