CHILDCAREPLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Pes dětem 10 nejlepších psů pro děti

Pes dětem 10 nejlepších psů pro děti . Pes pro děti . Které plemeno psa je nejvhodnější pro děti ? Chovejte svého psa k dětem . Seznam psů pro děti . Vyberte si plemeno podle jeho povahy, temperamentu, velikosti a energetické náročnosti – to vše by mělo odpovídat životnímu stylu vaší rodiny. Nezapomeňte, že před tak důležitým rozhodnutím se vždy se psem seznamte a položte chovateli nebo pracovníkovi útulku spoustu otázek. Bez dalších podrobností vám představujeme 10 plemen psů vhodných pro děti.

10. Anglický buldoček – Pes pro děti


Buldoček má robustní konstrukci, která je ideální pro děti. Nevyhraje však žádné ocenění za „nejenergičtějšího psa“. Buldok je poslušný, přátelský a věrný pes, který dobře vychází s ostatními domácími zvířaty a psy. Buldoček žije pohodlně jak ve velkých domech, tak v malých bytech.

9. Bígl – Pes pro děti

Beagle


Původně byli chováni jako lovečtí psi, ale hodí se do domácností s aktivními dětmi, protože jsou robustně stavění a nikdy se neunaví hrou.

8. Bullteriér – Pes pro děti

Bullteriér


Bulteriér, který je neprávem označován za agresivní plemeno, byl ve skutečnosti vyšlechtěn jako společník – přátelský a milující k dospělým i dětem. Tento dobře stavěný pes má také vysoký práh bolesti, takže je ideální pro bláznivé děti, které se učí, jak správně zacházet se psy.

7. Kolie dlouhosrstá – Pes k dětem

7.Kolie dlouhosrstá Pes k dětem


Je to plemeno psů, které proslavil film „Lassie“. Kolie jsou velmi mírné a předvídatelné plemeno, které se snadno cvičí a jen zřídkakdy je agresivní, takže jsou ideální pro rodiny, které psy neznají. Kolie si skvěle rozumí s dětmi , rády dělají radost svým majitelům a chrání svou rodinu. pes k dětem.

Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, abyste zabránili vypadávání vlasů

6. Novofundlandský pes

6. Novofundlandský pes Pes k dětem


Novofundlandský pes, kterému se přezdívá „strážce přírody“ (vzpomeňte si na „babičku“ Petra Pana), miluje děti a velmi je chrání. Jemné, laskavé a trpělivé plemeno je téměř jako Matka Tereza mezi psy. Novofundlandský pes. Malí i velcí si tohoto úžasně milého velkého psa rychle zamilují. Pes k dětem. Novofundlandský pes

5. Maďarský stavitel

5.Maďarský stavitel Pes pro děti


Možná jste o tomto plemeni dosud neslyšeli, ale vzhledem k potřebě pravidelného pohybu je to skutečně jedno z nejlepších plemen pro aktivní a energické rodiny se staršími dětmi. Vyzla má živou, ale mírnou povahu, je věrný a laskavý. Kromě toho je poslušný, sebevědomý a inteligentní, vytváří si úzké vazby s rodinou a rychle se učí novým trikům. Pes k dětem.

4. Irský setr

4.Irský setr k dětem
Irský setr, známý svou červenou srstí, je hravý, energický, miluje společnost lidí a dobře si hraje s dětmi. Tento pes potřebuje hodně pohybu a je vhodným doplňkem pro energické děti a aktivní rodiny. Irský setr je inteligentní a cvičitelný společník, který se hodí zejména pro lidi se zahradou.

3. Láhev

3.Pudl pes pro děti


Pudl je velmi inteligentní a jemný pes. Je také skvělý pro děti s alergiemi, jeho srst vypadává minimálně. Vyžaduje však pravidelnou péči, jinak se jeho srst vymkne kontrole. Je to hrdý a elegantní pes, který je starostlivý a věrný. Díky své dobré povaze, přátelskému chování a trpělivosti se pudl málokdy zlobí nebo nudí. Pudl – Charakteristika plemene

10 nejlepších plemen psů vhodných do bytu

2. Labradorský retrívr

2.Labradorský retrívr Pes k dětem


Jedno z nejoblíbenějších plemen , a to z dobrého důvodu. Labradorský retrívr je hravý, trpělivý, laskavý, ochranitelský a spolehlivý. Jeho milá osobnost a inteligence se ve skutečnosti vyrovná pouze jeho kráse. To z něj dělá ideálního rodinného mazlíčka. Labradorský retrívr: charakteristika plemene

1. Zlatý retrívr

1.Zlatý retrívr pes pro děti
Zlatý retrívr je o něco menší než labrador a je to sebevědomý, inteligentní, láskyplný a věrný pes. Zlatý retrívr není agresivní ani plachý, je velmi trpělivý a je ideální pro děti. I když potřebuje hodně pohybu, jeho láska ke hře baví jeho i vaše děti. Zlatý retrívr: popis, charakteristika a péče

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button