DárkyDÁRKY

Dárek pro muže – 40 ideálních dárků pro muže

Dárek pro muže, který ho jistě potěší. Hledáte ideální dárek pro svého muže k výročí, Valentýnu, narozeninám nebo Vánocům? Připravili jsme pro vás ideální dárky pro vašeho muže. Určitě si vyberete.

Obsah článku:

Dárek pro muže

Dárek pro muže
Dárek pro muže

 

1.Elektronický terč na šipky, 1 – 8 hráčů, 37,8 x 43 x 2 cm

 

1.Elektronický terč na šipky, 1 - 8 hráčů, 37,8 x 43 x 2 cm

 

Chcete si užít skvělou zábavu s přáteli nebo rodinou? Kupte si tento elektronický terč pro 1 až 8 hráčů. Vyrobeno z tvrzeného plastu se zvýšenou odolností proti poškození. Má čitelný LCD displej se snadným ovládáním. Celkem 18 her se 159 herními variantami. Terč lze umístit v interiéru i exteriéru. Elektronický terč na šipky koupit zde.

 

2.Set dvou deskových her Manželská hra a tchyně ji uspořádá

 

2.Set dvou deskových her Manželská hra a tchyně ji uspořádá

 

Pořiďte si tuto zábavnou sadu dvou her, která zabaví vás i vašeho partnera. Manželství hrou je určeno pro manželské páry nebo snoubence. Ve hře se setkáte s celou škálou životních situací, problémů a krizí, které mohou ve vztahu nastat. Můžete se učit a připravovat zábavnou formou. Přestupky proti pravidlům soužití jsou hodnoceny a odměňovány bodovým systémem manželství. Pokud hráč překročí hranici 12 bodů, je potrestán. Vyhrává ten, kdo první dorazí do cíle bez úhony. Narozeninové pozdravy

Uspořádání pro tchyni Je určeno pro 2 až 8 hráčů. Kromě manželů se mohou zapojit i další členové rodiny nebo přátelé. Na hráče čeká spousta otázek, výzev a hádanek. Správná odpověď není vždy rozhodující. Záleží na tom, jak rychle, vtipně a s nadhledem to člověk zvládne. Pro větší motivaci je pro vítěze připravena speciální cena. Koupit zde.

 

3. Společenská hra pro dospělé Člověče, napij se!

 

3. Společenská hra pro dospělé Člověče, napij se!

 

Zahrajte si tuto zábavnou hru s přáteli na večírku. Cílem je dostat díly do domu. Cesta herním plánem je však plná nástrah a překvapení. Hráči si mohou zkracovat cestu, bloudit po kruhovém objezdu, brát si karty a otravovat se navzájem „lahví“. Koupit zde.

 

4. Pokerová sada s 200 žetony – praktický dárek pro muže

 

4. Pokerová sada s 200 žetony - praktický dárek pro muže

 

Chcete si vyzkoušet poker z pohodlí domova? Pokerová sada obsahuje 200 žetonů. Praktické balení je vhodné i na cesty. Koupit zde.

5. Home Elements Pánská vánoční sada – Romantický dárek pro muže

 

5. Home Elements Pánská vánoční sada - Romantický dárek pro muže

 

Pánská vánoční sada pro opravdové muže. Skvělý tip na dárek pod vánoční stromeček. Udělejte radost a obdarujte svého manžela, partnera, tatínka, dědečka. Koupit zde.

Pánská vánoční sada obsahuje:
Tato 1x pánská zástěra z recyklované bavlny – velikost 70 x 85 cm
1 kuchyňská rukavice z recyklované bavlny – 18 x 32 cm
1x toaletní voda pro muže – 100 ml, vůně Nigtly Desire, inspirovaná YSL La nuit de l’Homme

 

6. Holicí strojek Braun Series 5 51-W4650cs – praktický dárek pro muže

 

6. Holicí strojek Braun Series 5 51-W4650cs - praktický dárek pro muže

 

Elektrický holicí strojek Braun Series 5 pro muže usnadňuje holení díky třem flexibilním břitům, které se přizpůsobí konturám vaší tváře. Systém EasyClean zajišťuje rychlé a snadné čištění bez nutnosti sklápět holicí hlavu. Lithium-iontová baterie až na 3 týdny holení a rychlé nabití za 5 minut.

