PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

10 nejlepších plemen psů vhodných do bytu

10 nejlepších plemen psů vhodných do bytu

Chtěli byste do svého bytu psa? Hledáte vhodné plemeno ?Pes do bytu. Žebříček nejlepších plemen psů vhodných do bytu . Nejlepší pes do bytu . Který pes je nejvhodnější do bytu . Nejlepší psi do bytu. Usnadnili jsme vám práci a vybrali 10 nejvhodnějších psů do bytu. Jaké plemeno psa do bytu?

10. Lhasa apso

Lhasa apso pes pro byt


Považuji za nutné zdůraznit, že lhasa apso potřebuje žít se svou rodinou, ne od ní odděleně.Jeho bezvýhradná oddanost, neuspěchanost, rychlé porozumění a nesesychající srst z něj dělají ideální plemeno do bytu. Lhasa apso jako člen rodiny nezklame. Lhasa apso: charakteristika plemene

 

9. Jezevčík

Jezevčík plemeno psa pro byt Pes pro byt


Pro všechny typy jezevčíků je rodina na prvním místě. V přítomnosti cizích lidí jsou rezervovaní a obvykle je ignorují. Dlouhosrstý jezevčík je k cizím lidem přátelštější než ostatní typy. Jezevčíci dobře vycházejí s ostatními psy, i když se někdy projevují jako odvážlivci, kteří si troufají i na větší psy, než jsou oni sami. Vzhledem k jejich loveckému původu se nedoporučuje chovat současně s jezevčíkem jiná malá domácí zvířata.Žebříček nejlepších plemen psů vhodných do domácnosti . Nejlepší pes do bytu . Který pes je nejvhodnější do bytu . Nejlepší psi do bytu.

Soužití s kočkou je možné, pokud si na ni pes v mládí zvykne, ale nikdy z nich nebudou zvlášť dobří přátelé.

8. Čínský chocholatý pes

Čínský chocholatý pes pro byt


Chov psa do bytu .Čínský chocholatý pes je skvělý rodinný společník, který rozhodně nepatří na dvorek. S dětmi vychází dobře, ale je třeba brát ohled na jejich věk, aby nedošlo k nedorozumění. Velmi dobře vychází s rodinnými příslušníky jakéhokoli věku, kteří vědí, jak se ke psům chovat. Klidně si vedle nich poleží na gauči, ale stejně tak si s nimi užije aktivní den venku.

7. Coton de Tulear 10 nejlepších plemen psů vhodných do bytu

Coton de Tulear Žebříček nejlepších plemen psů vhodných do bytu . Nejlepší pes do bytu . Který pes je nejvhodnější do bytu . Nejlepší psi do bytu. Nejlepší plemeno psa do bytu


Tomuto roztomilému pejskovi se přezdívá „madagaskarský bavlněný pes“. Už jeho název napovídá, odkud pochází. Své jméno „bavlník“ dostal pravděpodobně proto, že se nejhojněji vyskytoval v oblastech s bavlníkovými plantážemi a jeho srst připomíná bavlněné rouno.

Pes do bytu : 15 nejlepších plemen do bytu

6. Čivava Apartmánový pes

Čivava Objednávka psa pro byt


Společenský a oddaný pes, který přestože patří mezi trpasličí plemena, je schopen rychle reagovat, má nedůvěru k cizím lidem, lovecký instinkt.Pes do bytu.Díky svým sociálním vlastnostem je vhodným společníkem pro všechny věkové skupiny. Dává přednost jedincům svého plemene, ale nemá problém se shovívavostí k jiným plemenům.

12 nejmenších psích plemen na světě

5. Kavalír King Charles španělský

 

Kavalír King Charles španěl Žebříček nejlepších plemen psů vhodných do bytu . Nejlepší pes do bytu . Který pes se nejlépe hodí do bytu . Který pes se nejlépe hodí do bytu . Nejlepší psi do bytu.

Kavalír King Charles španěl má milou, vyrovnanou povahu. Je to veselý pes, který má vždy dobrou náladu a vrtí ocasem. Je přátelský, milý, velmi hravý a sportovní. Jinak je velmi přizpůsobivý, nikdy není agresivní. Je to velmi tvárné plemeno.

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

4. Pes basenji do bytu

10 nejlepších plemen psů vhodných do bytu

Basenji Žebříček nejlepších psích plemen vhodných do bytu . Nejlepší pes do bytu . Který pes je nejvhodnější do bytu . Nejlepší psi do bytu.
Je velmi citlivý, laskavý, hravý, strašně zvědavý, vynalézavý a má zvláštní smysl pro humor. Je společenský, dobře vychází s dětmi i s ostatními zvířecími členy domácnosti. A pokud ne, naučí se je tolerovat. Toto chování je zafixováno z Afriky, kde v osadách vždy pobíhaly děti a různá zvířata. Má jemně vyvinuté všechny instinkty pro život v divočině, takže auta, tramvaje a vlaky nevnímá jako nebezpečí, ale jako úlovek, který je třeba honit. Ve městě proto musíte být se svým psem velmi opatrní a pouštět ho z vodítka pouze na místech, kde mu nehrozí nebezpečí. Basenji pes: vlastnosti, výchova a péče

Trezory do bytu 5 nejlepších trezorů do bytu

3. Bostonský teriér Bytový pes

Bostonský teriér Žebříček nejlepších psích plemen vhodných do bytu . Který pes se nejlépe hodí do bytu . Který pes se nejlépe hodí do bytu . Nejlepší psi do bytu.


Bostonský teriér potřebuje od svého majitele hodně lásky a pozornosti, kterou mu dokáže velmi dobře oplatit. Vyhledává co nejužší fyzický kontakt se svým pánem. Je velmi laskavý a přátelský k celé rodině. Není agresivní vůči cizím lidem a problémy obvykle nevznikají ani při setkání s jinými psy nebo jinými domácími zvířaty.

2. Francouzský buldoček Bytový pes

10 nejlepších plemen psů vhodných do bytu

Francouzský buldoček Bytový pes


Svému pánovi je velmi oddaný a doprovází ho na každém kroku. Pokud se jeho pán zajímá o někoho jiného, může projevit žárlivost. Miluje celou rodinu a je velmi společenský i s cizími lidmi. Francouzský buldoček může být trochu dominantní vůči ostatním psům, ale pokud vyrůstá s jinými domácími zvířaty, nejsou s ním žádné problémy. …psa do bytu. Pitbull – Odsouzený pes s velkým srdcem.

Seznam nejlepších plemen psů vhodných do bytu

1. Mops pro byt

Mops Žebříček nejlepších psích plemen vhodných do bytu . Nejlepší pes do bytu . Který pes je nejvhodnější do bytu . Nejlepší psi do bytu.
Mops byl vždy zvyklý žít v co nejtěsnějším kontaktu s člověkem a je tomu tak i dnes. Vyžaduje vaši neustálou pozornost a nesnáší delší odloučení. Pes do bytu. Psi do bytu. Vždy chce být středem rodinného dění a všeho se účastnit. Nedá se omezit na žádný prostor v bytě, vždycky jde tam, kam jde jeho pán, rád mu leží stočený na klíně a spí s ním v posteli. Nikdy není agresivní a přátelsky pozdraví jiného jedince svého druhu. Je to klidný pes, který je vhodný i do rušné domácnosti s dětmi.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button