DárkyDÁRKY

Dárek pro bratra 17 tipů na dárky

Nevíte, co koupit svému bratrovi? Dárek pro bratra – 17 tipů na balíček pro bratra. Co koupit bratrovi? Dárek pro mého bratra. Osvětlovací čepice, elektrické nářadí…

Dárek pro bratra

 

Dárek pro bratra, Dárek pro bratra k Vánocům, Dárek pro bratra k narozeninám, Dárek pro bratra na jmeniny, Dárek pro bratra
Dárek pro bratra

 

Vybrali jsme 17 tipů na dárek pro vašeho bratra, ať už k narozeninám, jmeninám nebo k Vánocům pod stromeček. Pánské zimní boty – Jak vybrat zimní boty

1. Ruční nářadí

 

Ruční nářadí

Chlapi obvykle rádi kutilství, něco vytvářejí, staví a k tomu potřebují nějaké nástroje. Sodu gola najdete kdekoli, ať už potřebujete něco opravit, přibít nebo seškrábat, se sodou gola to zvládnete během chvilky. Zvolte ruční nářadí.

2. Osvětlovací uzávěr

 

Osvětlovací uzávěr

 

Práce do noci nebo chůze za tmy může být nebezpečná. Můžete do něčeho skočit špatně, ale když se na to podíváte, půjde vám to lépe. Svítící čepice může být skvělým dárkem pro vašeho bratra, ať už je mu 5 nebo 20 let. Vyberte si svítící čepici.

3. Čelenka – dárek pro bratra

Čelenka - dárek pro mého bratra

Čelovka a svítící čepice mohou být dobrým pomocníkem v noci nebo za šera. Vyberte si čelovku.

4. Pistole na tavné lepidlo

  Pistole na tavné lepidlo

Když se něco pokazí a my to nemůžeme spojit, přichází na pomoc tavná pistole. Můžeme ji použít k připojení různých věcí, které praskly. Vyjměte tavnou pistoli.

5. Elektrické nářadí – dárek pro mého bratra

Elektrické nářadí - dárek pro bratra

Elektrické nářadí je dobrým dárkem pro vašeho bratra. Stále něco rozbíjíme nebo chceme něco vytvořit, tento nástroj je užitečný pro každou práci. Vyberte elektrické nářadí.

6. Nabíječky autobaterií

Nabíječky autobaterií

Pokud má váš bratr auto, bude pro něj nabíječka skvělým dárkem. Často se stává, že auto nenastartujeme, protože mráz vzal baterku. Pokud ji váš bratr ještě nemá, určitě mu ji kupte. Vyberte si nabíječku do auta.

Narozeninové blahopřání pro ženu

7. Kryt čelního skla

Přikrývka čelního skla

Pokud má váš bratr auto a nemá garáž, určitě by se mu hodila deka na čelní sklo. Tato přikrývka je vhodná pro letní i zimní období. V létě má dvojí účinek, protože zabraňuje přílišnému zahřátí vozu a v zimě zabraňuje zamrznutí. Vyberte si přikrývku na čelní sklo.

8. Trezory – dárek pro mého bratra

Trezory - dárek pro bratra

Každý má svá tajemství nebo věci, které jsou pro něj důležité. Díky trezoru se o ně už nemusíme starat. 
Vyberte si bezpečný
.

9. Kempinkové vybavení, stan, svítilna….

Kempingové vybavení, stan, svítilna....

Jezdí tvůj bratr rád kempovat? Pokud ano, určitě může použít něco z tohoto seznamu. Stan, spacák, svítilnu a další vybavení najdete právě zde. Výběr kempinkového vybavení – stany, spacáky, ….

10. Reproduktor – dárek pro mého bratra

Reproduktor - dárek pro bratra

Všichni máme rádi hudbu a reproduktor nám umožňuje poslouchat ji naplno. Pokud má váš bratr rád hudbu, může být reproduktor jedním ze skvělých dárků. Vyberte reproduktor.

11. Přenosný televizor – dárek pro bratra

Přenosný televizor - dárek pro bratra

Pokud se váš bratr rád dívá na televizi, ale kvůli neustálým cestám se nemůže dostat do práce, může být přenosná televize skvělým dárkem.

Vyberte si přenosný televizor

.

12. Párty hry, šipky….

Párty hry, šipky....

Mladí lidé mají rádi zábavu a hry s přáteli. Prostřednictvím různých her a zábavy se lidé setkávají a tráví čas společně. Hry pro bratra.

Narozeninové pozdravy

13. Elektrický chladič na boty a rukavice

Elektrický radiátor pro boty a rukavice

Tento chladič odvádí svou práci naplno. Ať už máte mokré rukavice nebo boty, chladič je řádně vysuší. 

Výběr elektrického radiátoru

r.

14. Masážní přístroj

Masážní přístroj

Každý si zaslouží relaxaci a pohodu a masážní přístroje vám mohou pomoci k relaxaci a pohodě. Vyberte si masážní přístroj.

15. Elektrický zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček by mohl být skvělým dárkem pro vašeho bratra. Jeho používání je zábavné, usnadňuje čištění zubů a nemusíte se ani snažit. Dárek pro mého bratra. Vyberte si elektrické zubní kartáčky. 

16. Lampy a svítidla – dárek pro mého bratra

Lampy a svítidla - Dárek pro bratra

Vždy je dobré si na věci posvítit. Velkým pomocníkem jsou lampy a různá svítidla. 

Výběr lampy

.

17. Oblečení

Oblečení

Jedna věc je vždycky příjemná, a to je oblečení. Od kalhot přes mikiny až po boty – to vše dělá bratrovi radost. Stačí se trefit do velikosti. Vyberte oblečení pro bratra.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button