Tento pánský elektrický holicí strojek je 100% vodotěsný. Lze jej používat za sucha i za mokra. Kompatibilní se systémem EasyClick. Obsahuje nástavec na zastřihování vousů a nástavec na zastřihování chloupků na těle. Koupit zde.

 

7. Čepice s čelenkou Lumos

 

7. Čepice s čelenkou Lumos

 

Praktická čepice se zabudovaným světlem je skvělým doplňkem pro kempování, běhání a další večerní a noční aktivity, práci při slabém osvětlení nebo jen tak na nošení. Je vyrobena z příjemného hřejivého materiálu, takže vám nejen dodá světlo, ale také vás ochrání před chladným počasím. Je velmi flexibilní, velikost je univerzální a padne mužům i ženám. Koupit zde.

 

8. Cattara 13104 Sada grilovacího nářadí, 30 ks

 

8. Cattara 13104 Sada grilovacího nářadí, 30 ks

 

Pořiďte si tuto profesionální sadu se vším, co potřebujete ke grilování. Obsahuje nejen nástroje pro přípravu nejrůznějších pokrmů, ale také pro následnou údržbu grilu. Je úhledně uložen v přepravním hliníkovém kufříku a je vhodný pro náročné uživatele. Sadu můžete používat nejen doma na zahradě, ale i na cestách. Koupit zde.

 

9. Asist AE4H200DN Prodloužený hoblík, 2000 W

 

9. Asist AE4H200DN Prodloužený hoblík, 2000 W

 

Tento hoblík umožňuje přesné hoblování dřevěného materiálu. Bude účinným pomocníkem pro vaši dílnu. Hladký povrch se vytvoří současně s opačnou stranou desky. Koupit zde.

 

10. Elektrický zahradní štěpkovač Fieldmann FZD 5015-E

 

10. Elektrický zahradní štěpkovač Fieldmann FZD 5015-E

 

Výkonný elektrický štěpkovač Fieldmann nabízí působivý výkon elektromotoru. K drcení používá ozubený válec, který drtí větve až do průměru 44 mm. V porovnání s nožovými drtiči jsou třísky mnohem větší a po vysušení jsou vhodné i jako topivo. Je však vhodný i pro běžné použití na zahradě.

Štěpky se zachycují ve štěpkovacím boxu. Tento kontejner zajišťuje čistotu na pracovišti a usnadňuje manipulaci s dřevní štěpkou. Štěpkovač má řadu užitečných funkcí, včetně samovtahování, zpětného chodu nebo ochrany proti přetížení. Kolečka umožňují bezproblémové přemisťování jednotky. Koupit zde.

 

11. Sada domácího nářadí Sixtol, 299 ks – praktický dárek pro muže

11. Sada domácího nářadí Sixtol, 299 ks - praktický dárek pro muže

 

V této praktické sadě nářadí najdete vše, co může každý kutil potřebovat ke své práci. Nářadí je uspořádáno v robustním hliníkovém kufříku v přehledných vrstvách podle typu použití a navzdory velkému počtu kusů se s kufříkem snadno manipuluje díky praktickým kolečkům a teleskopické rukojeti. Koupit zde.

 

12. Kombinovaná bruska Asist AE3KK25DN s brusným pásem, 250 W

12. Kombinovaná bruska Asist AE3KK25DN s brusným pásem, 250 W

Tato bruska má brusný kotouč i brusný pás pro jemné i hrubé broušení kovu, dřeva a dalších materiálů. Je určena k účinnému broušení nástrojů, jako jsou nože, ale díky pásové brusce mimo jiné také brousí (leští) kovové, dřevěné a plastové povrchy. Je vybaven výkonným a tichým motorem pro práci bez vibrací. Koupit zde.

