DÁRKYDárky

Dárek pro sestru 24 skvělých tipů na dárky

Pomůžeme vám vybrat dárek pro sestru. 24 typů na dárek pro sestru. Podívejte se na naše dárky.

 

Dárek pro sestru

 

dárek pro sestru k narozeninám, dárek pro sestru k jmeninám, dárek pro sestru k Vánocům, dárek pro sestru k adopci, dárek pro sestru
dárek pro sestru

 

Nejlepší dárek pro vaši sestru, který jí udělá opravdovou radost. Přinášíme vám 24 tipů na skvělý dárek pro vaši sestru, ať už k Vánocům, narozeninám, jmeninám nebo jiné životní události.  Narozeninové blahopřání pro ženu

 

1. Elektrický zubní kartáček

 

Elektrický zubní kartáček

Říká se, že elektrický zubní kartáček čistí zuby lépe než běžný zubní kartáček. Jestli je to pravda, nevím, ale může to být zábava. Elektrický zubní kartáček vám vyčistí zuby a vy se nemusíte „namáhat“. Vyberte si elektrický zubní kartáček.

2. Sendvičovač

Sendvičovač

Sendvičovač dokáže vykouzlit rychlé a dobré občerstvení. Nezabere to mnoho času ani práce. Díky němu se můžete rychle najíst a připravit si chutnou svačinu do školy. Dárek pro mou sestru. Vyberte si sendvičovač.

Srdečně blahopřejeme k vašim jmeninám

3. Váza na květiny

Váza na květiny

Květy jsou velmi pěkné rostliny a měly by stát v pěkné váze. Váza se vždy hodí a zkrášlí interiér. Proto může být také pěkným dárkem pro vaši sestru. Vyberte si vázu.

4. Povlečení

Ložní prádlo Dárek pro sestru

Prostěradla jsou obohacujícím dárkem pro všechny i pro vaši sestru. Můžete si vybrat, co chcete. Vyberte si lůžkoviny.

5. Deka

Deka

Nejlepší a skvělou dekorací ve vašem pokoji je správná deka. Deka vás zahřeje a vytvoří příjemné prostředí. Vyberte si přikrývku.

6. Podložka pod puzzle

Puzzle mat Dárek pro sestru

Pokud je vaše sestra fanouškem puzzle, je podložka pod puzzle tím pravým dárkem. Puzzle se snadno přemisťují a nezabírají mnoho místa. Vyberte si podložku pod hlavolam.

7. Chovatelské potřeby – Dárek pro sestru

Chovatelské potřeby

Má vaše sestra nějaké domácí zvíře? Dárek pro mou sestru. Pokud ano, jistě by ji potěšilo, kdyby pro něj také něco dostala. Sady kartáčů pro domácí zvířata. Ať už se jedná o kočku, psa nebo morče, rozhodně je dobré je vyčesat.

Venčí vaše sestra často psa za tmy a v noci? Pak by určitě potřebovala svítící obojek pro psa. Narozeninové pozdravy

 

8. Trezory a sejfy – Dárek pro sestru

Každá dívka skrývá něco tajného, ale vždycky se stane, že někdo úkryt objeví. Trezor už neotevře jen tak někdo a vaše sestra má svůj tajný trezor. Vyberte si trezor.

9. Dekorační polštáře

Dekorační polštáře

Dekorační polštářky jistě potěší každou dívku. Vytvářejí dekoraci, zútulňují prostor a poskytují pohodlí. Dekorativním polštářkem rozhodně nic nezkazíte a je to skvělý dárek. Vyberte si dekorativní polštáře.

10. Úložný box na pohovku – dárek pro sestru

Úložný box na sezení

Někdy toho máme příliš mnoho a raději to někam schováme. Toho můžeme dosáhnout díky úložnému prostoru, do kterého nikdo nemusí vidět. Jedním z nich může být úložný box na sezení. Vyberte si úložný box na sezení.

11. Fototapety a samolepicí dekorace

Fototapety a samolepicí dekorace Dárek pro sestru

Nikdo nechce bílé stěny, tak co je oživit tapetami? Tapety jsou určeny pro dospělé, ale i pro ty nejmenší. Vyberte Fototapety a tapety.

