PENÍZE A PODNIKÁNÍZajímavosti

Jak vydělat peníze – 40 snadných způsobů

Jak vydělat peníze. Dnes existuje více způsobů, jak si přivydělat peníze, než kdykoli předtím, a to jak online, tak offline. To je skvělé, ale vědět, kam investovat svůj čas, může být složité. Pomocí tohoto seznamu objevíte nové nápady, jak vydělávat peníze online a z domova. Vydělávejte peníze chůzí, recyklací, recenzováním hudby a dokonce i vyhledáváním na internetu.

 

Obsah článku:

Jak vydělat peníze

 

jak vydělat peníze

 

Tuto stránku budeme aktualizovat o nové způsoby rychlého vydělávání peněz, takže si ji neváhejte přidat do záložek.

 

1. Sázení bez rizika

 

Sázení bez rizika

 

Ruku na srdce, nejrychlejší způsob, jak vydělat hodně peněz z domova. Mnoho studentů si touto technikou skutečně vydělalo 100 eur. Je zcela legální, bezriziková, nezdaněná a může ji provádět kdokoli starší 18 let.

 

Sázení bez rizika funguje tak, že využijete bezplatné sázky nabízené sázkovými portály a „dorovnáte“ je na sázkové burze. Tím se odstraní riziko, protože sázíte na výsledek i proti němu.

 

Poté si můžete vytisknout sázku zdarma, která může činit až 100 €. Vynásobte si to všemi existujícími sázkovými portály a můžete se snadno dostat do zisku několika set eur. Pokud víte o lepším způsobu, jak si vydělat 40 eur za hodinu sezení doma, dejte nám vědět!

 

2. Online placené průzkumy

 

Online placené průzkumy

 

Oblíbeným způsobem, jak si lidé mohou vydělat peníze online, je vyplňování online průzkumů ve volném čase. Výzkumné společnosti po celém světě neustále nabírají nové členy, kteří odpovídají na průzkumy a testují nové produkty.

 

Během několika minut vyplňování formulářů si můžete rychle vydělat několik eur, která jsou vyplácena v hotovosti nebo jako odměny. Za některé průzkumy můžete získat až 5 eur! Pravidla pokeru

 

3. Webové vyhledávání – Jak vydělat peníze z domova

 

Webové vyhledávání - Jak vydělávat peníze z domova

 

Zajímá vás, jak rychle vydělat peníze tím, co už děláte online? To je jeden z nejjednodušších způsobů, jak vydělávat peníze online, aniž byste museli vynaložit velké úsilí nebo změnit své chování. Jak vydělat peníze z domova. Jak vydělat 40 eur denně

 

Tento inovativní nápad společnosti Qmee.com vás odměňuje za vyhledávání na Googlu, Bingu, Yahoo, Amazonu a eBay. Stačí nainstalovat jednoduchý doplněk prohlížeče a vedle běžného vyhledávání se vám může zobrazit několik sponzorovaných výsledků. Jak vydělat peníze z domova.

 

Každý výsledek Qmee je doprovázen peněžní odměnou. Pokud máte zájem, jednoduše na něj klikněte a vyzvedněte si odměnu. Můžete také vyplňovat průzkumy a zvýšit tak své příjmy. A co je nejlepší, pro vyplacení peněz není vyžadováno žádné minimum – naše první výhra byla pouhých 72 centů převedených na náš účet Paypal. Máte také možnost věnovat je na charitu.

 

4. Online obchodování na trhu Vydělávání peněz online klikáním

 

Obchodování na trhu online Vydělávání peněz online kliknutím

 

Ačkoli investování na burze nemusí být nutně snadný způsob, jak vydělat peníze, může být lukrativní, pokud se ho naučíte dělat správně a bezpečně. Stejně tak můžete utrpět značné ztráty, pokud ji nebudete brát vážně. Vydělávání peněz online klikáním.

 

Dnes už není třeba financovat jachty burzovních makléřů ve stylu Vlka z Wall Street. Vše si můžete udělat sami pomocí online obchodních platforem. Vydělávání peněz online klikáním.

