OBECNÝ ZÁJEMZajímavosti

Máte doma perníková srdce? Může se vám to stát

Pokud máte doma perníková srdce, která jste dostali od své milované osoby, měli byste se jich rychle zbavit. Mladá rodina na dovolené se s námi podělila o své zkušenosti.

 

Perníkové srdce plné překvapení

 

Perníkové srdce plné překvapení

 

Rodina odjela na týdenní dovolenou. Zamkli dům a byli si jisti, že až se vrátí, bude dům ve stejném stavu, v jakém ho opustili. Opak byl ale pravdou. Po příjezdu domů se nestačili divit. Po stěnách a oknech se proháněli malí broučci jako lýkožrouti. Bylo jim divné, že nechali svůj dům čistý a bez jídla a ovoce, kde by se takový hmyz mohl objevit.

 

Brouci živící se perníkem

 

 

Ihned po návratu z dovolené začali uklízet a hledat, odkud se brouci vzali. Po krátké době zjistili, kde se tito brouci usadili a rozmnožili. Nepřestávali se divit. Žena měla na stěně vystavená perníková srdce, která dostala od svého manžela. Ani ve snu by ji nenapadlo, že se zabalená perníková srdce stanou útočištěm malých broučků. Od nynějška však ví, že perníková srdce už skladovat nebude, a doporučuje ostatním, aby se těchto srdcí co nejrychleji zbavili. Podívejte se na video.

 

máte doma péřové srdce, okamžitě ho vyhoďte.

 

Nepříjemné překvapení.

 

nemalé překvapení

 

Video, chyby v perníku.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button