HRY A ZÁBAVAZábava

Nejlepší online hry na mobilu top 15 android hry

Nejlepší online hry na mobilu top 15 android hry. 15 nejlepších her pro více hráčů pro Android. Hry pro více hráčů pro Android lze snadno najít, ale ne všechny jsou skvělé. Zde jsou nejlepší hry pro více hráčů pro Android!

 

Nejlepší online hry na mobilu

 

Nejlepší online hry na mobilu

 

Hry pro Android se neustále zlepšují. Dříve jsme měli jednoduché logické hry a mohli jsme pozvat své kontakty na Facebooku, aby se staly našimi přáteli ve hrách. Dříve byly hry pro více hráčů hlavně o žebříčcích. V současné době existuje řada her, které podporují skutečnou hru více hráčů, včetně kooperace v reálném čase nebo PvP. Většina dnešních her obsahuje nějaký prvek pro více hráčů. Pokud hledáte něco, co byste si mohli zahrát s přáteli, zde jsou nejlepší hry pro více hráčů pro Android! Rádi bychom také ocenili Dead by Daylight, online hru pro více hráčů jeden proti čtyřem s jedinečnými herními mechanismy.

 

AdventureQuest 3D

 

AdventureQuest 3D

Cena: hraje se zdarma

AdventureQuest 3D je jednou z novějších her pro více hráčů na mobilních zařízeních. Je to MMORPG. Obsahuje většinu věcí, které byste očekávali. Ve hře je spousta úkolů, které můžete plnit, různé třídy, nájezdoví bossové, dungeony a dokonce i nějaké to craftování. Vyniká však kompletní podporou různých platforem. Pokud chcete, můžete ji hrát na mobilním telefonu nebo počítači. S ostatními lidmi můžete hrát chaty, nájezdy a dokonce i PvP. Od jeho vydání se objevilo několik zádrhelů. Celkově se však jedná o solidní volbu. Kdo mi volal

 

Mezi námi

 

Mezi námi

Cena: hraje se zdarma

Among Us byla v roce 2020 jednou z nejoblíbenějších mobilních multiplayerových her a lidé ji hrají poměrně často i dnes. Ve hře se skupina hráčů pohybuje po lodi a plní různé úkoly. Mezitím jeden nebo dva hráči vystupují jako podvodníci a pomalu se snaží zabít celou posádku. Hru si můžete různými způsoby přizpůsobit a upravit si postavu pomocí řady doplňků. Další doplňky lze zakoupit prostřednictvím nákupů v aplikaci, což je způsob, jakým hra generuje příjmy. Není to zrovna hra pro děti, ale je docela zábavná, zvlášť když všechny ve skupině znáte.

Nákup zlata – jaká je cena zlata za gram

 

Asphalt 9: Legends  nejlepší online hry pro mobilní telefony

 

Asphalt 9 Legends  Nejlepší online hry pro mobilní telefony

Cena: hraje se zdarma

Asphalt 9: Legends je nejnovější hra z oblíbené série arkádových závodů od společnosti Gameloft. Hraje se velmi podobně jako předchozí verze. Odemykáte různá auta, závodíte proti AI nebo lidským hráčům a soutěžíte v různých typech závodů. Online multiplayer je nadprůměrný. Zápasy jsou obvykle rychlé a můžete závodit s jakýmkoli vozem. Obsah, který se netýká PVP, je rozsáhlý. Hraním této hry můžete strávit spoustu času, dokud nedojdete na konec. Navíc je grafika skutečně dobrá a mechanismy jsou jednoduché. Někteří si stěžují, že mechanismy jsou příliš jednoduché, ale jedná se o arkádovou hru. Asphalt 8: Airborne a Asphalt Xtreme jsou také vynikající arkádové závody od společnosti Gameloft. Nákup autobaterií

Call of Duty: Mobilní zařízení

 