 

Po mnoha hodinách strávených zkoumáním této nové příležitosti jsem použil populární platformu eToro.com.

 

Platforma eToro má více než 20 milionů uživatelů po celém světě a nabízí bezplatné cvičné účty. Společnost se objevila v dokumentu BBC Two „Traders: Millions a Minute“ a sponzoruje několik fotbalových klubů Premier League. Jednou z nejlepších věcí na eToro je funkce CopyTrader. Díky němu můžete doslova vidět, sledovat a kopírovat investice ostatních nejvýkonnějších obchodníků.

 

5. Vytvořte si vlastní webové stránky – Jak vydělat peníze bez investic.

 

  Vytvořte si vlastní webové stránky - Jak vydělat peníze bez investic.

 

Máte zájem o generování pasivního příjmu? Potřebujete webové stránky. Je to způsob, jak vydělávat peníze ve spánku. Jak vydělávat bez investic.

 

Vytvoření webové stránky pomocí této služby trvá méně než 20 minut, nestojí téměř nic a zvládne ho i 82letý člověk. K získání prvních návštěvníků stačí jen malá angažovanost na sociálních sítích a existuje spousta způsobů, jak stránku zpeněžit. Jak vydělávat bez investic.

 

WordPress je open source publikační systém CMS (Content Management System) pro blogy a webové stránky. Je vytvořen pod licencí GNU GPL. Má velkou komunitu uživatelů a vývojářů, jen verze 3.0 si ji stáhlo téměř 10 milionů uživatelů. Další informace o nastavení webových stránek najdete zde
www.wp.sk

 

6. Přehled webových stránek a aplikací – Hry, kde můžete vydělat peníze

 

Přehled webových stránek a aplikací - Hry, kde můžete vydělat peníze

 

Zdá se, že s webovým prohlížečem umíš zacházet docela dobře, takže je možná na čase stát se profesionálem a dát si prohlížení webových stránek jako placenou a zábavnou práci! Hry, ve kterých můžete vydělat peníze.

 

Představujeme UserTesting – platformu, která platí obyčejným lidem za hodnocení nejrůznějších webových stránek. Každá recenze zabere přibližně 20 minut a vyplatí vám 10 eur přes Paypal. Hry, ve kterých můžete vydělat peníze.

 

7. Tajemství „Disneyho trezoru – vydělávejte hraním

 

Tajemství Disneyho trezoru Vydělávejte hraním

 

Aby studio Disney udrželo vysokou poptávku napříč generacemi, pečlivě omezuje nabídku některých klasických filmů vydávaných v tuzemsku. Jsou zavřeny v „trezoru“ na 8 až 10 let, než jsou na krátkou, blíže neurčenou dobu propuštěny. Vydělávejte peníze hraním.

 

Nakupte je v tomto období za běžnou maloobchodní cenu a můžete na nich pěkně vydělat, až se za dalších deset let přestanou prodávat. Vydělávejte peníze hraním.

 

Například v roce 2011 jste si mohli koupit Krásku a zvíře na Blu-ray 3D za pouhých 24,99 eur. Jen o pár let později se na Amazonu objevila za neuvěřitelných 74,99 eur!

 

8. Stránky „Get Paid To – Jak vydělat peníze

 

Získat placené stránky - Jak vydělat peníze

 

Podobně jako při vydělávání peněz z online průzkumů vás stránky GPT odměňují penězi a poukázkami za dokončení různých nabídek nebo aktivit online. Mezi nejoblíbenější weby v současné době patří Toluna, Swagbucks a InboxPounds. Jak vydělat peníze.

 

9. Staňte se řidičem nebo řidičkou dodávky

 

 

Máte kolo, motorku nebo auto? A co chytrý telefon? To je vše, co potřebujete k tomu, abyste se uživili rozvážením jídla nebo lidí, kdykoli máte volný čas.

 

Zaregistrujte se u specializovaných doručovatelů, jako je Deliveroo, kteří stále hledají nové řidiče. Poskytují vám naprostou flexibilitu, abyste mohli pracovat, kdy chcete, a rozvážet jídlo z restaurací až ke dveřím zákazníků. Vydělat si můžete až 16 eur za hodinu.