 

Dárek pro tátu : 22 tipů na dárek pro tátu

 

13. Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2025-E

13. Elektrická sekačka Fieldmann FZR 2025-E

 

Pokud potřebujete nového pomocníka na sekání zahrady, bude se vám hodit tato sekačka s výkonným motorem a třípolohovým nastavením výšky sečení. Má výškově nastavitelnou rukojeť a madlo, které usnadňuje manipulaci se sekačkou. Sběrný koš je vyroben z plastu a má praktický ukazatel naplnění. Další výhodou tohoto modelu je jeho nízká hmotnost. Koupit zde.

 

14. GEKO Gola sada 108 dílů, CrV ocel, profi kufr

14. GEKO Gola sada 108 dílů, CrV ocel, profi kufr

Vysoce kvalitní nahá sada obsahuje 108 dílů vyrobených z oceli CrV, která se vyznačuje vysokou pevností. Všechny díly jsou uloženy v pevném plastovém kufříku. Koupit zde.

 

15. Akumulátorová vrtačka Fieldmann FDV 10352-55AR

15. Akumulátorová vrtačka Fieldmann FDV 10352-55AR Dárek pro muže

S akumulátorovou vrtačkou Fieldmann FDV 10352-55AR se práce provádí ručně. Díky vysoce kvalitní baterii je nezávislý na přívodním kabelu, navíc tato baterie velmi snadno a především rychle doplňuje energii díky přiložené rychlonabíječce, které trvá maximálně 90 minut, než dosáhne plné kapacity. Výdrž baterie je dlouhá a třístupňová indikace LED vám poskytne dokonalý přehled o tom, jak dlouho můžete s vrtačkou ještě pracovat. Oceníte také rychloupínací sklíčidlo s brzdou a možnost vrtání až do průměru 13 mm, přičemž nabízí také praktickou funkci příklepu pro tvrdší materiály a LED osvětlení, které vám usnadní práci. Koupit zde.

 

16. Kalové čerpadlo Fieldmann FVC 4001-EK 750 W

16. Čerpadlo Fieldmann FVC 4001-EK 750 W Dárek pro muže

Výkonné zahradní čerpadlo s elektromotorem o příkonu 750 W. Toto čerpadlo je schopno přečerpat až 12 000 litrů kapaliny za hodinu. Maximální hloubka, ze které může čerpadlo čerpat kapalinu, je 8 m. Maximální výška, do které lze kapalinu dopravit, je 8 m. Kapalina může obsahovat pevné nečistoty o průměru až 35 mm. Čerpadlo je vybaveno plovákem, který zajišťuje automatické zapnutí a vypnutí čerpadla při poklesu hladiny kapaliny na minimální úroveň. Koupit zde.

 

17. Akumulátorový šroubovák Fieldmann FDS 10102-A – praktický dárek pro muže

17. Akumulátorový šroubovák Fieldmann FDS 10102-A - praktický dárek pro muže

Akumulátorový multifunkční šroubovák Fieldmann FDS 10102-A je vybaven šestibitovou zástrčkou a nástavcem na otočných ramenech. Díky tomu lze všechny tyto kousky snadno vyměnit během okamžiku a s minimálním rizikem jejich ztráty. Koupit zde.

 

18. Univerzální sekera Gardenius GR2S4401

18. Univerzální sekera Gardenius GR2S4401

Tato praktická sekera má kovanou ocelovou hlavu s kaleným ostřím a rukojeť vyztuženou nylonovými skelnými vlákny. Jeho rukojeť je potažena měkkou protiskluzovou gumou TPR. Díky stupnici na rukojeti můžete přesně odměřit délku štípaného dřeva, aby se snadno vešlo do krbu nebo kotle. Dodává se v pouzdře. Koupit zde.

 

19. benzínová řetězová pila Asist

19. benzínová řetězová pila Asist Dárek pro muže

Benzínová řetězová pila je pomocníkem pro všechny, kdo pracují se dřevem doma nebo v hobby režimu. Pila je vybavena automatickým mazáním řetězu a bezpečnostními prvky. Pilu lze použít ke kácení stromů, prořezávání stromů a řezání kmenů, polen a také výrobků ze dřeva. Koupit zde.

