HRY A ZÁBAVAZábava

CoD mobile Hack – Call of duty cheat

Nejlepší CoD mobilní Hack na světě. Snadné použití, bez nutnosti registrace. CoD mobilní Hack číst dál zjistit více, jak vyhrát každou hru.

 

CoD Mobile Hack

 

CoD Mobile Hack

Hra během prvních tří dnů v obchodech Apple Store a Google Play celosvětově překonala 35 milionů stažení a během prvního týdne dosáhla 100 milionů stažení. Do konce roku 2019 dosáhla hra Call of Duty: Mobile celosvětově 180 milionů stažení. Do června 2020 si hru stáhlo více než 250 milionů uživatelů a vydělala téměř 327 milionů eur. V květnu 2021 hra překročila 500 milionů stažení a vydělala více než 1 miliardu eur.

 

Lze ji považovat za jakéhosi duchovního nástupce Call of Duty: Online, a to díky podobnému „megahernímu“ přístupu, jaký měla první jmenovaná hra, spolu s převzetím několika zbraní a různých dalších věcí z druhé jmenované hry.

 

Jak hacknout Call of Duty mobile ?

 

jak hacknout cod mobile

 

1. pod
2. Otevřete novou stránku a znovu najděte tuto webovou stránku
3. Náš systém vás pozná
4. Napište své jméno ve hře a svůj e-mail do komentáře pod článkem.
5. Pokud vše provedete správně, obdržíte další kroky e-mailem nejpozději do 20 dnů.
Pokud se nic neobjeví, zkuste to znovu za den.

 

Multiplayer hry Call of Duty: Mobile nabízí klasickou hratelnost „v terénu“, kterou si fanoušci oblíbili, a také řadu oblíbených zbraní z téměř všech dílů Call of Duty. Hra obsahuje pomalu rostoucí počet map: Hijacked, Nuketown, Crash, Takeoff, Crossfire, Summit, Standoff, Raid, Killhouse a Firing Range. Další mapy jsou přidávány s vydáváním nových aktualizací. 

 

CoD mobilní hack zdarma

 

CoD mobilní hack zdarma

 

K dispozici jsou hodnocené a nehodnocené možnosti. Ranked obsahuje pouze 4 režimy: v kategorii Ranked jsou pouze dvě možnosti: Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Search and Destroy. Nehodnocené hry lze hrát ve všech dostupných režimech a na všech dostupných mapách.

 

Podobně jako ve hrách Call of Duty: Infinite Warfare a Call of Duty: Black Ops 4 jsou i ve hře pro více hráčů na horní straně postavy každého hráče umístěny ukazatele zdraví a červená světla na ramenou.

 

Postavy ve hře CoD Mobile Hack

 

Postavy ve hře CoD Mobile Hack

 

Killstreaky jsou nahrazeny scorestreaky, kterých dosáhnete dosažením určitého skóre. Všichni hráči se také mohou kdykoli vybavit třemi scorestreaky.

Hra obsahuje také schopnosti operátora, které jsou podobné jako ve hrách Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Black Ops III a Call of Duty: Black Ops 4. Tyto schopnosti Operátora se aktivují po určité době a lze je použít k udělení obrovského poškození nepřátelům, abyste získali převahu. Každá dovednost operátora má jedinečnou funkci, kterou lze ovládat. Kdo mi volal

 

Nekonečné množství munice

 

Nekonečné množství munice

 

Medaile udělované ve hře pro více hráčů vycházejí z medailí ze hry Call of Duty: Black Ops II.

Atomovku, která zabije všechny hráče v nepřátelském týmu, lze také získat za 20 zabití zbraní bez smrti. Do tohoto součtu nejsou zahrnuty sestřely ze zbraní Scorestreak, jako jsou VTOL, Stealth Choppers a Sentry Guns.

 

Všechny kůže  CoD mobile Hack

 

Všechny kůže  CoD mobile Hack

 

Hráči si mohou prohlédnout, jak jednotlivé nástavce ovlivňují statistiky jejich zbraně a celkový procentuální výkon.

 

Všechny zbraně 

 

Všechny zbraně 

 

V raném sestavení Call of Duty: Mobile (ještě pod názvem Call of Duty: Legends of War) obsahoval režim Zombies namísto obvyklého hraní v kolech řadu lineárních misí, které bylo možné splnit během několika minut.

V tomto sestavení byly mise založeny na mapě ze hry Call of Duty: Black Ops II: Green Run.

 

Neviditelnost

 

Neviditelnost

 

Hra obsahovala online kooperaci pro 4 hráče a vrátili se do ní různí klasičtí nepřátelé. CoD mobile cheaty. Například Brutus, Avogadro a také napalmová zombie přezdívaná „Infernos“. CoD mobile cheaty.

Režim Zombie byl oficiálně spuštěn 23. Listopad 2019 a program byl oproti alfa verzi, která byla v Austrálii spuštěna v prosinci 2018, zcela přepracován.

 

Nekonečno CP a mincí

 

Nekonečno CP a mincí

 

Do hry se vrací také klasické druhy Perk-a-Colas Juggernog, Speed Cola, Double Tap Root Beer, Quick Revive, Deadshot Daiquiri a Electric Cherry a také nový systém známý jako Coins, který funguje podobně jako GobbleGum z Call of Duty: Black Ops III. V Zombies najdete také „buffy“, což jsou levnější bonusy, které nejsou součástí slotů pro perky a které hráči poskytují schopnosti, jako je zvýšené poškození zbraní, zvýšené zdraví atd.

 

 

Dne 29. V únoru 2020 společnost TiMi Studios oznámila. Režim Zombies bude ze hry odstraněn 25. září. Březen 2020, ale s příslibem. Vrátí se někdy v budoucnu. Dne 31. Společnost TiMi Studios oznámila 2021. března. Nový režim Zombies bude ve hře Call of Duty: Mobile vydán koncem roku 2021.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button