 

10. Vydání elektronické knihy pro Kindle – vrácení peněz

 

Vydání elektronické knihy pro Kindle - vrácení peněz

 

Pokud jsou studenti v něčem dobří, pak je to vyhledávání a psaní. Díky obchodu Kindle může každý vydat elektronickou knihu a vydělávat na Amazonu. Vratné peníze.

 

A aplikace Kindle je nyní dostupná téměř na všech zařízeních (notebooky, iPady, chytré telefony a ano, Kindle), takže váš globální trh je obrovský! Vratné peníze.

 

Pokud svou knihu uvedete za 1,49 – 6,99 eura, získáte 70 % z prodeje. Vzhledem k tomu, že Amazon je nejprodávanějším strojem (a nezapomeňte, že lidé chtějí utrácet), je to fantastická nabídka.

 

Klíčem k úspěchu s elektronickými knihami je vytvářet hodnoty a psát literaturu faktu. Už jenom to, že spojíte informace, které jste o společném problému (např. „tajemství“ hledání práce) vyhledali a sestavili, a pak je předložíte ve snadno stravitelné podobě (e-kniha), ospravedlňuje, že za ni někdo utratí pár eur.

 

Dalším důležitým tipem je mít skvěle navrženou obálku, aby kniha vynikla, a když je vaše kniha v obchodě Kindle, je velmi důležité získat několik recenzí, aby se ve výsledcích zobrazovala výše. Vyzvěte čtenáře, aby na konci knihy zanechali upřímnou recenzi.

 

Nejlepší na tomto lukrativním nápadu je, že když investujete čas (řekněme 20 hodin), budete mít pasivní příjem po mnoho let!

 

11. Affiliate marketing – Jak získat peníze

 

Affiliate marketing - Jak získat peníze

 

Pokud máte dobrou prezentaci na sociálních sítích nebo třeba i blog či webové stránky, můžete okamžitě začít vydělávat peníze propagací nejrůznějších firem, produktů, služeb a nabídek online. Jak získat peníze.

 

Zaregistrujte se jako vydavatel na dognetu, podívejte se na jejich blog, kde najdete nabídky, nebo projděte jejich seznamy obchodníků a najděte něco, o čem si myslíte, že by vaše přátele zajímalo, vezměte svůj partnerský odkaz a sdílejte ho. Pokud někdo nakoupí pomocí vašeho odkazu, získáte příjemnou provizi. Jak získat peníze.

 

Pokud chcete jít ještě dál, vytvořte si webovou stránku nebo tematickou stránku na Facebooku, pozvěte na ni všechny své přátele a zveřejněte na ní své partnerské nabídky.

 

12. Recyklace mobilních telefonů

 

Recyklací starých mobilních telefonů a dalších nepoužívaných zařízení můžete vydělat slušné peníze a pomoci životnímu prostředí. Možná se zeptejte rodičů, jestli nemají nějaké doma.

 

13. Staňte se Clickworker – jak vydělat peníze online

 

Staňte se Clickworker - jak vydělat peníze online

 

Koncept Clickworker.com je založen na „internetovém crowd-sourcingu“, kdy firmy inzerují konkrétní, škálovatelné úkoly, které potřebují rychle dokončit. A pro nás je to snadný způsob, jak rychle vydělat peníze z domova. Jak vydělat peníze online.

 

 

Úkoly se liší, ale nejčastěji jde o bezduché zadávání dat, webové průzkumy nebo vyplňování formulářů. Za odvedenou práci jste odměňováni a placeni v hotovosti (přes Paypal) a můžete si vybrat, pro co a kdy budete pracovat. Jak vydělat peníze online.

 

14. Vrácení daně

 

Mnoho studentů pracuje na částečný úvazek nebo v letních měsících, jiní jsou na stáži nebo na placené praxi. Pokud jste student, který během roku pracuje, nejčastěji máte přeplatek na dani z příjmu.

 

Proč? Jednoduše proto, že jen málo studentů dosáhne ročně nezdanitelné části příjmu, ale jejich zaměstnavatelé je zařadí do základního daňového kódu, což znamená, že se platí daň, i když by se platit neměla.

