FASHIONZimní boty

Nejlepší zimní boty – Jak vybrat ty nejlepší

Nejlepší zimní boty – Jak vybrat ty nejlepší. Při výběru dámských nebo pánských zimních bot je třeba kromě stylu a módního faktoru zvážit několik důležitých vlastností. Ano, vzhled zimních bot hraje při rozhodování velkou roli, ale stejně důležité jsou i technické vlastnosti.

 

To, kde a kdy plánujete zimní boty nosit, ovlivní různé technické vlastnosti, které se vám mohou, ale nemusí líbit. Nebyl by užitečný průvodce zimními botami?

 

Nejlepší zimní boty

 

Nejlepší zimní boty

 

Jak víme, zima je obecně chladnější než jiná roční období v závislosti na podnebí, ve kterém žijete, takže je nezbytné mít odpovídající vybavení. Při extrémnějších teplotách je správná výbava nezbytná nejen pro vaše pohodlí, ale také pro vaši bezpečnost (a samozřejmě pro zajištění výjimečného zážitku), proto si s pomocí tohoto průvodce zimními botami vyberte správné zimní boty. Dámské zimní boty – 8 tipů, jak si vybrat

 

 

Výběr ponožek

 

Výběr ponožek

 

Pokud se účastníte zimních aktivit při vyšších teplotách, postačí vám obyčejná vlněná ponožka. Pokud patříte k lidem, kteří se více potí a provozují aktivity v nižších teplotách, může být pro vás ideální ponožková vložka a teplá vlněná ponožka. Stélka odvádí vlhkost a pot od nohy, zatímco vlněná ponožka udržuje nohu v teple. Novoroční přání, sms, přání, 100+ přání

 

TEPELNÉ HODNOTY – Nejlepší zimní boty

 

TEPELNÉ HODNOTY - Nejlepší zimní boty

 

Průvodce zimní obuví uvádí pět hlavních teplotních tříd pro zimní obuv: 5 °C až 10 °C, 0 °C až 20 °C, -10 °C až -25 °C, -20 °C až -40 °C a -25 °C a více. Teplotní hodnocení je orientační, takže pokud víte, že budete v počasí s teplotou -25 °C. Připlaťte si pár eur za -30 °C, abyste měli jistotu, že na konci svého zimního dobrodružství budete stále cítit prsty na nohou.

 

 

Sněhové boty s mírnější teplotní klasifikací budou středně izolované (méně než 400 gramů izolace). Jsou tedy ideální pro zimní aktivity, při kterých se jejich nositel hodně hýbe. Pánské zimní boty – Jak vybrat zimní boty

 

Dobrodruzi, kteří se vydávají na vícedenní zimní výpravy nebo žijí v oblastech s drsným zimním klimatem, by měli hledat boty se silnou izolací (přibližně 400-600 gramů izolace). Tyto modely mohou zahrnovat i další prvky. které chrání uživatele před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako jsou vyšší větrací otvory nebo svršky podobné kamaším.

 

 

Pro odvážné duše, které odváží mráz v místech, kde můžete jen sedět a čekat, až extrémní zimní teploty klesnou, bude záchranou pár zimních bot s hodnotou -25 nebo vyšší. Tyto modely jsou vybaveny izolací. Protože jejich nositel se příliš nepohybuje, například při rybaření na ledu (500 – 800 gramů izolace).

 

NEJLEPŠÍ PRO TRAKCI

 

NEJLEPŠÍ PRO TRAKCI

 

 

Už jste někdy vyšli ze svého domu za zasněženého dne a na každém kroku jste se stresovali, zda vaši sousedé opět zažijí slávu. Když tě vidí, jak cestou na autobus uklouzneš? Podrážka je velmi důležitým faktorem.

 

BEST ON ICE – Nejlepší zimní boty

 

BEST ON ICE - Nejlepší zimní boty

 

 

Přilnavost je vždy velkým problémem pro ty, kteří se potýkají s náledím. Tam, kde ani ta nejlepivější guma nestačí. Ulevit jim na zledovatělých chodnících. V těchto klimatických podmínkách, kde je množství písku. Sůl nebo jiné chemické prostředky na odstraňování námrazy nejsou dostatečně odolné vůči povětrnostním vlivům. Možná by se vám hodily robustní zimní boty v kombinaci s protiskluzovými kůžemi pro maximální trakci. Většina zimních bot je kompatibilní. Vždy je lepší si udělat malý průzkum, abyste si nekoupili něco, co nebudete moci používat.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button