DÁRKYDárky

Dárek pro tátu : 22 tipů na dárek pro tátu

Dárek pro tátu. Nevíte, jaký dárek vybrat pro svého otce? Vybrali jsme pro vás několik typů na dárek pro tatínka. Doufáme, že vám tento článek pomůže vybrat si legální.

Dárek pro otce do 25e

 

dárek pro otce

Pokud nechcete moc utrácet, připravili jsme pro vás dárky v cenovém limitu 25 eur.

1. Termoska

 

Termoska jako dárek pro otce

Pokud váš otec pracuje venku, je skvělým dárkem koupit mu termosku. Termoska se vždy hodí na kávu i čaj. Nejlepší výběr termosek.

2. Meteorologická stanice

 

Stanice Mete

Mincovní stanice je skvělým dárkem pro tatínka. Na výběr je několik meteostanic s různými funkcemi. Vyberte tátovi mincovní stanici.

 

3. Čepice s čelenkou – dárek pro otce

 

Čepice s čelenkou Dárek pro otce

Čepice s čelenkou je skvělý typ dárku. Je dostatečně teplý a snadno se zapaluje. Ať už na večerní procházce nebo po setmění v práci. Je to vážně dobrá věc, kterou váš otec jistě ocení. Navíc je to skvělý dárek snad pro každého člena rodiny. Vyberte si čepici s čelenkou.

 

4. Závěsný panel na nářadí

 

Závěsný panel na nářadí
Dárek pro otce

Co takhle vybrat závěsný panel nástrojů? Díky ní může váš otec snadno třídit šrouby, matice, hřebíky… Díky takové sadě bude mít ve své dílně vždy pořádek. Vyberte si závěsný panel na nářadí.

 

5. Vyhřívaný kryt auta – dárek pro tátu

 

Vyhřívaný kryt auta Dárek pro otce

 

Vyhřívaný potah na auto může být skvělým dárkem pro každého. Kromě toho mají zabudovaný termostat, který usnadňuje nastavení teploty. Vyhřívané potahy do auta.

 

6. Alkoholtester

 

Alkoholtester

Dechová zkouška je jedním ze zábavných typů dárků. Užijete si s ním spoustu zábavy, zejména při rodinných setkáních. Nejlepší výběr alkohol testerů.

 

7. Magnetická vložka do bot – dárek pro otce

 

Magnetická vložka do bot Dárek pro tátu

S magnetickými vložkami do bot bude váš otec chodit jako mech. Viskózní gel umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti osoby, čímž snižuje přetížení chodidel a zmírňuje otřesy při chůzi. Magnet se svými léčebnými účinky zlepšuje krevní oběh, přivádí živiny a kyslík do buněk, zmírňuje bolest nohou a snižuje otoky. Magnetické vložky do bot.

 

8. Tlakoměr

 

Tlakoměr

Tlakoměr je skvělý dárek nejen pro tatínka, ale využijí ho všichni členové rodiny. V každé rodině by měl být tlakoměr a navíc je to skvělý dárek pro tatínka. Vyberte si tlakoměr.

 

9. Osobní váha – dárek pro tátu

 

Osobní váha Dárek pro otce

Osobní váha je super dárek pro tátu. Novinkou jsou osobní váhy s rozhraním Bluetooth, takže můžete váhu připojit k mobilnímu telefonu a zaznamenávat údaje o hmotnosti tam. Vyberte si osobní váhu.

 

10. Trekingové hole

 

Trekingové hole

Pokud váš otec rád chodí pěšky, trekingové hole jsou určitě tím pravým dárkem. Vyberte si trekingové hole.

 

11. Oblečení – dárek pro otce

 

Oblečení Dárek pro tátu

Oblečení je skvělým dárkem pro tatínka. Jánošíkova smrt. Otcové tráví většinu času v práci a někdy nemají dostatek času na nákupy oblečení. Jako dárek pro tatínka si můžete vybrat bundu, kalhoty, svetr nebo boty. Vyberte oblečení pro tátu.

 

Dárek pro otce staršího 25 let

1. Sušička ovoce

 

Sušička ovoce

Skvělým dárkem, který rozhodně doporučujeme, je sušička ovoce. Vyberte si sušičku ovoce.

 

2. Elektrický gril – dárek pro tátu

Elektrický gril Dárek pro otce

Pokud váš otec rád griluje. Elektrický gril by byl určitě skvělým dárkem. Grilovat můžete kdekoli a po celý rok. Vyberte si elektrický gril.

 

3. Gril

Gril

Pokud by váš otec chtěl raději venkovní gril, je gril na tuhá paliva rozhodně tou správnou volbou. Vyberte gril.

 

4. Elektrické nářadí – dárek pro tátu

Elektrické nářadí Dárek pro otce

Elektrické nářadí je také skvělým dárkem. Ať už jde o vrtačky, pily, šroubováky,… Jako dárek je to k nezaplacení. Tátu vždy potěší nový kousek do dílny.

Vyberte si elektrické nářadí.

 

5. Sada nářadí

Sada nářadí

Sada nářadí je rozhodně dárkem, který váš otec plně využije a bude mít z něj velkou radost. Vyberte si sadu nástrojů.

 

6. Ocelový trezor – dárek pro otce

Ocelový trezor Dárek pro otce

Ocelový trezor jako dárek? Určitě ano. Ocelový trezor má mnohostranné využití, protože některé věci je třeba uchovávat pod zámkem. Vyberte si ocelový trezor.

 

7. Autochladnička

Autochladnička

Autochladnička je jedním z dárků pro tatínka, který potěší celou rodinu. Chladicí boxy se dobře používají zejména při rodinných výletech. Vyberte si autochladničku.

Pánské zimní boty – Jak vybrat zimní boty

 

8. Zastřihovač vlasů a vousů – dárek pro tátu

Zastřihovač vlasů a vousů Dárek pro otce

Zastřihovač vlasů a vousů je vhodným dárkem pro tatínka, který jistě najde své uplatnění. Vyberte si zastřihovač vlasů a vousů.

 

9. Masáž nohou

Masáž nohou

Masáž nohou je dobrý dárek, který je obzvláště příjemný po práci. Velmi rychle ulevuje od bolesti nohou a snadno se používá. Vyberte si masáž nohou.

 

10. Vojenský batoh – dárek pro tátu

 

  Vojenský batoh Dárek pro otce

Vojenský batoh se hodí na turistiku, ale i do práce. Je to kvalitní batoh, který se skvěle hodí jako dárek. Vyberte si vojenský batoh.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button