 

15. Zásady vrácení peněz při nakupování

 

Je to nejen způsob, jak si vydělat peníze, ale také způsob, jak jako student ušetřit. Pokud se na to podíváte jinak, pak na každém nákupu, který byste stejně provedli, vyděláte, ať už je to 50 % nebo 0,5 % cashback. Existuje řada cashback webů, které vám vyplácejí provizi, kterou by jinak získaly.

 

16. Práce na částečný úvazek

 

Práce na částečný úvazek je pro většinu studentů, kteří si chtějí přivydělat na studentskou půjčku, jasnou první volbou. Poskytuje poměrně stabilní příjem a umožňuje získat cenné pracovní zkušenosti. Dobrá pracovní místa však není vždy snadné najít! Začněte s naším vyhledávačem studentské práce a poté se podívejte na místní nabídky práce na vaší univerzitě a na kariérní servis, kde najdete volná místa.

 

17. Práce na Fiverr – Jak vydělat peníze na internetu.

 

Fiverr je nyní největším světovým tržištěm, kde si lidé mohou vydělat peníze prodejem drobných služeb (tzv. „koncertů“). Jak vydělat peníze online.

 

Nabízet můžete cokoli od psaní a překladu, přes publikování na sociálních sítích, vtipkování a učení až po tvorbu hudby, voiceoverů a krátkých videoklipů pro lidi z celého světa!

 

Výchozí cena je 5 eur (proto Fiverr..), ale můžete přidat další služby na koncerty za více peněz. Ačkoli se to nezdá, může se to rychle nasčítat a na této stránce je spousta příkladů lidí, kteří si vydělávají opravdu dobře. Klíčem k úspěchu je vytvořit systém, který minimalizuje čas strávený jednotlivými vystoupeními. Jak vydělat peníze online.

 

Existuje však i jiný způsob, jak si na Fiverru vydělat ještě více za potenciálně mnohem méně práce. Jak? Jednoduše přeprodáváním koncertů jinde. Najděte si například slušného designéra loga a pak reagujte na nabídky práce na portálu Upwork nebo dokonce v místních inzerátech. Utratit 5 eur se může snadno stát více než 50 eur a může se to opakovat! Jen se poraďte se svým designérem, zda je s ním spokojen.

 

18. Recenze hudby za peníze

 

Pokud máte rádi hudbu, udělejte si z ní byznys a recenzujte nepodepsané kapely a umělce online za peníze pomocí služby Slicethepie. Vybudování reputace může chvíli trvat, ale někteří uživatelé webu hlásí výdělek 40 eur měsíčně. Možná se to nezdá, ale pokud vás to baví, neměla by to být těžká práce a je to další věc, kterou si můžete přidat do životopisu. Peníze, které vyděláte, budou v amerických dolarech, ale zaregistrovat se a hodnotit může kdokoli.

 

19. Prodej kurzovních lístků – potřebuji peníze

 

Prodej poznámek z kurzů - potřebuji peníze

 

Pokud vám nevadí sdílet své poznámky s ostatními studenty, je to skvělý způsob, jak si přivydělat. Existují stránky, kam můžete nahrát své poznámky spolu s cenou, a když si je stáhne jiný student, dostanete zaplaceno. Potřebuji peníze.

 

Většina těchto stránek, jako například Nexus Notes a Stuvia, nabízí zveřejnění vašich poznámek zdarma, ale nevezme si podíl ze zisku, aby se postarala o marketing atd., takže nemusíte chodit a propagovat své poznámky sami. Pravděpodobně budete muset nahrát soubory PDF, ale za návratnost to stojí a můžete odeslat ručně psané poznámky, ale pravděpodobně vyděláte více peněz, pokud budou napsané na stroji. Potřebuji peníze.

 

20. Použité učebnice na prodej

 

Jedním ze skvělých způsobů, jak si přivydělat, je nakoupit na konci roku učebnice jiných studentů a prodat je hned po prvním týdnu – když už noví studenti vědí, že je potřebují!

