HRY A ZÁBAVAZábava

Nejlepší offline mobilní hry, 15 her, které nevyžadují Wi-Fi

Nejlepší offline mobilní hry, 15 her, které nevyžadují Wi-Fi. Mnoho her pro systém Android je závislých na mobilním datovém připojení. Ať už jde o stahování věcí ze serveru jako v Clash of Clans, nebo o používání ochrany DRM jako ve většině her Final Fantasy, zdá se, že prakticky každá hra vyžaduje, abyste byli v blízkosti webového připojení, jen aby hra fungovala. Ne každý si může dovolit takový luxus, a proto vám přinášíme patnáct nejlepších offline her pro Android, které vůbec nevyžadují Wi-Fi. Pokud vás žádná z nich neláká, Google Play nabízí seznam offline her, které vám usnadní práci. Patří mezi ně některé moderní hry, například Subway Surfers, a klasické hry, jako je Fruit Ninja.

 

Nejlepší offline mobilní hry, 15 her, které nevyžadují Wi-Fi

 

Nejlepší offline mobilní hry, 15 her, které nevyžadují Wi-Fi

 

Zde jsou některé z nejlepších her pro Android, které nevyžadují Wi-Fi ani mobilní datové připojení! Nejlepší offline hry pro Android.

Alto’s Odyssey

 

Alto's Odyssey

Cena: hraje se zdarma
Alto’s Odyssey je jednou z novějších offline her, která nevyžaduje Wi-Fi. Je to nekonečný běžec s bočním pohybem. Sjíždíte různé sjezdovky, skáčete různé skoky a sbíráte spoustu mincí. Mince odemykají předměty pro přizpůsobení v herním obchodě.

 

K dispozici máte také barevnou a dobře vypadající grafiku. Nevyhraje žádné ocenění za realističnost, ale určitě se na něj hezky dívá. Mechanika je poměrně jednoduchá. Pokračujete sami. Hráč ovládá pouze skákání a provádění přemetů ve vzduchu. Hra je zdarma s reklamou. Můžete si zaplatit za odstranění reklam nebo si koupit mince a odemknout funkce přizpůsobení. Je to jedna z nejoblíbenějších offline her pro Android. Kdo mi volal

Nejlepší offline hry na mobil Bloons TD 6

 

Nejlepší offline hry na mobil Bloons TD 6

 

 

Cena: 4,99 € s nákupy v aplikaci

Bloons TD 6 je nejnovějším přírůstkem do klasické série tower defense. Hraje se podobně jako její předchůdci. Po cestě stavíte věže a porážíte padouchy, kteří se k vám blíží. Nejlepší offline mobilní hry, 15 her, které nevyžadují wifi. Hra obsahuje 20 map, pět úrovní vylepšení, hrdiny a 19 věží, z nichž každá má tři cesty vylepšení. Získáte také bohatou metapřílohu s mnoha vylepšeními specifickými pro věž v určitých situacích. V neposlední řadě mají hráči k dispozici několik úrovní obtížnosti a několik různých herních režimů. Hru lze samozřejmě hrát i offline. Hra se prodává za 4,99 dolaru s několika dalšími (nepovinnými) nákupy v aplikaci. Jedná se o jednu ze dvou nejlepších tower defense her roku 2018.

Crossy Road

 

Crossy Road

 

Cena: hraje se zdarma

Crossy Road je jednou z nejoblíbenějších mobilních her. Je to v podstatě generace mobilních her Frogger. Slepici vedete přes silnici, potoky a kolem různých překážek. Hra obsahuje více než 150 sběratelských postav, místní i online multiplayer (pokud hrajete online), podporu offline, Android TV a další. Je to hra pro celou rodinu, která je zdarma. Nákupy v aplikacích se týkají převážně kosmetických věcí, které nemají vliv na hru.

Mrtvé buňky

 

Mrtvé buňky

 

Cena: 8,99 EUR

Dead Cells je roguevania. Nabízí propojený svět a nelineární hratelnost, takže si ho můžeš prozkoumávat vlastním tempem.Nejlepší offline hry na mobilu.  Nechybí ani hrozba permadeath, zábavné mechaniky hack-n-slash a několik plošinovek. Kromě toho hra nabízí dva režimy (automatický zásah a normální zásah), vlastní ovládání, podporu externího ovladače a plnou podporu offline. Dead Cells je jednou z nejtěžších her na seznamu, ale je to velká zábava.