Call of Duty Mobile

Cena: hraje se zdarma

Call of Duty: Mobile je jednou z novějších her pro více hráčů na seznamu. Je také překvapivě dobrý. Jedná se o online hry FPS s různými režimy pro více hráčů. Zahrnuje klasické zápasy na život a na smrt ve hře Call of Duty a také režim battle royale pro 100 lidí podobný hrám PUBG a Fortnite. Hra obsahuje také mírné prvky gacha, protože sbíráte známé lidi z herní série a upravujete je pomocí různých skinů pro zbraně a vybavení. Tu a tam se objevuje několik chyb, ale ty by měly být časem opraveny. Nákup telefonů na Slovensku – nejlepší ceny

Crossy Road

 

Crossy Road

Cena: hraje se zdarma

Crossy Road je arkádová plošinovka. Vaším cílem je přejít přes různé cesty a potoky, aniž byste zemřeli. Vaším úkolem je absolvovat co nejdelší úsek. Obsahuje řadu hratelných postav a místní režim pro více hráčů. Vy a vaši přátelé se můžete připojit k síti Wi-Fi a pak společně hrát ve vámi vytvořené hře. Podporuje dva až čtyři hráče. Nejedná se o nejrobustnější multiplayer vůbec. Je však vhodný pro rodiny s dětmi a představuje zábavný způsob, jak zabít čas. Rozhodně se jedná o jednu z lepších her pro více hráčů. Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů.

Legendy o Runeterře

 

Legendy o Runeterře

Cena: hraje se zdarma

Legends of Runeterra je jednou z novějších her pro více hráčů pro Android. Jedná se o hru ve stylu PvP s prvky soubojů, sbírání karet a automatického boje. Hráči odemykají karty, sestavují balíčky, přiřazují šampiony a svádějí vzájemné souboje. K dispozici je 24 šampionů a různé karty. Tato náročná, ale zábavná hra také poskytuje dostatek příležitostí, jak přehrát své soupeře. Hra je zdarma, takže nemusíte utrácet peníze, abyste se dobře bavili. Tato hra nahradila Hearthstone na tomto seznamu, ale Hearthstone je stále vynikající volbou i v tomto žánru.

Minecraft

 

Minecraft

Cena: 6,99 EUR s nákupy v aplikaci

Minecraft je jednou z nejoblíbenějších her pro více hráčů všech dob na všech platformách. Vrhnete se do náhodně generovaného světa a pak si můžete dělat prakticky cokoli chcete. Hra zahrnuje křížovou hru s konzolemi Xbox One a PC. To znamená, že můžete hrát s přáteli téměř kdekoli. Hra nabízí tři režimy: přežití, impérium a kreativní režim. Kreativní režim vás nenechá zemřít z žádného důvodu. V režimu přežití se objevují padouši, potravinový systém a můžete zemřít. Kdo hledá v mobilní hře kvalitu na úrovni konzolí, nemůže si vybrat lépe. Je to vlastně hra pro PC a konzole. Hra stojí v předprodeji 6,99 eur. Nákupy v aplikaci se týkají skinů postav.

Stará škola RuneScape

 

Stará škola RuneScape

Cena: 10,99 EUR měsíčně / 99,99 EUR ročně

Old School RuneScape je samozřejmě jednou ze starších her pro více hráčů na seznamu. Jedná se o MMORPG a raritu v oblasti Androidu. Ke generování příjmů využívá spíše předplatné než prvky freemium, a to se nevidí každý den. Hra samotná je docela dobrá. Nejlepší online hry pro mobilní zařízení. Procházíte obrovským světem, plníte různé úkoly, hledáte kořist, obchodujete s ostatními hráči a bojujete s různými padouchy. Má velkou komunitu a překvapivě ochotné vývojáře. K dispozici je bezplatná verze hry, která je o něco menší než prémiová verze. V obou případech však nemůžete udělat chybu. Hra je obrovská.

Nejlepší online mobilní hry Pokemon Go

 

Nejlepší online mobilní hry Pokemon Go

Cena: hraje se zdarma

Pokemon Go je jednou z nejoblíbenějších mobilních her pro více hráčů. Hráči se potulují skutečným světem, hledají Pokémony, bojují v tělocvičnách a doplňují předměty na Poke Trails. Hra je technicky navržena pro jednoho hráče. Zápasy v tělocvičně, zápasy s trenéry i samotné hraní však mohou probíhat ve skupinách lidí. Mnoho lidí, kteří hrají tuto hru, ji hraje právě kvůli sociálním prvkům. Hráčská základna už není tak velká jako dříve, ale na mnoha místech mají hráči oficiální skupiny na Facebooku, kde se mohou navzájem najít.