 

21. Vstupte do soutěží – jak vydělat peníze na mobilu

 

Vstup do soutěží - jak vydělat peníze na mobilu

 

Účast v soutěžích samozřejmě není zaručena, ale roste komunita takzvaných „compers“, kteří si v různých soutěžích průběžně vydělávají až 50 000 eur ročně. Jak vydělat peníze na mobilu.

 

Typy soutěží, kterých se lze zúčastnit, jsou různé – od jednoduchých registračních formulářů a lajkování stránek na Facebooku přes správné odpovídání na otázky po telefonu až po účast v televizní hře. Jak vydělat peníze na mobilu.

 

22. Nákup a prodej názvů domén

 

Název domény je pouze adresa webové stránky (např. „savethestudent.org“ nebo „mysite.co.uk“) a existuje mnoho koncovek (.com, .net, .sk atd.).

 

Jejich registrace na GoDaddy.com stojí pouhých 0,99 eura, ale prémiová doménová jména mohou mít při prodeji hodnotu 1000 eur, ne-li milionů. V roce 2007 byla společnost VacationRentals.com prodána za 35 milionů eur!

 

Na nic takového už pravděpodobně nenarazíte, ale při troše hledání si stále můžete rychle vydělat. Trik spočívá v tom, že najdete dostupná doménová jména, která mají určitou komerční hodnotu, zachytíte je a nabídnete k prodeji na webu, jako je Sedo.com.

 

23. Tajné nakupování – Jak rychle vydělat peníze

 

Stát se tajným zákazníkem je dnes jednodušší, než si myslíte, a můžete za to dostat slušně zaplaceno. Existují desítky agentur, které vám platí za návštěvu nejrůznějších obchodů a restaurací, abyste získali zpětnou vazbu o jejich fungování. V našem průvodci, jak se stát mystery shopperem, jsme pro vás připravili přehled nejlepších agentur.

 

Další formou mystery shoppingu jsou úkolové aplikace, kde získáváte odměny za plnění drobných místních úkolů. Může to být i skvělá zábava! Jak rychle vydělat peníze.

 

24. Buďte extra

 

Máte chuť stát se začínajícím mladým hercem, nebo jen tím chlápkem, který se prochází v pozadí epizody? Pokud se přihlásíte jako komparzista v televizi nebo filmu, můžete to být vy.

 

Ani plat není špatný: v průměru 60-80 eur za den a nemusíte skoro nic dělat! Existuje mnoho castingových agentur, které umisťují ochotné komparzisty. Vydělávají peníze tím, že si berou podíl z vašeho výdělku, proto se před přijetím práce vždy zeptejte, kolik to je.

 

25. Prodej starých her a filmů – Jak vydělat peníze na internetu.

 

Pokud chcete rychle vydělat peníze, prodej starých CD, DVD, Blu-ray disků a her, které vám překážejí v pokoji, je dobrý nápad. V dnešní době je stejně téměř vše digitální nebo streamované.

 

Za jeden kus si můžete vydělat od 10 centů do 20 eur, a pokud máte velkou sbírku, výdělky se mohou opravdu nasčítat. Když už jste u toho, zjistěte, zda vaši rodiče nemají nějaký nepořádek, kterého by se chtěli zbavit.

 

Stránky jako MusicMagpie vám za zaslání nechtěných položek okamžitě zaplatí.

 

Pokud chcete získat více peněz (ale více starostí), zkuste eBay, Amazon Marketplace a Preloved. Další tipy najdete v našem průvodci prodejem DVD, CD a her na .

 

26. Profitujte ze svého vzdělání – Jak vydělat peníze online.

 

Stát se tutorem pro ostatní studenty je snadnější než kdykoli předtím. Až donedávna byl váš trh omezen na místní osobní setkání, ale díky webovým stránkám pro doučování můžete působit globálně!

 

Udemy umožňuje komukoli vytvořit online kurz (doslova o čemkoli!) a dostávat za něj zaplaceno na dobu neurčitou, jakmile jej uživatelé začnou používat. Na individuální doučování se můžete přihlásit na stránkách Superprof a MyTutor.