Eternium

 

Eternium

 

Cena: hraje se zdarma
Eternium je jedna z mála bezplatných RPG her, která nevyžaduje připojení k internetu. Jedná se o akční RPG. Běháte, kouzlíte, zabíjíte padouchy a prozkoumáváte různé ruiny a kobky. Samozřejmě nechybí ani příběhová linie, spousta kořisti k nasbírání a spousta úkolů. Nejlepší offline mobilní hry, 15 her, které nevyžadují wifi. Hraje se jako většina mobilních akčních RPG. Abyste však mohli hrát, nemusíte se připojovat k serveru. Musíte se však ujistit, že jste si stáhli nejnovější obsah. Jinak hra nemusí fungovat podle očekávání. Je to hra s volným vstupem, ale není agresivní. Z nějakého důvodu je to jedna z nejúspěšnějších akčních RPG her na mobilních zařízeních.

 

Pátek třináctého

 

Pátek třináctého

 

Cena: Zdarma s nákupy v aplikaci
Pátek třináctého je hororově pohádková hra se spoustou krve a zábavnou premisou. Hrajete za Jasona Vorheese a zabíjíte ve více než 100 úrovních. Nejlepší offline hry na mobilu. Musíte vyvraždit všechny lidi a přitom se vyhýbat policistům, pastem, minám a kupodivu i rotačním telefonům. Je to zábavná akční arkáda s hororovými a gore prvky. Tuto hru rozhodně nedoporučujeme pro děti, ale můžete ji hrát offline a je to dobrá hra.

 

Nejlepší offline hry na mobilu GRID Autosport

 

Nejlepší offline hry na mobilu GRID Autosport

 

Cena: 9,99 EUR
GRID Autosport je jednou z nejnovějších závodních her s podporou offline režimu. Kromě toho má plnou podporu ovladačů, tunu obsahu k odemknutí a spoustu závodů k hraní. Hra je plným portem verzí pro PlayStation 3 a Xbox 360 se všemi DLC za cenu 9,99 EUR. K dispozici máte také různé typy závodů, vynikající grafiku a nadprůměrnou hratelnost. Není v ní mnoho chyb a je to jedna z mála dobrých závodních her pro mobilní zařízení s podporou ovladače i offline.

 

Kingdom Rush Vengeance

 

Kingdom Rush Vengeance

 

Cena: 4,99 € s nákupy v aplikaci
Kingdom Rush Vengeance je další vynikající tower defense hra z roku 2018. Jedná se o nejnovější hru z oblíbené série Kingdom Rush, která se hraje stejně jako její předchůdci. Postavte věže a hrdiny, abyste porazili všechny padouchy. Hra obsahuje různé věže, 16 fází, 35 padouchů, 30 bonusů a více než 50 úspěchů. Ano, v případě potřeby ji lze hrát offline. Základní hra stojí 4,99 eura. V aplikaci lze volitelně nakupovat předměty, které vám pomohou vyhrát různé zápasy. Neexistuje však žádný online režim pro více hráčů, takže není možné vyhrát. Hra je extrémně náročná a pokud ji využíváte, je k dispozici také v Google Play Pass.

 

Levelhead

 

Levelhead

 

Cena: 6,99 EUR
Levelhead je jednou z nejlepších plošinovek v historii mobilních her. Obsahuje více než 90 úrovní plných různých překážek a mechanik. K dispozici je také funkce build-your-own-level a můžete si stáhnout úrovně vytvořené ostatními hráči. Některé z nich jsou docela náročné a zábavné. Hra je velmi plynulá a ovládání je poměrně dobré, ačkoli není podporován žádný ovladač (alespoň zatím). Hru lze hrát i offline. Jedná se o stejného vývojáře jako Crashlands (odkaz na Google Play), hra s otevřeným světem, kterou můžete hrát i offline.

 

Minecraft

 

Minecraft

 

Cena: 6,99 EUR s nákupy v aplikaci

Minecraft sice nemá příběhovou linii, ale pokud chcete za své peníze získat co nejvíce, pak je to pravděpodobně ta správná hra. Můžete vytvářet celé světy a hrát je offline v kreativním režimu nebo v režimu přežití, kde můžete stavět, těžit, zabíjet padouchy a dělat prakticky cokoli, co vás napadne. Není tak velká a pohlcující jako verze pro PC, ale vývojáři tuto mezeru zmenšují přidáváním věcí jako Redstone pro unikátnější sestavení. Hra stojí 6,99 dolaru s nákupy v aplikaci. Další nákupy se týkají skinů pro hráče. Pro ty, kterým se líbí myšlenka Minecraftu, ale chtějí jiný zážitek, je Terraria také offline hra s podobnými mechanismy.

