FASHIONZimní boty

Dámské zimní boty – 8 tipů, jak si vybrat

Dámské zimní boty – 8 tipů, jak vybrat správné boty na letošní zimu. Už jste si objednali servisní prohlídku? Je to tak, brzy nastane čas na výměnu zimních pneumatik. To znamená, že je také čas vyrazit do obchodu a koupit si dobré boty, abyste byli na zimu dobře připraveni.

 

Dámské zimní boty

 

Dámské zimní boty

 

Existuje tolik stylů, barev a materiálů, že to může být někdy nepřehledné. Proto jsem požádala o radu odborníka na obuv Stanislava, nákupčího obuvi pro firmy. Zde je 8 tipů a triků, jak si tuto zimu vybrat ty SPRÁVNÉ boty!

 

Trendy

 

Trendy

 

„Právě teď jsou v módě boty, které jsou kombinací módy a pobytu v přírodě: boty, které nejsou příliš těžké, ale jsou teplé. Dobrá skladba. Pokud však chcete jít například na sněžnice, je vhodnější outdoorová obuv.“

Pssst! Pro zimní sporty existuje několik stylů, které vypadají jako turistické boty.

 

 

Výška – Dámské zimní boty


Výška - Dámské zimní boty

 

„Co se týče výšky, v posledních letech byly velmi oblíbené boty ke kolenům, ale nyní jsou v kurzu kratší boty do půli lýtek.“ Přesto je stále k dispozici kombinace obou možností.

Musím přiznat, že punčochy jsou teď velmi módní, takže se zdá, že ukazujeme trochu víc nohou. Odborník upozorňuje, že lodičky jsou oblíbené pro nošení ve městě, ale protože nejsou zateplené, nejsou vhodné pro venkovní aktivity.

 

Barva

 

Barva

 

„Černá je stále všude, ale letos je velmi in barevná pšenice. Zejména u teenagerů, kteří ji milují.“

I když máme rádi veselé barvy, při výběru zimní obuvi ve sportovní módě jsme konzervativnější. Důvod: často máme jen jeden nebo dva páry, takže je lepší zvolit neutrálnější barvu, která se hodí ke všemu.

 


Proto se většina lidí snaží najít takový styl, který by jim pomohl od odklízení sněhu a hraní si venku až po chůzi do práce a vyřizování pochůzek. Klíčem k úspěchu je zkrátka „všestrannost“. Pravděpodobně proto se černé boty staly v průběhu let tak oblíbenými…

 

Materiály

 

Materiály

 

„Kůže je velmi nepromokavá, ale nedýchá tak dobře jako syntetika. Nylon však časem ztrácí svou voděodolnost, takže ho musíte častěji ošetřovat.“ Dámské zimní boty.

 


Na druhou stranu pokožka vyžaduje náležitou péči, aby byla chráněna před solí.

K tomuto účelu je nutné mít doma univerzální ochranný prostředek ve spreji, který je vhodný pro různé materiály. Stačí několik aplikací během zimy, abyste zabránili působení soli na obuv a zároveň ji naimpregnovali. Tady je tip, který byste měli mít na paměti: otřete sníh z bot, aby se nevsákl do látky.

 

Izolace

 

Izolace

 

„Izolace závisí na typu činnosti. Sněžnice nebo venkovní aktivity, které jsou více statické, vyžadují vyšší stupeň izolace. Pokud se však hodně pohybujete, neměli byste volit příliš teplou obuv, protože se budete hodně potit a pak vám bude ještě větší zima. Pokud jen nastupujete a vystupujete z auta, nepotřebujete příliš velkou izolaci, protože chcete zabránit pocení nohou.“

 


Boty s vyšší technickou úrovní jsou většinou vyrobeny ze syntetických materiálů a mají ochrannou vrstvu. Styly s vyjímatelnými plstěnými vložkami jsou levnější a velmi praktické, zejména pro děti, protože rychleji schnou.

Na druhou stranu mají módní boty často podšívku z imitace ovčí kůže, která poskytuje lehkou izolaci. Proto se doporučují pro nošení ve městě. Vánoční dekorace – inspirace pro rok 2022

 

Podrážky

 

Podrážky

 

Většina zimních bot má podrážky z gumy s různě hlubokými výstupky.

„Pro venkovní aktivity jsou výstupky běhounu hlubší, takže poskytují lepší trakci na sněhu. Společnost také nabízí různé typy podrážek, které jsou snadno rozpoznatelné díky malým modrým tečkám, které se zachytávají na ledu a jsou velmi účinné na zledovatělých stezkách.“ Dětské zimní boty – Jak správně vybrat pro děti

 


Jinak jsou stále velmi oblíbené odnímatelné kočky (které starší lidé velmi oceňují).

 

Vysoké podpatky – Dámské zimní boty

 

Vysoké podpatky - Dámské zimní boty

 

„Tento módní trend velmi oceňují ženy, které denně nosí vysoké podpatky.“

Podpatek však nesmí být příliš vysoký kvůli riziku snížené stability v zimě. Doporučujeme maximálně 2″ podpatek nebo malou platformu.

 

Odolnost – Dámské zimní boty

 

Odolnost - Dámské zimní boty

 

Životnost zimní boty přímo souvisí s jejím používáním.

Pokud budete boty nosit denně, izolace se vyplivne a vnitřní strana se stane méně účinnou. Zápach může být také znamením, že je čas na nový pár. Dámské zimní boty. Pokud se zhoršuje vnější vzhled a snižuje odolnost proti vodě, je čas na změnu.“

 

 

Při správné péči však mohou zimní boty vydržet velmi dlouho.

A je to! Nyní je na vás, abyste si vybrali…

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button