PÉČE O PSYPsi

Proč je pes nejlepší domácí zvíře : 10 důvodů

Pouto mezi lidmi a psy je již dlouho považováno za jedno z nejsilnějších pout v historii lidí a zvířat , i když pokud nedáváte pozor, ukradnou vám z talíře mňamku. proč je pes nejlepší domácí mazlíček : 10 důvodů.

 

Proč jsou podle nás psi nejlepšími domácími mazlíčky vůbec…

Proč je pes nejlepším domácím mazlíčkem :

 

proč je přítelem člověka

 

1. Jsou neuvěřitelně loajální. Není divu, že 40 % majitelů psů přiznalo, že svým psům říkají všechno – víme, že jim můžeme věřit, že jsou tu pro nás!

 

2. Jejich pozitivní přístup je nakažlivý. Psi jsou tak nadšení z těch nejjednodušších věcí – klacíků, odhozených obalů od jídla – že vás donutí vážit si maličkostí v životě. Nikdo nemůže být smutný, když má kolem sebe kamaráda s chlupatým ocáskem.

3. Umí se dobře mazlit. Psi k vám často sami přijdou a chtějí se mazlit , doslova vám ukáží, kde je máte podrbat. A někdy vás vystrčí z postele.

 

proč je pes nejlepší

 

4. Nutí vás k aktivitě – Procházky se psem na čerstvém vzduchu prospívají nejen vašemu psovi, ale i vašemu tělu. Zlepšujete svou kondici a posilujete imunitu.

5. Mohou být venku po celý rok. Na rozdíl od koček nemusíte mít uvnitř kočičí toaletu, chlupy , zvířecí záchod. Pozdrav na dobrou noc

 

psí radost ze života

 

6. Oplácejí vám lásku. Psi při kontaktu s lidmi uvolňují „hormon lásky“ oxytocin. ale vždycky víme, že nás mají rádi.

7. Vždycky jsou šťastní, když se vrátíte domů. Přestože vás papoušek může vítat chrastěním, váš pes bude při vašem příchodu spokojeně přihlížet.

8. Přibližte lidi k sobě navzájem. Každý majitel psa ví, že venčení vašeho mazlíčka je bezpečný způsob, jak navázat konverzaci s ostatními milovníky zvířat. Ve světě, kde jsou lidé stále izolovanější, je to úžasná věc.Proč je pes nejlepším domácím mazlíčkem .

 

výcvik psů

 

9. Dbají na to, aby žádné jídlo nepřišlo nazmar. Pokud jste se už přejedli, ale nedokážete si představit, že byste zbytky večeře vyhodili do odpadkového koše, váš chlupáč je vždy po ruce.

 

10. Rozesmějí vás. Ať už omylem sklouznou z pohovky dozadu, nebo se radují z prvního zimního sněhu . Se psím kamarádem je vždycky spousta legrace.Proč je pes nejlepší domácí mazlíček . Přečtěte si také :

Pes , pes domácí – Cesta od vlka k domácímu mazlíčkovi .

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button