12. Fotorámeček

Fotorámeček

Pokud má vaše sestra hodně fotografií, jistě ji potěší rámeček, který si může vystavit, kdekoli bude chtít. Fotorámečky se dodávají v různých velikostech, výběr je na vás. Vyberte si rámeček na fotografie.

13. Párty hry – Dárek pro sestru

Párty hry

Každý má rád hry a zábavu, a obzvlášť když přijdou přátelé, je zábava v plném proudu. Zde je několik her, které byste si s přáteli určitě zahráli. Najdete zde také spoustu nápadů na originální dárky pro své další blízké. Vyberte si společenskou hru.

14. Dekorativní svíčky

Dekorativní svíčky

Barevné a voňavé svíčky budou jistě skvělým dárkem pro vaši sestru. Svíčky se používají všude. Ať už se jedná o relaxační domácí večer nebo koupel při svíčkách, nemůžete udělat chybu. Vyberte si dekorativní svíčky.

15. Společenské hry Dárek pro sestru

Párty hry Dárek pro sestru Dárek pro sestru

Deskové hry jsou pravděpodobně nejoblíbenějšími hrami v rodině nebo s přáteli. Můžeme se při nich skvěle bavit, užívat si a hlavně trávit čas s těmi, které máme rádi. Vyberte si stolní hry.

16. Didaktické hry pro mladší děti

Didaktické hry pro mladší děti

Pokud je vaše sestra ještě mladší, didaktické hry pro mladší jsou pro ni skvělou volbou. Dárek pro mou sestru. Díky nim se učí a zároveň se skvěle baví. Vyberte si didaktické hry.

17. Bezdrátová sluchátka

  Bezdrátová sluchátka

Není to levná záležitost, ale pokud chcete sestře koupit jeden z dražších dárků, bezdrátová sluchátka jsou podle mého názoru dobrou volbou. Všichni máme rádi hudbu, zejména teenageři a mládež předškolního věku. Sluchátka by tak mohla být tím pravým dárkem. Vyberte si bezdrátová sluchátka.  

 

18. Záclony a závěsy Dárek pro sestru

Záclony a závěsy Dárek pro sestru

Pokoj si můžete zútulnit závěsem nebo záclonou. My holky prostě milujeme zdobení a rády si svůj pokoj pěkně vyzdobíme. Vyberte si záclony a závěsy.

19. Ručníky a osušky – Dárek pro sestru

Ručníky a osušky

Ručníků a osušek není nikdy dost. Někdy jsou špinavé nebo mastné a my se nemáme do čeho utřít. Tento dárek jistě potěší i ostatní členy rodiny.  Vyberte ručníky a osušky.

20. Kosmetické pomůcky

Kosmetické pomůcky

Kosmetické balíčky, pomůcky, vše, co by vaše sestra potřebovala, najdete zde na jednom místě. Zkrášlení a přitažlivost si přeje každá dívka. Vyberte si kosmetické pomůcky.

21. Kosmetika – dárek pro sestru

Kosmetika Dárek pro sestru

Kosmetika se hodí pro každou dívku. Ať už se jedná o koupelové soli nebo vonné oleje, kosmetikou nic nezkazíte, ale naopak své sestře dodáte pohodu a krásu. Vyberte si kosmetiku.

22. Kulmy, stylery, vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy

Kulmy, Stylery, Fén na vlasy, Žehlička na vlasy

Pokud vaše sestra žádný z těchto spotřebičů nemá, je nejvyšší čas jí je koupit. Suché, vlnité nebo rovné vlasy – vaše sestra bude mít vlasy, jaké bude chtít.

23. Manikúra a pedikúra – Dárek pro sestru

Manikúra a pedikúra

Dívky se rády zkrášlují a manikúra a pedikúra je pro ně tím pravým dárkem. Vaše sestra bude mít radost, vyberte jí zařízení, které ještě nemá, a ona to ocení. Vyberte si manikúru a pedikúru.

24. Masážní přístroj Dárek pro sestru

Masážní přístroj Dárek pro sestru

Všichni milujeme relaxaci a díky masážním přístrojům si ji můžeme zpříjemnit. Máme masážní přístroje téměř na všechno. Vyberte si masážní přístroj.

 

Dámské zimní boty – 8 tipů, jak si vybrat

 

25. Oblečení – Dárek pro sestru

Oblečení

Oblečení potěší každou ženu. Stačí se trefit do velikosti. Vyberte si oblečení.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button