 

20. Sixtol Benzínový křovinořez Sečení trávy, 3000 W

20. Sixtol Benzínový křovinořez Sečení trávy, 3000 W

Tento praktický křovinořez vyniká svými funkcemi, všestranností a snadným použitím. Je určena k sekání trávníků, keřů, malých stromů nebo houštin. Je vybaven bohatým příslušenstvím, zejména náhradními strunovými hlavami, robustním vyžínacím nožem, nožem na stromy, dvouramenným popruhem, který usnadňuje manipulaci, a ochranným štítem, který chrání obličej před zraněním. Koupit zde.

 

21. Trezor s číselným kódem a regálem Asist ST51

21. Trezor s číselným kódem a regálem Asist ST51

Tento trezor je určen pro důvěrné dokumenty nebo cennosti, ať už v podobě šperků nebo hotovosti. Drobné předměty můžete uložit na vnitřní polici. Je uzamčen číselným kódem, pro případ nouzového otevření je k dispozici klíč. Šrouby k upevnění jsou součástí dodávky. Koupit zde.

 

22. Teleskopický žebřík

22. Teleskopický žebřík Dárek pro muže

Teleskopický hliníkový žebřík je díky svému jedinečnému teleskopickému systému velmi oblíbený u většiny řemeslníků, opravářů a majitelů domů a zahrad. Žebřík má minimální nároky na prostor, ve složeném stavu zabírá 75 x 47 x 9 cm a snadno a pohodlně se s ním manipuluje. Rozměry v rozloženém stavu: 260 x 47 x 9 cm. Koupit zde.

 

23. Nosič kol na tažné zařízení Compass – dárky pro muže do auta

23. Nosič kol na tažné zařízení Compass - dárky pro mužské auto mužské auto mužské auto mužské auto mužské auto.

Tento univerzální nosič se montuje na kouli tažného zařízení. Je určen pro 2 elektrokola nebo běžná kola, maximální hmotnost jednoho je 30 kg. Má jednoduchý výklopný montážní systém pro přístup do kufru, plně osvětlený panel a prostor pro registrační značku vozidla. Koupit zde.

 

24. Vysokotlaký čistič Asist Smart Garden

24. Vysokotlaký čistič Asist Smart Garden

Vysokotlaký čistič umožňuje všestranné použití, a to jak pro každodenní použití na zahradě, tak pro čištění automobilů a jiných dopravních prostředků. Tento vysokotlaký stroj můžete použít také na čištění teras, chodníků a dokonce i stěn domu. Stříkací pistole má bezpečnostní pojistku a funkci otáčení trysky podle aktuální potřeby. Koupit zde.

 

25. Nafukovací kajak Bestway Cove Champion X2 s pádly a pumpou

Dárek pro muže 25. Nafukovací kajak Bestway Cove Champion X2 s pádly a pumpou

Užijte si léto a nechte se unášet na jezeře, řece nebo moři v nafukovacím kajaku. Tento kajakový set pro dva obsahuje vše, co potřebujete pro skvělý den na vodě – 2 pádla, pumpu a opravnou záplatu. Je navržen pro rychlou a snadnou montáž. Kajak lze snadno nafouknout pomocí ruční pumpy Air Hammer™, která je součástí balení. Koupit zde.

 

26. Elektrická stříkací pistole Asist AE7S80DN

26. Asist AE7S80DN elektrická stříkací pistole Dárek pro muže

Tato pistole má ovládání tvaru proudu a množství barvy. Je vhodný pro vodou ředitelné barvy, laky, základní nátěry, dvousložkové barvy a mořidla. Měkká rukojeť umožňuje pohodlné držení i při dlouhé práci. Součástí balení je flexibilní hadice, takže motor nemusíte neustále držet v rukou. Koupit zde.

 

27. Cattara Gril na dřevěné uhlí Trapani

27. Cattara Gril na dřevěné uhlí Trapani

Užijte si grilovací sezónu naplno. Mobilní gril Trapani bude skvělým pomocníkem při stylovém grilování na zahradě i na terase. Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní oceli se smaltovanou povrchovou úpravou pro snadnou údržbu. Chromovaný ocelový grilovací rošt s odkládací poličkou poskytuje dostatečný prostor pro velké grily, rukojeti jsou vyrobeny z odolného plastu a mají dostatečný úchopový prostor. Koupit zde.