 

Můžete očekávat výdělek od 10 eur za hodinu a nemusíte mít vysokou kvalifikaci, abyste mohli doučovat mladší studenty na GCSE nebo dokonce A Level.

 

27. Prodej fotografií

 

Pokud si myslíte, že máte dobré záběry a trochu kreativity, zkuste své fotografie zdarma nahrát na webové stránky s fotografiemi. Dobrým výchozím bodem je Adobe Stock nebo Getty Images.

 

Více peněz vyděláte prodejem témat fotografií, která mají méně výsledků vyhledávání, ale cítíte, že by po nich byla určitá poptávka. Možná by bylo dobré je nejprve vyzkoušet v tištěné podobě (získat zdarma výtisky fotografií).

 

28. Pronajměte si parkovací místo

 

Některá studentská ubytování jsou vybavena příjezdovou cestou nebo garáží. Pokud parkovací místo nevyužíváte a bydlíte v rušné oblasti, můžete mít štěstí. Je tu spousta lidí, kteří třeba pracují v centru města a už je nebaví platit denně za parkování až po střechu.

 

29. Hlídání dětí

 

Je to klasický způsob vydělávání peněz, a to z dobrého důvodu. Dostanete zaplaceno (dobře) za sledování televize a za nic jiného – doufejme! Jak vydělat peníze online.

 

Pokud vás zajímá, kolik si máte účtovat, podívejte se na místní inzeráty, ale můžete očekávat, že vám bude zaplaceno více než 11 eur na hodinu, i když nemáte zkušenosti s péčí o děti.

 

30. Venčení a péče o psy

 

Pokud vás nezajímají děti, mohli by vás zajímat psi… Hlídání psů je velký byznys. Zejména studenti mají pravděpodobně volný čas během dne, kdy jsou ostatní v práci a doma se starají o své domácí mazlíčky.

 

Za hodinu práce si můžete vydělat kolem 10 eur za psa a je to také skvělý způsob, jak se udržet v kondici.

 

31. Vydělávejte peníze za chůze

 

Venčení psů není jediným způsobem, jak vydělat peníze pouhým zvýšením počtu kroků.

 

Aplikace s platbou za procházku jsou nyní realitou. Například služba Sweatcoin vás odměňuje za akci kredity PayPal, dárkovými kartami a věcmi zdarma. Poskytují informace poskytovatelům zdravotní péče, jako je NHS a pojišťovny, ale slibují, že vaše osobní údaje neprodají.

 

Maximalizujte svůj výdělek pomocí aplikace s místními pracovními místy, která zahrnují chůzi. Podívejte se na stránku TaskRabbit, kde najdete seznam místních placených úkolů a pochůzek ve vašem okolí.

 

Mezi tradičnější nápady, jak si vydělat peníze pohybem venku, patří práce průvodce, rozdávání letáků nebo práce na billboardech pro místní firmy.

 

Ať už vás baví počítat kroky, nebo se chcete více hýbat, placení za chůzi je dobrou motivací a skvělým způsobem, jak si přivydělat.

 

32. Charitativní sběratel

 

Tato práce vyžaduje určitý typ člověka, protože musíte snést hodně odmítnutí a být vytrvalý.

 

Ale pokud jste temperamentní, osobití a myslíte si, že byste mohli prodávat led eskymákovi, pak by to mohl být pro studenty opravdu skvělý nápad, jak si vydělat peníze. Za nové registrace obdržíte provizi (obvykle kolem 20 eur).

 

Podívejte se na stránky Wesser a charitativních organizací, jako je Oxfam.

 

33. Pronájem domu pro natáčení

 

Televizní a filmoví režiséři stále hledají domy, ve kterých by mohli natáčet.  Nejenže si můžete vydělat slušné peníze, ale je bláznivé vidět svůj vlastní dům v televizi.

 

34. Pronajměte si své tělo

 

Pokud se umíte dobře svlékat, zkuste si vyzkoušet modeling. Sedněte si tam nazí a začínající umělci zachytí každou vaši křivku (nebo poké část) do děsivých detailů. Vyzkoušejte web RAM, který je určen speciálně pro tento druh práce.

