PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Krátkosrstá plemena psů : 15 plemen krátkosrstých psů

Krátkosrstá plemena psů pro dům a byt. Viz krátkosrstá plemena psů. Seznam 15 krátkosrstých plemen psů. Krátkosrstí psi a všichni ostatní,

 

Krátkosrstá plemena psů : 15 plemen krátkosrstých psů. Podívejte se na žebříček . Krátkosrstí psi vhodní do rodiny.Plánujete si pořídit psa, ale bojíte se, že budete mít chlupy po celém domě? Podívejte se na tyto psy s krátkou srstí, kteří vypadávají jen zřídka.

 

Krátkosrstá plemena psů

 

Koupí krátkosrstého plemene psa ušetříte náklady na úklid domácnosti a úpravu srsti.Podívejte se na nejlepší krátkosrstá plemena psů.

 

Přemýšlíte o pořízení psa, ale obáváte se, že za sebou zanechá stopu chlupů přes celé vchodové dveře až do postele? V tom případě je možná načase, abyste vy i vaše rodina zvážili krátkosrsté psy. Pořízením tohoto typu domácího mazlíčka ušetříte za péči o něj a odpadnou vám starosti s úklidem domácnosti. Nejste si jisti, které plemeno je pro vaši rodinu vhodné?

 

Zde je 15 typů krátkosrstých psů, o kterých byste měli vážně uvažovat:

1. Americký stafordšírský teriér

 

Americký staford teriér krátkosrstý ohař Plemena psů

 

Americký stafordšírský teriér je odvážné a silné plemeno psa. Rádi jsou neustále mezi lidmi a vycházejí s ostatními domácími zvířaty. Americký stafordšírský teriér: charakteristika plemene

 

2. Baset – Krátkosrstá plemena psů

 

Basset Hound krátkosrstý pes plemena

Baset je takové větší vydání jezevčíka. Baset má mírnou povahu, díky níž je trpělivý, poslušný a snadno se cvičí. Baset

 

3.Bostonský teriér

 

Bostonský teriér krátkosrstý Plemena psů

 

Bostonskému teriérovi se díky jeho povaze a milému vzhledu přezdívá „gentleman“.Bostonský teriér je snadno cvičitelný pes, který je známý svou inteligencí a schopností dobře vycházet s dětmi a jinými domácími zvířaty. Lovecké psy

 

4. Čivava Krátkosrstá plemena psů

 

Civavská krátkosrstá plemena psů

Čivava je malé plemeno s velkým duchem. Nebojácná malá čivava se postaví i velkým plemenům psů. Čivava může být krátkosrstá i dlouhosrstá. Je to plemeno psa vhodné do bytu a k dětem.

 

5.Dalmatinský pes

 

Dalmatin krátkosrstý plemena psů

Dalmatin je jedno z nejkrásnějších psích plemen na světě. Toto plemeno proslavil film 101 damatinů. Dalmatin je krásné krátkosrsté plemeno psa vhodné pro rodinu.

Dalmatinský pes

 

6. Francouzský buldoček

 

Francouzský buldoček krátkosrstý Plemena psů

Francouzský buldoček je společenský pes malého vzrůstu. Má malé, ale velmi svalnaté tělo. Je to pes, kterému málokdo odolá. Jsou to krátkosrstí psi vhodní do bytu. Rádi se celý den povalují a tráví čas se svými majiteli. Bojová plemena psů

 

7. Anglický chrt

 

Anglický chrt krátkosrstý Plemena psů

Anglický chrt je krátkosrsté plemeno psa a má elegantní aerodynamické tělo. Toto plemeno je velmi energické a má rádo lidi. Anglický chrt

 

8. Anglický mastif

 

Anglický mastif

Anglický mastif je velké krátkosrsté plemeno psa. Anglický mastif je vynikající hlídací pes, vhodný pro rodinu s velkým pozemkem.

HITMAN 3 NEJLEPŠÍ RECENZE HRY

9. Výmarský stavitel

 

Výmarský ohař krátkosrstý Krátkosrstá plemena psů

Výmarský ohař je přátelský, poslušný a nebojácný pes. Výmarský ohař je krátkosrsté plemeno, které miluje pohyb. Výmarský ohař: charakteristika plemene

10. Boxerská krátkosrstá plemena psů

 

boxer

Boxer se v posledních letech dostal na seznam 10 nejoblíbenějších psích plemen na světě. Boxer je krátkosrsté plemeno psa, je velmi silný, atletický a má mírnou, trpělivou a ochranitelskou povahu.

11. Mops Krátkosrstá plemena psů

 

Mops

Mops je krátkosrsté plemeno, které lze také zařadit do kategorie

plemena psů vhodná do bytu.

Díky své povaze a malé velikosti je mops skvělým psem do bytu a pro rodiny s dětmi. Mops – charakteristika plemene

 

12. Německá doga

 

Německá doga

Německá doga je jedním z obrů psí říše, Je to krátkosrsté sloní plemeno, které miluje svou rodinu. Německá doga

 

13. Vipet

 

vipet

Navzdory své energické povaze je vipet klidné plemeno. Je to krátkosrstý pes s přátelskou povahou, takže Vipet je vhodný do rodin s dětmi nebo jinými zvířaty.

 

14. Jezevčík

 

  Jazvedčík Krátkosrstý pes plemena

Jezevčík má dlouhé tělo připomínající hotdog a zavalité krátké nohy. Jezevčík je věrný, hravý, zvědavý, přátelský a plný odvahy.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button