 

Nejlepší offline hry na mobilu Pocket City

 

Nejlepší offline hry na mobilu Pocket City

 

Cena: 3,99 EUR
Hra Pocket City je velmi podobná hře Sim City. Jedná se o simulaci budování města, která se chová v podstatě stejně. Stavíte silnice, budovy a v podstatě vše, co město potřebuje. Hráči se často zabývají dobrými věcmi, jako jsou večírky, nebo špatnými věcmi, jako jsou obrovské požáry. Musíte se ujistit, že dosáhnete dobré rovnováhy, abyste mohli vydělávat peníze, zvyšovat úroveň, odemykat další budovy a odemykat další pozemky. Bezplatná verze obsahuje základní hru s reklamou. Prémiová verze přidává další funkce, režim sandboxu a odstraňuje reklamu. Jedná se o jednu z nejlepších budovatelských her na Google Play, která je nejen hratelná offline, ale také neobsahuje žádné nákupy v aplikaci. Skóre!

 

Quizoid

 

Quizoid

 

Cena: 2,99 EUR
Quizoid je jednoduchá kvízová hra, která vám klade otázky, na které se snažíte odpovědět. Nabízí více než 7 000 otázek v několika úrovních. Vývojáři plánují přidat další. Hra má také více než tucet kategorií, tři herní režimy a různé herní nápovědy, které vám pomohou zjistit odpověď. Jak je vidět z jejího uvedení v tomto seznamu, můžete ji hrát i zcela offline. Pokud si pořídíte profesionální verzi hry, získáte dalších 3000 otázek a několik dalších výhod. Je to jedna z lepších offline her pro Android pro fanoušky kvízů.

 

Série Reigns

 

Série Reigns

 

Cena: 2,99 – 3,99 EUR
Reigns je série jednoduchých karetních her. Hrajete jako vládce a dostáváte karty. Na každé kartě máte možnost volby. Přejetím doleva souhlasíte, přejetím doprava nesouhlasíte. Rozhodnutí, které učiníte, vás buď posune do další fáze, nebo vás zabije a ukončí vaši vládu. V sérii jsou celkem tři hry. V prvním díle je král, ve druhém královna a ve Věci jsou místo bezejmenného panovníka postavy ze Hry o trůny. S žádnou z nich se nemůžete splést. Mechanismy jsou ve všech třech hrách až na drobné rozdíly stejné. Všechny lze hrát offline a všechny jsou k dispozici zdarma v Google Play Pass. Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, které zabraňují vypadávání vlasů.

 

Nejlepší offline hry na mobilu Série The Room

 

Nejlepší offline hry na mobilu Série The Room

 

Cena: 0,99/1,99  / 3,99 / 4,99 EUR
The Room je série vynikajících logických her. Všechny mají hluboké hádanky, vynikající grafiku a tajemné příběhy. První tři hry obsahují hádanky rozeseté po místnosti. Jejich vyřešením uniknete z místnosti. Čtvrtá hra se odehrává v domečku pro panenky a je to zábavný zážitek. Dřívější hry jsou o něco kratší, ale více konců v pozdějších hrách napomáhá znovuhratelnosti a délce hraní. Kteroukoli z nich si můžete zahrát offline. V aplikacích The Room 3 a The Room však nemůžete používat funkci ukládání do cloudu: Staré hříchy offline. Jsou také relativně levné, neobsahují žádné nákupy v aplikacích a žádnou reklamu.

 

Stardew Valley

 

Stardew Valley

 

Cena: 7,99 EUR
Stardew Valley je jednou ze skutečně skvělých her posledních let. Obsahuje podporu offline i podporu ovladačů, pokud chcete tyto dvě funkce. Nejlepší offline hry na mobilu.  Hra je simulátorem farmaření s prvky RPG. Pěstujete rostliny, lovíte ryby, spolupracujete s místním městem a obnovujete svou farmu. Okouzlující retro grafika tomuto titulu sluší a splňuje všechny požadavky, zejména s ohledem na to, že se jedná o port z PC. Tato hra je zdarma k dispozici také členům služby Google Play Pass.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button