PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Nejlepší plemena psů pro ženy: jak si vybrat psa

Pes je váš pomocník. Váš nejlepší přítel. Vaše inspirace. Nejlepší plemena psů pro ženy. Vzhledem k tomu, že existují stovky plemen, tisíce směsí a miliony psů, kteří hledají domov, je výběr toho správného psa skutečnou výzvou. Toto je výběr nejlepších psích plemen pro ženy:

 

Existuje nejlepší plemeno pro ženy?

 

plemena psů pro ženy

Feny jsou stejně rozmanité jako plemena psů, pokud jde o osobnost, styl, prostor a úroveň aktivity. Pravděpodobně pro vás ani neexistuje „nejlepší psí plemeno“. Můžete žít s různými plemeny psů a milovat je úplně stejně.

Přesto uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám pomohli zúžit seznam vašich vysněných psů. Nejlepší plemeno psa pro ženy neexistuje – ale nejlepší individuální pes pro vás ano. Na plemenech záleží, ale je důležité pochopit, k čemu bylo vybrané plemeno vyšlechtěno. Pes, který je vyšlechtěn k hlídání ovcí 365 dní v roce(slovenský husky), bude zcela jiný než pes, který byl vyšlechtěn k tahání saní stovky kilometrů ( sibiřský husky), a ten se ještě liší od psa, který je vyšlechtěn doma a dělá společnost ( mops).

Dokonce i ve vrhu čistokrevných štěňat budou určité rozdíly v úrovni energie, sebevědomí, přátelskosti, typu srsti, barvě atd. Nemůžete si adoptovat nebo koupit psa a očekávat, že bude ve všech ohledech dokonalý.

V rámci plemene budou vždy existovat výjimečné hodnoty a vždy budou existovat odchylky. Psi vyrůstají s různými životními zkušenostmi, které jim dávají odlišnou povahu. Dobrá situace s jednou špatnou zkušeností může dramaticky změnit životní dráhu štěněte. Bojová plemena psů

Při výběru psa je důležité myslet na plemeno. Je to jeden z největších přehledných faktorů, který vám pomůže najít vašeho vysněného psa.

 

Jak vybrat nejlepší plemeno psa pro ženy?

Přestože se vaše energie a temperament mohou ze dne na den měnit, někde uvnitř se skrývá „průměr“. Tento denní průměr vašeho života vám pomůže určit, jaký pes se nejlépe hodí jako váš pomocník.

Je třeba se zamyslet:

  • Úroveň vaší energie. Jste gaučový povaleč, který raději vynechá každodenní procházku, nebo jste běžec, turista, cyklista či lyžař? Nebo něco mezi tím?
  • Váš časový závazek. Všichni psi potřebují spoustu času na výcvik a cvičení. Někteří psi však vyžadují pravidelnou péči a pohyb nad rámec základních potřeb. Jste na to připraveni?
  • Vaše životní situace. Někteří psi jsou pro život v bytě vhodnější než jiní. Některým psům nelze svěřit malá zvířata. Pokud máte malé děti, jiná domácí zvířata, společné prostory nebo neoplocený dvůr, záleží na všech těchto okolnostech při výběru nového psa.
  • Váš společenský život. Ne všichni psi jsou společenští. Někteří z nich jsou domácím subjektem, který by nejraději pobýval mezi čtyřmi stěnami. Ostatní psi se bojí, když jsou sami. Někteří psi se rádi baví a tráví hodně času venku. Hledejte psa, který se buď chce zapojit do zábavy, nebo je rád sám.
  • Váš zájem o školení. Někteří psi prakticky vyžadují, aby jejich majitel byl profesionální trenér. I když nemusíte řešit extrémní problémy s chováním, tito psi opravdu touží po mentální stimulaci při výcviku. Majitelé psů plemen, jako jsou border kolie, belgičtí ovčáci a další psi, by se měli o výcvik zajímat. Mnoho profesionálních trenérů tyto psy vyhledává právě z tohoto důvodu.
  • Vaše bezpečnost. Některé ženy, které žijí samy a potřebují ochranu. Přestože v podstatě každý pes odradí případné zloděje, některá plemena jsou zastrašující více než jiná. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

 

Sestavili jsme průvodce výběrem psa, který vám pomůže uspořádat si myšlenky ohledně toho, jakého psa chcete.

 

Náš výběr: Nejlepší plemena psů pro ženy

Nyní, když už máte seznam požadovaných vlastností a víte, jak si psa vybrat, se podívejme na některá nejlepší plemena psů pro ženy. Nezapomeňte, že i psi smíšených plemen v útulcích po celé zemi jsou skvělými domácími mazlíčky, ať už hledáte cokoli.

