DÁRKYPsi

16 nejlepších vánočních dárků pro psa v roce 2021

Sezóna svátků je téměř za dveřmi, což znamená, že je čas začít pracovat na svých seznamech vánočních dárků. Mezi nákupy pro rodinu a lidské přátele nezapomeňte vybrat dárek (nebo několik dárků) pro svého nejlepšího chlupatého kamaráda. Koneckonců, pokud je ve vašem životě nějaký přítel, který tu pro vás vždy byl a nikdy vás nepřestal milovat, je to váš pes.

 

16 nejlepších vánočních dárků pro psa v roce 2021

 

Dobrá zpráva je, že existuje spousta skvělých věcí, které můžete svému psovi o Vánocích darovat – a pokud nechcete, nemusíte utrácet spoustu peněz. Můžete se rozhodnout pro cenově dostupné, ale chutné pamlsky, nebo pro praktické pamlsky (např. vodítko nebo botičky), které vašemu psovi slibují, že s ním budete trávit mnohem více času na procházkách. K dispozici jsou odolné hračky ideální na kousání nebo oblečení, které je zahřeje a bude vypadat slavnostně.

 

Ať už váš pes letos zlobil, nebo byl hodný, Vánoce se blíží… a my jsme tady, abychom vám pomohli sestavit vánoční seznam vašeho psa a nabídli vám některé z našich oblíbených svátečních dárků pro vašeho psa.

 

Hračky pro psy

 

Hračky pro psy

 

Jedním z nejčastějších dárků pro domácího mazlíčka je hračka. Možná to bude jeho první hračka, nebo je čas vyměnit jeho starou, již zničenou hračku. Pes si hračku jistě oblíbí a rychle si ji oblíbí. Můžete si vybrat placenou, plastovou nebo dřevěnou hračku, která může mít libovolný tvar. Největší výběr hraček pro psy

ZDE

.

Přečtěte si více o psech :

 

Postel nebo přikrývka

 

Postel nebo přikrývka

 

Deka pro psa je skvělým dárkem pro psa, zejména v zimních měsících. Má více účelů – pokud máte psa celoročně venku, deka bude jistě skvělým dárkem pro jeho boudu nebo naopak pelíšek v domě poskytne vašemu psovi místo k ležení. Největší výběr pelíšků a palub pro vašeho psa ZDE.

 

 Pitné fontány

 

 Napájecí fontány

 

Pitné fontány vždy poskytují vašemu domácímu mazlíčkovi dostatek čisté a čerstvé vody. Tímto způsobem přimějete svého psa pít více vody, a tím zlepšíte jeho zdraví. Zejména v teplém období je fontánka na pití nepostradatelným pomocníkem. Vyberte si fontánku na pití

ZDE

.

 

 Automatické podávací stroje

 

Automatické podávací stroje

 

S automatickými krmítky mají vaši čtyřnozí mazlíčci vždy dostatek krmiva, i když nejste doma. Obrovská výhoda, pokud jste dlouho v práci nebo se chystáte na delší dobu odjet a váš pes bude doma sám.

Zde

najdete ten správný krmný strojek pro svého psa na . 

 

 Bazény pro psy

 

Bazény pro psy

 

Dárek, který váš pes využije spíše v létě než v zimě, ale určitě ho potěší. Zvláště pokud má váš pes rád vodu, ocení toto příjemné osvěžení během letních veder.

ZDE

.

 

 Oblečení a doplňky

 

Oblečení a doplňky

 

Pokud máte psa převážně v domě nebo v bytě a jedná se o krátkosrsté plemeno, určitě byste měli přidat psí oblečky. V zimě nepromokavé zateplené boty a boty na tlapky pro psa. V deštivých letních dnech pláštěnku pro psa. Největší výběr oblečení a doplňků pro vašeho psa

ZDE

.

 

Přepravky, pásy pro psy a sítě do auta

 

Dopravní pásy pro jízdu se psem a síť do auta

 

Pokud se svým psem často cestujete autem, měli byste rozhodně dbát na jeho bezpečnost. Možná je pro vás vhodnější cestovní box nebo psí pas kvůli malému prostoru, volba je na vás.Přepravky, pásy pro psy a sítě do auta

ZDE

.

 

 

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button