CITACEZajímavostiZdraví

Citáty o lásce – Prosím, drž mě navždy za ruku

Prosím, drž mě navždy za ruku. Je krásné mít někoho, koho milujeme citáty o lásce . Prosím, drž mě navždy za ruku. Držme se společně za ruce

15. Bylo těžké se rozhodnout.

15 citátů o lásce

15. Bylo těžké se rozhodnout. Ale vaše činy mi otevřely srdce. Říkal jsi mi, že mě budeš vždycky milovat, ale nikdy jsem netušila, že to bude něco víc. Teď, když jsme si propletli ruce, už je nikdy nechceme pustit. Chci tě držet navždy. Vím, že to cítíte stejně.

14 citátů o lásce

14. Prošel jsem cestou, o které jsem nikdy nevěděl, že po ní mohu jít. . Měl jsem důvod vydržet, i když jsem se tak mnohokrát necítil. Teď už tě nikdy nechci pustit. Uplynuly roky, ale nic se nezměnilo.

Naše láska je stejně čerstvá jako první den našeho setkání. Myslím, že stále máme poslání ukazovat symbol lásky dalším generacím. Proto tě budu držet za ruku neomezeně dlouho.

13. Když je tma Citáty o lásce

13Citáty o lásce


13. Když je tma a všechno vypadá rozmazaně, věřím ve tvou lásku. Když překonáváme překážky, o kterých si myslíme, že je nedokážeme vyřešit, držíme se za ruce a věříme ve svou sílu. Citáty o přátelství

 

Když jde do tuhého, nemám strach, protože vím, že budeš se mnou bez ohledu na situaci. Láska k tobě vyřešila většinu mých problémů. Dodalo mi to odvahu. Když jsem tě potkal, nikdy jsem nebyl nervózní. Nikdo mě nikdy nezastrašil… prosím, nikdy mě nezklam. citáty o lásce .

12 citátů o lásce


12. Když jsem tě poznala, věděla jsem, že zůstaneš v mém životě. Tvá náklonnost mi přinesla jedinečný pocit; pocit, který jsem nikdy nechtěla opustit. Citáty o lásce .

Dnes, když tu stojíme, jsem přesvědčen, že jsem se rozhodl správně, že jsem se rozhodl zůstat s tebou, milovat tě a pečovat o tebe. Vím, že nejsem dokonalá, ale chci, abys mě navždy držel za ruku. Citáty o lidech

11. Je rozkošné chodit s tebou všude Citáty o lásce

 11Citáty o lásce


11. Je rozkošná a může s vámi chodit všude. Pláž, oceán, útesy, neexistuje žádné omezení, kam se můžeme vydat na procházku. Příroda je mým oblíbeným cílem, zvlášť když jsem s vámi. Když se procházím po oceánu, jemně tě držím za ruce. Citáty o lásce. Citáty o rodině

Vedu cestu, kterou budeme následovat. Ať jdeme kamkoli, jsem si jistější tvou láskou a toužím po tvé přítomnosti. Nezáleží na tom, jak dlouho to trvá, ale dokud tě držím za ruku , jsem vždycky šťastná. Citáty o dětech

Držení rukou citáty o lásce


10. Páry mají být nejlepší přátelé. Vždycky s tebou ráda trávím čas. Citáty o lásce .

9. Když jsem tě našel 

9 citátů o lásce

9. Když jsem tě našel, našel jsem poklad. Miluji tě a chci ti věnovat veškerý svůj čas a pozornost. Cítím se úžasně a jediné, co chci, je, abychom se navždy drželi za ruce.

8Holding My Hand Please Hold My Hand Forever Citáty o lásce

8. Jednou z nejlepších prací, které si užívám, je vykonávat strážní službu po boku své lásky a bdít nad tebou, když se ti chvěje srdce. Budu tě držet za ruku a slibuji, že tě budu chránit a ochraňovat před všemi překážkami, které ti život přichystá.

7Držet mě za ruku Prosím, drž mě za ruku navždy.


7. Kroky po tvém boku, když tě držím za ruku a dávám ti svou lásku , jsou krásné , ale jestli je něco, co jsem připraven zdokonalit, je to umění milovat tě. Citáty o lásce .

6Držet mě za ruku Prosím, drž mě za ruku navždy

6. Plavte se mnou kolem světa a já vám ukážu osm divů světa. Ale devátým a posledním divem světa jsi ty, moje srdíčko.Vím, že když tě budu držet za ruku, zvládneme všechno, ať se nám postaví do cesty cokoli. Citáty o lásce .

5Držet mě za ruku Prosím, drž mě za ruku navždy

5. Zamilovat se je jako stavět pevnost. Když jsem tě potkal , prolomil jsi mou obranu a změnil můj svět z odstínů šedi na jasné barvy. Když tě držím a líbám na ruce, jsem šťastná, protože cítím tvou krásnou vůni. Děkuji ti, že jsi mi ukázal význam pravé lásky. Citáty o lásce .

Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů

4Držet mě za ruku Prosím, drž mě za ruku navždy

4.Nic mi nebrání překročit rychlost na rychlostní silnici. Rychlost vzrušuje mé srdce, ale nic se nevyrovná vzrušení z toho, když se s tebou lásko držím za ruce a prožívám tvou nefalšovanou lásku, když se ti dívám do očí.

Romantický film Top 10 romantických filmů

3Držení za ruku Prosím, držte mě za ruku navždy

3. Po náročném dni plném překážek se vracím domů. Jediné, co mám v hlavě, je touha vidět tě (mou lásku).. Tlukot mého srdce se zrychluje , počítám kroky na setkání se svou láskou. Když ležíš v posteli a já tě můžu držet za ruku.

1 držení za ruku Prosím, držte mě za ruku navždy
2. Zamilovaný muž se nedívá na své okolí, jeho svět se točí kolem milované ženy. Když ji drží za ruku, je připraven dobýt pro ni celý svět.

1. Cokoli citáty o lásce

2Držet mě za ruku Prosím, drž mě za ruku navždy
1. Bez ohledu na to, jak silné jsou vlny, jak velké jsou překážky a jak temná je obloha, budu tam po tvém boku a budu tě držet za ruku, dokud se opět neuklidní. Slibuji, že tě budu milovat bez ohledu na to, jakou nám život nadělí nepřízeň osudu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button