 

Nejlepší plemeno psa pro ženy, které potřebují ochránce:

Dobrman

 

Pes dobrman pro ženu

Dobrmani jsou velcí, krásní a impozantní. Jsou sice neuvěřitelně drsní a potrhlí, ale nahánějí strach. Jsou také neuvěřitelně věrní a milující, často si vysloužili přezdívku „psi na suchý zip“, protože chtějí být vždy po boku svého majitele. Jména pro psy – Největší výběr

Třemi slovy, dobrmani jsou
– Chytrý
– Aktivní
– Zastrašující

Zastrašující jsou také psi:

Rotvajleři. Jsou obrovské a nápadné.

PitBulli.
Jsou energičtí a houževnatí.
Boxeři. Jsou energičtí a odvážní.

 

Nejlepší plemeno psa pro ženy, které se rády nechávají hýčkat:

Gavalír španěl King Charles

 

Gavalír španěl King Charles pes pro ženy

Gavalír španěl King Charles je malý pes, se kterým se budete moci mazlit a milovat ho do sytosti. Kavalíři mají méně genetických zdravotních problémů než mnohá jiná malá, roztomilá plemena. Gavalír španěl King Charles

Roztomilí jsou také psi:


Německý špic trpasličí
. Jsou odvážní, energičtí a malí.

Pudl
. Vyskytují se ve všech velikostech, jsou inteligentní a mají výraznou srst.
Papillon. Jsou inteligentní, učenliví a pozorní.

 

Nejlepší plemeno psa pro aktivní ženy:

Australský ovčák

 

2.Australský ovčák

Chcete atletiku, mozek, vzhled a mazlení? Australští ovčáci potřebují hodně psychického i fyzického pohybu a mohli byste se stát trenérem psů nebo maratonským běžcem. Pokud vás přitahuje, našli jste vhodného partnera.Jsou to inteligentní, aktivní a citliví psi. Plemena psů pro ženy. Někteří australští ovčáci jsou chováni k hlídání stád a pro psí sporty, jiní jsou chováni například pro rodinné domy. Psi pro turistiku : 10 plemen vhodných pro turistiku.

Aktivní jsou také psi:
Je pryč. Jsou krátkosrsté, energické a inteligentní.
Labradorští retrívři. Jsou to hraví, pozorní a skvělí rodinní psi.
Husky. Jsou samostatní, sportovně založení a milují pobyt v přírodě.

 

Nejlepší plemeno psa pro nenáročné ženy:

Německá doga

 

Německá doga

Velcí psi nepotřebují obrovské domovy. Německé dogy jsou ve skutečnosti skvělí psi do bytu. Často neznají svou velikost a rádi se mazlí. Mnoho velkých psů je hravých. Jsou tak velké, že se snadno unaví, což jim usnadní cvičení. Jsou majestátní a trochu líní. Stejně jako mnoho jiných obřích plemen psů nemají nejlepší životnost. Adopce německé dogy z útulku je skvělý způsob, jak nechat tohoto psa prožít zbytek života ve vašem milujícím domově.

Psi jsou také nenároční na údržbu:

Dlouhosrsté čivavy. Jsou malí, přítulní a nádherní, aniž by potřebovali intenzivní péči.

Bullmastif
. Jsou obrovští, líní a rozkošně roztomilí.

 

Nejlepší plemeno psa pro elegantní ženy:

Saluki

 

2. Saluki

Malá a málo známá saluki patří do skupiny chrtů. Do této skupiny plemen patří vipeti, chrti a afghánští chrti. Saluki jsou dlouhosrstí a nádherní, ale nepotřebují intenzivní péči. Většina z nich ráda relaxuje ve svém domě a na sousedy dělá dojem na relativně krátkých procházkách. Plemena psů pro ženy.
Stejně jako u většiny chrtů je důležité najít pro salukiho toho pravého. Saluki chovaná doma bude klidnější než saluki chovaná na dostihy. V útulku ve vašem okolí saluki pravděpodobně nenajdete. Moskevský strážní pes : charakteristika a chov

Líbí se vám představa elegantního psa? Zvažte:

Chrty. V oblasti záchrany jsou běžné a podobné pohovkám.

Irský setr
. Jsou krásné, inteligentní a atletické.
Samojedi nebo američtí eskymáčtí psi. Jsou bílé, huňaté a přátelské.

Slovenský čichač

 

Které plemeno je pro vás nejlepší?

Věnujte čas přemýšlení o tom, co od svého psího společníka očekáváte, a pak si projděte několik plemen. Pokud je to možné, seznamte se s několika psy tohoto plemene, chovateli…

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button