 

Můžete se také zapojit do klinických studií léků, ale ujistěte se, že jste si plně vědomi všech souvisejících rizik. Varování: Nedělejte nic, co vám není příjemné, ať už toužíte po penězích sebevíc!

 

35. Práce na volné noze

 

Možná rádi píšete, spravujete účty na sociálních sítích nebo se ve volném čase věnujete grafickému designu. Existuje mnoho prací na volné noze, které vyžadují jednoduché dovednosti nebo jen čas, který někdo jiný nemusí mít. Přání k narozeninám 320+ nejlepších přání k narozeninám.

 

A nejlepší na tom je, že můžete pracovat pro klienty po celém světě jen s připojením k internetu, z domova, ve svém volném čase a zároveň rozvíjet cenné dovednosti. Skvělým začátkem je přední web na volné noze Upwork.com.

 

36. Prodej oblečení – Jak vydělat peníze

 

Pokud jde o úklid šatníku za peníze, eBay je již dlouho oblíbený. Online aukce jsou spolehlivým způsobem, jak proměnit sako bez rukávů (které během týdne vyšlo z módy) v těžké peníze. Dnes však existuje mnohem více platforem pro prodej použitého oblečení, které prodej nepotřebného oblečení online ještě více usnadňují.

 

37. Prodávejte své příběhy a videa na 

 

Pokud máte zajímavý příběh, můžete ho zkusit prodat novinám nebo virální společnosti na sociálních sítích. Budete potřebovat alespoň jednu fotografii nebo ideálně video.

 

Jeden z týmu Save the Student měl tu smůlu, že nad jejich univerzitou přeletěl holub a rozbil okno, a prodal tuto historku deníku The Sun za skvělých 50 eur.

 

38. Vytváření videí na YouTube – Jak vydělat peníze

 

Podle nejnovějších statistik nyní sledujeme více videí na YouTube než vyhledáváme na Googlu.

 

A díky partnerskému programu YouTube můžete nyní těžit z vytváření a nahrávání videí. Získáte procento z příjmů z reklamy za 1 000 zobrazení. Blahopřání k jmeninám 150 krásných přání k jmeninám.

 

V závislosti na tom, jak jste úspěšní (viralita, doba sledování, počet odběratelů a téma), můžete vydělat spoustu peněz a každý týden se objevuje spousta příběhů o tom, jak si stále více youtuberů dělá kariéru.

 

39. Podívejte se na videa

 

Pokud se vám zdá natáčení videí příliš pracné, pak je placení za sledování videí online jedním z nejjednodušších způsobů, jak vydělat peníze.

 

WeAre8, Swagbucks a InboxPounds jsou nejoblíbenější webové stránky, protože vám doslova platí za to, že sedíte a sledujete věci, jako jsou reklamy a videa, o kterých doufají, že se stanou virálními.

 

Pokud chcete získat více příležitostí, zvažte možnost věnovat se titulkům k filmům nebo psaní filmových recenzí na volné noze. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

40. Vyhledávání nemovitostí pro investory – Jak vydělat peníze

 

Všichni víme, kolik peněz se v nemovitostech točí, ale na první pohled (při tak vysokých cenách nemovitostí, jaké jsou) by se mohlo zdát, že tento trh je mimo dosah. Pravdou je, že mnoho lidí vydělává velké peníze jednoduše tím, že hledají vhodné nemovitosti pro bohaté investory, kteří na to prostě nemají čas.

 

Trik spočívá v tom, že se vyhnete realitním agenturám a místo toho rozesíláte po okolí své kontaktní údaje s nabídkou na koupi domů za nižší než tržní cenu (BMV). Poté oslovte investory s nabídkou, že jim poskytnete podrobnosti o nemovitosti za sníženou cenu výměnou za % z prodejní hodnoty.

 

Ve většině měst se každý měsíc konají akce pro majitele nemovitostí a investory.

 

Jak si asi dokážete představit, nemusí to být nutně rychlý způsob, jak vydělat peníze, ale když máte v telefonním seznamu několik investorů, může se to z dlouhodobého hlediska ukázat jako velmi lukrativní.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button