 

28. Bubnový prodlužovací kabel se zásuvkami, 15 m

28. Bubnový prodlužovací kabel se zásuvkami, 15 m

Pokud stavíte dům, pracujete na zahradě nebo často kempujete, jistě znáte chvíle, kdy je zdroj napájení daleko a vy potřebujete zapojit více spotřebičů nebo nářadí najednou. Tento bubnový kabel má 4 zásuvky, takže k němu můžete připojit velké množství zařízení najednou. Pro větší bezpečnost obsahuje také tepelnou pojistku. Koupit zde.

 

29. Profesionální sada nářadí Compass v kufříku, 139 ks

29. Kompas Profesionální sada nářadí v kufříku, 139 ks Dárek pro muže

Pokud používáte nářadí na profesionální úrovni, například pro svou práci, bude se vám hodit tento kufr vybavený velmi exkluzivním nářadím, které je uspořádáno v předem určených pozicích v celkem 4 rovinách. Koupit zde.

 

30. Pneumatické vrtací kladivo Asist

 

30. Pneumatické vrtací kladivo Asist Dárek pro muže

 

Univerzální, výkonné pneumatické vrtací kladivo se skvěle hodí k sekání betonu, cihel a kamene, vrtání do oceli, dřeva a stavebních materiálů. Prokluzová spojka zabraňuje přetížení stroje při zablokování nástroje. Koupit zde.

 

31. Cattara Charcoal Grill Royal grande – Dárek pro muže k narozeninám

31. Cattara Charcoal Grill Royal grande - Dárek pro muže k narozeninám

Tento robustní gril uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vysoce stabilní konstrukce z precizně opracované oceli je opatřena odolným silným černým lakem. Konstrukci doplňují dvě kolečka, která usnadňují mobilitu grilu. Rám ve spodní části slouží k dalšímu zvýšení stability a také jako úložný prostor. Na boční straně jsou přidány sklopné police pro uložení různého grilovacího vybavení nebo pro uložení samotných potravin. Kovové ovládací prvky a rukojeti jsou dostatečně velké pro pohodlné uchopení a zajišťují snadnou manipulaci. Koupit zde.

 

32. Bavlněná prostěradla na pivo – Vtipný dárek pro muže 

32. Bavlněné povlečení Pivo - Vtipný dárek pro muže

Originální ložní prádlo, které se stane skvělým doplňkem pokoje všech příznivců zlatavého moku. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlak na přikrývku je oboustranný, na horní straně je velká sklenice na pivo a na spodní straně jsou miniatury. Koupit zde.

 

33. Alkohol tester Palivový článek, profesionální

33. Alkohol tester Palivový článek, profesionální dárek pro muže

Představujeme profesionální tester s přesným senzorem technologie palivových článků. Koupit zde.

 

34. Pánské gelové vložky do bot

34. Pánské gelové vložky do bot Dárek pro muže

Dopřejte svým nohám maximální pohodlí při chůzi. Gelové vložky zabrání vzniku puchýřů, mozolů a otlaků. Vložky tlumí nárazy při chůzi a běhu, čímž šetří klouby, kosti a chodidla a zmírňují dopad paty. Ani při náročnější chůzi nepocítíte únavu nohou. Vložky uleví od bolesti nohou. Koupit zde.

 

35. Vigan Mamut ESP3DG Sušička potravin z nerezové oceli – dárek pro muže k narozeninám

35. Vigan Mammoth ESP3DG nerezová sušička potravin - Dárek pro muže k narozeninám

Výkonná horkovzdušná sušička potravin v elegantním nerezovém provedení s digitálním ovládáním a příkonem 400 W zajišťuje rychlé a účinné sušení ovoce, zeleniny, hub, různých druhů masa, bylinek a dalších produktů. Přírodní konzervace zaručuje zachování vysokého obsahu vitamínů, stopových prvků a minerálů (až 97 % původního množství), a to bez použití chemických látek. Koupit zde.

