FASHIONZimní boty

Dětské zimní boty – Jak správně vybrat pro děti

Dětské zimní boty. Průvodce nákupem zimních bot pro děti. Výběr správné zimní obuvi pro vaše děti je důležitý. Chcete, aby jejich nožky zůstaly v teple a suchu, ale také aby se boty obtížně vyzouvaly a obouvaly – zejména u dětí školního věku, které by to měly zvládnout samy. Navíc není na škodu hledat boty, které se vašim dětem budou skutečně líbit. Než se v zimě vydáte na nákupy bot, přečtěte si tohoto průvodce hledáním správných zimních bot pro děti.

 

Forma následuje funkci

 

Forma následuje funkci

 

 

V architektuře to znamená, že tvar a struktura budovy by měly vycházet ze zamýšlené funkce budovy. Stejná myšlenka platí i pro zimní boty pro vaše dítě. Přesto se ujistěte, že vidíte rozdíl mezi módními botami a botami vhodnými pro zimní hry. Třpytky a ovčí kůže mají samozřejmě své místo, jen ne na zasněženém hřišti nebo sáňkařském kopci.

 

Dětské zimní boty

 

Dětské zimní boty

 

Až budete chtít najít pořádné boty, které vydrží i to nejhorší, co zima nabízí, určitě se porozhlédněte:

 

Nepromokavé – Dětské zimní boty

 

Nepromokavé - Dětské zimní boty

 

Je rozdíl mezi voděodolností a nepromokavostí. První z nich udrží lehčí botu v suchu při mrholení nebo slabém sněžení, ale nevyrovná se kalužím, hustému sněžení a prodírání se neprošlapanými cestami. Chcete-li se ujistit, že jsou boty vašeho dítěte zcela nepromokavé, hledejte pevné švy a vnitřní vložku, která nedovolí vodě proniknout přes tkaničky nebo jiné uzávěry.

 

Prodyšnost

Ačkoli nikdy nechcete, aby se vlhkost dostala dovnitř, vždy chcete, aby se dostala ven. V opačném případě bude obtížné udržet mokré a zpocené nohy v teple a zimní boty začnou zapáchat již po několika nošeních.
Izolace. Malé prsty na nohou jsou první oblastí těla, která prochladne a která po delším vystavení nižším teplotám utrpí omrzliny jako první. I když hledáte zimní boty jen na rychlou chůzi do školy, ujistěte se, že jste si vybrali boty, které jsou dobře izolované, abyste se zahřáli. Vánoční ložní prádlo – 25 nejkrásnějších ložní prádlo

Protiskluzová podrážka – Dětské zimní boty

 

Protiskluzová podrážka - Dětské zimní boty

 

Mohou to být těžké boty, které nejsou v interiéru zrovna nejatraktivnější, ale jsou přesně tím, co hledáte u bot určených k tomu, aby se děti hýbaly, neklouzaly a nepadaly. Hledejte boty s pevnou a těžkou podrážkou, která je připravena na ledové podmínky.

 

Správná výška

 

Správná výška

 

Kotníkové boty jsou sice roztomilé, ale pokud jde o ochranu malých nožiček před sněhem a vodou, jsou prakticky nepoužitelné. Minimální výška sněhových bot by měla být přibližně do poloviny lýtek. Děti tak mohou procházet poměrně hlubokým sněhem, aniž by jim vlhkost sklouzávala po povrchu. Dámské zimní boty – nejlepší výběr
Nebojte se zeptat!

 


 

Pokud si nejste jisti, které boty jsou vhodné do přírody a které je lepší nechat pro módní výstřelek, nebojte se zastavit a zeptat se. Zajistíme vám přesně to, co potřebujete, aby vaše nožičky byly spokojené po celou zimu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button