PÉČE O PSYPsi

Jak uklidnit psa, rady, jak uklidnit psa

Rady, jak psa uklidnit. Nevíte, jak uklidnit psa ? Vybrali jsme pro vás osvědčené způsoby, jak uklidnit psa. Jak snadno a rychle uklidnit psa.

 

Jak uklidnit psa

 

Pokud je váš pes hyperaktivní nebo příliš vzrušený, bývá problém ho uklidnit. Jeho nadměrná hyperaktivita obvykle pramení z nudy nebo nedostatku pohybu. Chcete-li svého psa zklidnit, musíte znát původ jeho hyperaktivity a vzteku.Zde je několik technik, jak psa zklidnit.

 

Ignorovat chování psa

 

jak uklidit psa

 

Psi vyhledávají pozornost. Tím, že věnujete pozornost hyperaktivnímu psovi během jeho výbuchů, posilujete právě to problémové chování psa, které se snažíte odstranit. Až na vás bude váš pes příště nadměrně skákat nebo vás kousat, zkuste to – bez dotyků, bez mluvení, bez očního kontaktu – a uvidíte, jak se budete cítit dobře. Možná budete překvapeni, jak rychle se pes uklidní.

 

Dejte svému psovi práci

 

Úkol, na který se můžete soustředit, vám může velmi pomoci. Hyperaktivita u psů může být způsobena psychickými potřebami stejně snadno jako fyzickými potřebami. Jak uklidnit psa. Když dáte psovi nějakou práci, eliminujete jeho hyperaktivní chování a přesměrujete jeho energii jinam. Pokud má pes například na zádech batoh s vyšší hmotností, soustředí se na nošení a nerozptyluje vás a nedělá jiné věci.

Ovoce a zelenina, které psi mohou nebo nemohou jíst

Časté procházky

 

procházka se psem

 

Pokud má váš pes hodně energie, je intenzivní procházka se psem dalším skvělým způsobem, jak tuto energii přesměrovat tam, kam chcete. Jak uklidnit psa. Jakmile spálíte přebytečnou energii, váš pes by měl být příjemně vyčerpaný a příliš unavený na to, aby skákal. Bez této frustrace se mu bude mnohem lépe odpočívat.

 

Příčiny vypadávání vlasů u mužů: hlavní viníci

 

Zkontrolujte si vlastní energii

 

hyperaktivní pes

 

Váš pes je vaším zrcadlem. Veškerá energie, kterou mu dodáte, se odrazí zpět. Jste v klidném a asertivním rozpoložení? Vyzařuje z vás sebevědomá energie vedoucího pracovníka? Jste vystresovaní z hádky nebo vás tíží starosti z pracovního týdne? Nervózní nebo úzkostné nálady se mohou projevovat nervózní nebo úzkostnou řečí těla nebo tónem hlasu a mohou ovlivnit energii vašeho psa. Buďte tedy vůdčí osobností a buďte naladěni na svou energii. Pes Boseron

 

Vyzkoušejte aromaterapii – Jak uklidnit psa

 

Nezapomeňte, že psi vnímají svět především čichem! Stejně jako se říká, že vůně levandule uvolňuje lidi, může mít uklidňující vůně velmi uklidňující účinek i na vašeho domácího mazlíčka.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button