 

36. Šikmý pás s jehněčím

36. Šikmý pás s jehněčím

Zima nemá šanci proti ledvinovému pásu z mimořádně teplé jehněčí kůže, který je nepostradatelným doplňkem v chladném počasí. Pás skvěle udržuje záda, boky a ledviny v teple a pomáhá předcházet nepříjemnému nachlazení. Díky jemnému mikrovláknu je krásně měkká, lehká a pohodlná. Bederní pás je vybaven suchými zipy, které zajišťují dokonalé upevnění, udržují pás na místě a umožňují univerzální použití pro obvod bederní části zad 70-120 cm. Koupit zde.

 

37. Piknikový koš pro 2 osoby – Romantický dárek pro muže 

37. Piknikový koš pro 2 osoby - Romantický dárek pro muže

Pořiďte si tento stylový koš z vrbového proutí a můžete si dopřát skutečnou snídani, oběd nebo večeři v trávě. S partnerem nebo přáteli se skvěle pobavíte. Koupit zde.

 

38. Stamper Roulette – Vtipný dárek pro muže 

38. Ruletka s razítkem - Vtipný dárek pro muže

Tato zábavná hra se hodí na každou párty. Roztočte ruletu a vhoďte kuličku. Musíte vypít skleničku, která má stejné číslo jako ta, na které skončila kulička. A další hráč pokračuje. Koupit zde.

 

39. Sada pro přežití Cattara, 10 kusů – vánoční dárek pro muže

39. Cattara Survival Kit, 10 kusů - Dárek pro muže k Vánocům

Sada se skládá ze zavíracího nože s čepelí o délce 6,5 cm, multifunkční karty, dvojité píšťalky, kompasu s otočnou stupnicí, bivakovací (izotermické) fólie, velkého křesadla na zapalování ohně, přívěsku s LED osvětlením, celokovového pera s propichovacím hrotem a LED svítilny napájené baterií AA (není součástí balení) s nastavitelným kuželem vysoce výkonného světla. Vše je uloženo v ochranném uzamykatelném kufříku. Koupit zde.

 

40. Profesionální meteostanice s bezdrátovým senzorem 5v1 – dárek pro muže k Vánocům

40. Profesionální meteostanice s bezdrátovým senzorem 5v1 - dárek pro muže k Vánocům

Tato profesionální meteostanice měří venkovní a vnitřní teplotu, barometrický tlak v relativních a absolutních hodnotách, srážky pomocí denních, týdenních a měsíčních úhrnů srážek (mm/in). Na displeji se zobrazuje index počasí pro vnitřní rosný bod, venkovní chladný vítr, nárazový vítr nebo průměrná rychlost větru (v mph, m/s, km/h, uzlech) včetně směru s rozlišením 16 hodnot. Zobrazuje také srážky ve sloupcovém grafu historie (posledních 5 dní) nebo změny tlaku (za 1, 3, 6, 12 nebo 24 hodin). Samozřejmě nechybí ani ukazatel úrovně komfortu a varování před náledím. Koupit zde.

 

 

Dárek pro muže jedinečné typy

 

1. Společný výlet – Romantický dárek pro muže 

 

Slevy na wellness pobyty
Zážitkový dárek pro muže. Nejprve bychom vás rádi upozornili na zážitkový dar. Je to něco, co si váš muž určitě užije, a co je na tom nejlepší? Stále s ním můžeš jít. Sní váš muž o jízdě v luxusním autě, nebo se chcete projet v balonu? Můžete si ale zajít na masáž nebo do lázní. Doporučujeme vám navštívit webové stránky

slevový obchod

– Zde najdete ty nejlepší zážitky ve vašem okolí za nejlepší ceny.

Slevy na wellness, zdraví a krásu

2. Boty

 

Ať už v létě, nebo v zimě, boty jsou opravdu skvělým dárkem. Vyberte svému muži boty podle jeho stylu. Boty jako dárek potěší muže i ženy.

JohnGarfield

má právě teď super výprodej pánské obuvi.

 

3. Kniha

 

Možná trochu netradiční dárek, ale kniha je také opravdu dobrý dárek. Vyberte si knihu za nejlepší ceny na

PantaRhei.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button