PÉČE O PSYPsi

Jak pes vyznává lásku? Zde je 10 způsobů, jak

Jak pes vyznává lásku? Zde je 10 způsobů. Každý ví, že psi jsou nejlepší přátelé lidí. Jsou nesmírně věrní, nesmírně inteligentní a hej! -Jsou příjemnými společníky a většina majitelů psů považuje svého psa za člena rodiny.

 

Ale milují nás naši psi stejně jako my je? Krátká odpověď: ano. Psi vyjadřují své emoce různými způsoby – od velmi jemných až po zcela zjevné – takže někdy může být obtížné určit, zda se jedná o pozitivní nebo negativní projev. Naši psi nás bezpodmínečně milují – jen to někdy vyjadřují zvláštními způsoby. Těchto 10 znaků psí lásky vám pomůže zjistit, zda jste se svým psem skutečně propojeni.

 

1. Pes s vámi naváže oční kontakt

 

  Pes s vámi naváže oční kontakt

 

Kdybyste se v něčí blízkosti cítili nepříjemně, nebezpečně nebo ohroženě, podívali byste se mu do očí? V žádném případě! Dlouhý a nepřetržitý oční kontakt je vyhrazen lidem, které máte rádi, kterým důvěřujete a se kterými se cítíte bezpečně. Největší pes na světě

Totéž platí pro psy. Udržování očního kontaktu není jen užitečným nástrojem při výcviku psa – může vám také pomoci vytvořit hluboké pouto. Když se na vás pes dívá, jeho mozek skutečně uvolňuje oxytocin. Oxytocin, známý jako „hormon lásky“, je stejný hormon, který se uvolňuje v mozku matek při prvním sblížení s dětmi. Klíčem k úspěchu je udržovat při hře nebo mazlení přirozený oční kontakt. Pokud si budete vynucovat oční kontakt se psem, bude mu to pravděpodobně trochu nepříjemné a bude se dívat jinam.

 

2. Pes se o vás opírá

 

  Pes se o tebe opírá, jako když ti pes vyznává lásku.

 

Stejně jako při udržování očního kontaktu se pravděpodobně nebudete opírat o někoho, koho neznáte nebo komu nedůvěřujete – a nebude to dělat ani váš pes.

Ať už sedíte na podlaze nebo na gauči, pokud se o vás pes opírá, znamená to, že se cítí bezpečně a naprosto pohodlně. Někdy se psi opírají o své lidi, když se bojí nebo jsou úzkostní, ale to jen znamená, že ve vás vidí svého ochránce.

 

3. Pes spí ve vaší posteli

 

Pes spí ve vaší posteli jako pes vyznává lásku

 

Pokud nenecháte svého psa spát ve vaší posteli, ale on přesto rád spí ve vaší ložnici, má vás opravdu rád. Jak pes vyznává lásku? Proč? Pokud chce být pes ve vaší blízkosti, dává tím najevo, že je vám zcela oddaný a že se od vás nechce vzdálit.

 

4. Pes je šťastný, kdykoli přijdete domů

 

  pes je šťastný, když mě vidí jako psa vyznávajícího lásku.

 

Skáče váš pes nahoru a dolů, olizuje vám ruce a obličej, přináší vám svou oblíbenou hračku nebo dokonce trochu vzrušeně „kličkuje“, když se vrátíte z obchodu, školy nebo práce? Ano, je naprosto nadšený, že vás vidí! Je pravděpodobné, že se na něj také velmi těšíte.

 

5. Vezme si boty nebo ponožky

 

  pes si bere boty a ponožky

 

Psi, kteří jsou vázáni na své majitele, také milují jejich pachy a mohou zachytit vaše boty nebo oblečení. Krádež bot a špinavého oblečení není vždy to nejlepší, co můžete udělat – zejména pokud váš pes rád žvýká – ale je to skutečný projev náklonnosti. Plemena psů vhodná pro velkou zahradu – 10 nejlepších plemen psů.

 

6. Pes vás pravidelně kontroluje

 

Pes vás pravidelně kontroluje, když vám vyznává lásku.

 

Neznamená to, že musí být neustále u vás, ale může se na vás občas přijít podívat nebo se na vás otočit, když jdete. To vám ukáže, že mu na vás záleží. Pes Boseron

 

7. Rád se nechává hladit – Jak pes vyznává lásku

 

  Rád se nechá hladit

 

Určitě jste četli, že psi nesnášejí objímání, ale není to tak úplně pravda. Psi velmi milují fyzickou náklonnost a často ji od svých oblíbenců vyhledávají.

Vypadávání vlasů: 3 jednoduché domácí přípravky, které zabrání řídnutí vlasů.

Neříkáme, že byste měli vzít svého psa a pevně ho obejmout. Pro psy je mazlení, přitulení a možná i jemné objetí silným signálem, že jste se svým psem skutečně propojeni.

 

8. Počůrá se, když tě vidí – Jak pes vyznává lásku

 

Počůrá se, když tě vidí jako psa, který ti vyznává lásku.

 

Ne, není to známka toho, že by se jeho nácvik chození na záchod zhoršoval. Psi, zejména štěňata, se mohou při radosti trochu pomočit. Tato malá nehoda, označovaná jako submisivní močení, je vlastně kompliment. Znamená to, že váš pes ví, že jste velitel!

 

9. Pes vám přinese oblíbenou hračku – Jak pes vyznává lásku

 

Pes vám přinese oblíbenou hračku, když vám pes vyznává lásku

 

Pokud vám pes přinese svou oblíbenou hračku, neznamená to jen, že si chce hrát – i když touha hrát si je také hlavním znakem štěněcí lásky. Je to také jeden z projevů psí lásky.

 

10. Pes se na vás usmívá – Jak pes vyznává lásku

 

  Pes se na vás usmívá

Ne, to není vaše představivost! Někteří psi se skutečně učí „usmívat“ tak, že stáhnou pysky dozadu a odhalí velký, široký, zubatý úsměv. Když se na něj usmějete, pes to přijme jako vaši lásku k němu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button