DOBRÉ RADY PRO VAŘENÍŽivotní styl

Jak vyčistit granátové jablko 3 triky

Jak čistit granátové jablko? Tři snadné způsoby čištění granátových jablek. Ach, granátová jablka. Máme vás tak rádi, ale proč je tak těžké vás konzumovat? Nebojte se, přišli jsme na tři snadné způsoby, jak z granátových jablek dostat semínka nebo šípky, abyste si na nich mohli hned pochutnat.

 

Jak vyčistit granátové jablko

 

Jak vyčistit granátové jablko

 

Předtím, než začnete, nezapomeňte granátové jablko zvenku důkladně omýt.

 

TRIK S VODOU

 

TRIK S VODOU

 

 

Šťáva z granátového jablka je obarvená, takže tato metoda je jednou z nejméně špinavých. Naplňte velkou mísu vodou. Granátové jablko rozdělte na čtvrtiny. Granátové jablko ponořte pod vodu, jemně stáhněte slupku a vymačkejte semínka. Slupky klesnou na dno nádoby a kůže a maso budou plavat na hladině vody. Když se vám podaří odstranit všechna semena, vyjměte dužinu a zkompostujte ji. Vodu a semena sceďte do cedníku a odstraňte zbylé kousky dužiny. Užijte si to!

 

TRIK S LYCEEM

 

TRIK S LYCEEM

 

Granátové jablko rozkrojte na poloviny nebo čtvrtiny. Podržte granátové jablko nad velkou mísou semeny dolů a silně do něj udeřte dřevěnou lžící. Všechna semínka spadnou do mísy. Postup opakujte se zbývajícími čtvrtkami a v případě potřeby odstraňte dužinu.

 

Jak vyčistit granátové jablko TRIK S DESKAMI

 

Jak vyčistit granátové jablko TRIK S DESKAMI

 

  • Při této metodě musíte být při krájení přesní, což může být složité.
  • Nejprve opatrně odřízněte horní část granátového jablka (asi čtvrt centimetru od vrcholu).
  • Pak z granátového jablka odřízněte slupku. Krájejte pouze bílé části, abyste se nedotkli semínek a nezpůsobili nepořádek. Jak vyčistit mikrovlnnou troubu 7 způsobů mytí mikrovlnné trouby
  • Jako vodítko použijte bílé vroubky – přirozené „kapsy“ oddělující semena.
  • Jemně je od sebe oddělte a prsty vymačkejte semínka. Vzhledem k tomu, že jste nařízli dužinu, měla by být všechna semena odkrytá, takže je můžete snadno vyjmout, aniž byste museli odstraňovat tolik dužiny jako u ostatních dvou výše uvedených způsobů. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button