CestováníSLOVENSKO

Termální koupaliště Slovensko – top 10 na Slovensku

Termální koupaliště Slovensko – top 10 na Slovensku. Termální koupaliště jsou na Slovensku v poslední době velmi populární. Kromě klasických letních koupališť u řek nebo jezer se stále více lidí rozhoduje pro termální lázně.

Termální koupaliště na Slovensku

 

Termální koupaliště Slovensko - top 10 na Slovensku

 

Tyto bazény nabízejí nejen příjemné prostředí pro relaxaci, ale také léčivé účinky teplé vody na tělo. V následujícím článku vám představím 10 nejlepších termálních lázní na Slovensku.

 

1. Aquapark Tatralandia

 

Aquapark Tatralandia

 

 Tato oblíbená destinace se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí mnoho atrakcí pro celou rodinu. Kromě klasických bazénů jsou k dispozici také tobogány, vodní atrakce a sauny. Největší města v Slovensko

 

2. Spa & Aqua Vital Park

 

 Toto koupaliště se nachází v Piešťanech a nabízí nejen termální bazény, ale také léčebné procedury v lázeňském centru. Ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci.

 

3. AquaCity Poprad – termální bazény na Slovensku

 

AquaCity Poprad - termální bazény na Slovensku

 

 Toto moderní koupaliště se nachází v Popradu a nabízí mnoho atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Kromě klasických bazénů jsou k dispozici také tobogány a sauny.

 

4. Lázně a aquapark Bešeňová

 

Toto koupaliště se nachází v Liptovském Jánu a nabízí řadu termálních bazénů, tobogánů a wellness procedur. Ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci.

 

5. Thermal Park Vrbov – termální koupaliště na Slovensku

 

Toto koupaliště se nachází v obci Vrbov a nabízí řadu termálních a plaveckých bazénů, tobogánů a wellness služeb. Kromě toho je zde také možnost ubytování v apartmánech.

 

6. Thermal Corvinus Velký Meder

 

Toto koupaliště se nachází v obci Veľký Meder a nabízí řadu termálních bazénů, tobogánů a wellness služeb. Ideální volba pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

7. AquaThermal Senec – termální bazény na Slovensku

 

 Toto koupaliště se nachází v obci Senec a nabízí řadu termálních bazénů, vodních atrakcí a saunových ceremoniálů. Kromě toho je zde hřiště na plážový volejbal, hřiště na plážový fotbal a škola plavání.

 

8. Lázně a aquapark Turčianské Teplice

 

Lázně a aquapark Turčianské Teplice

 

 Toto koupaliště se nachází v obci Turčianske Teplice a nabízí řadu termálních bazénů, tobogánů a saun. Kromě toho jsou zde také možnosti hotelového ubytování. Přírodní koupaliště 10 neuvěřitelných přírodních bazénů

 

9. AquaCity Šírava

 

Toto koupaliště se nachází v obci Kaluža nedaleko Michalovců a nabízí řadu vodních atrakcí, tobogánů a termálních bazénů. Kromě toho jsou zde také možnosti hotelového ubytování.

 

10. AquaPark Meander Oravice

 

 Toto koupaliště se nachází v Oravici a nabízí řadu termálních bazénů, tobogánů a saun. Kromě toho jsou zde také možnosti hotelového ubytování.

 

Tyto bazény nabízejí spoustu zábavy a relaxace pro celou rodinu. Kromě klasických termálních bazénů a saun jsou k dispozici také tobogány, vodní atrakce a wellness služby. Termální koupaliště na Slovensku. Mnohá koupaliště nabízejí také možnost ubytování v hotelu, takže se můžete rozhodnout pro několikadenní pobyt. Termální koupele jsou vhodné i pro osoby s různými zdravotními problémy, protože teplá voda má na tělo hojivé účinky a pomáhá zmírňovat bolesti kloubů a svalů.

 

Pokud hledáte místo, kde byste si mohli odpočinout a relaxovat, určitě se vydejte do některého z těchto termálních lázní a užijte si příjemný den nebo víkend v teplé vodě.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button