PUBG Mobile a Fortnite

 

PUBG Mobile a Fortnite

Cena: hraje se zdarma

 

Netrvalo dlouho a hra PUBG Mobile se vyšplhala na vrchol žebříčku mobilních her pro více hráčů. Je oblíbená, zábavná a funguje docela dobře na většině moderních zařízení. Budete vysazeni na ostrově s 99 dalšími hráči. Vyhrává ten, kdo zůstane naživu jako poslední. Na ostrově najdete nejrůznější zbraně a vybavení. Hranice také pomalu omezují velikost hratelné oblasti. Pokud se tedy ocitnete daleko v divočině, hra vás nakonec zabije. Hra Fortnite není dostupná v obchodě Google Play, ale můžete si ji nainstalovat pomocí tohoto návodu. Obě hry jsou docela zábavné a zapojuje se do nich hodně lidí.

Riptide GP: Renegade nejlepší online hry pro mobilní telefony

 

Riptide GP Renegade nejlepší online hry na mobilu

Cena: 2,99 EUR

Riptide GP: Pravděpodobně nejlepší závodní hra na trhu. Režim kampaně je zábavný a obsahuje spoustu událostí. Nejlepší online hry pro mobilní zařízení.  Nechybí ani příběhová linie, několik závodů na vlnách, které si můžete koupit a vylepšit, a mnoho dalšího. Možnost online multiplayeru je nadprůměrná. V přímých soubojích se může utkat až osm hráčů. Podporuje také režim rozdělené obrazovky pro více hráčů, hardwarové ovladače a další funkce. K dispozici je dokonce režim výzev, ve kterém můžete soutěžit s nejlepšími časy svých přátel. Hra neobsahuje žádné nákupy v aplikacích, které by nám překážely, a to se nám velmi líbilo.

Hry Supercell

 

Hry Supercell

Cena: hraje se zdarma

Společnost Supercell vyvinula některé z nejoblíbenějších her pro více hráčů v poslední době. Mezi jejich největší hity patří Clash Royale, Clash of Clans a Boom Beach. Clash of Clans a Boom Beach jsou strategické hry. Hráči v nich budují základny a armády a bojují mezi sebou o zdroje. Clash Royale je karetní bojová hra podobná Hearthstone. Nejlepší online hry pro mobilní zařízení. Každá hra má určitý počet aktivních hráčů. Přesto není těžké najít lidi na hraní. Jejich nejnovější hrou je Brawl Stars, která je kombinací MOBA a battle royale. Nejsou však dokonalé a často mění rovnováhu hry. Pokud vám to nevadí, poskytují tyto hry slušný zážitek. Nejlepší MMO a MMORPG na PC v roce 2022.

Taktika týmového boje

 

Taktika týmového boje

Cena: hraje se zdarma

 

Teamfight Tactics je automatická online bojová hra PvP. Nejlepší online hry pro mobilní zařízení. Hra je dostatečně jednoduchá. Sestavte skupinu šampionů a rozmístěte je na bitevním poli, abyste co nejstrategičtěji přelstili své soupeře. Hra obsahuje skupinu šampionů, propojení s League of Legends a možnost hraní napříč platformami. Hra má trochu strmou počáteční křivku učení a měnící se meta frustruje některé zkušenější hráče. Je to však zábavná malá bitva na automatech a je to rychlá hra pro ty, kteří chtějí hrát proti ostatním lidem, ale ne celé hodiny.

Nejlepší online hry na mobilu

 

Nejlepší online hry na mobilu

Cena: hraje se zdarma

Unkilled je střílečka z pohledu první osoby, ve které lovíte zombie. Jedná se o hru založenou na plnění misí, v níž je v současné době k dispozici více než 150 misí (a stále se počítá). Čeká vás také sbírání a vylepšování zbraní, porážení různých bossů a mnoho dalšího. Režim online multiplayeru je novějším přírůstkem, ale i tak je docela dobrý. Můžete bojovat s lidmi v tradičním PvP matchmakingu. Kromě toho můžete vytvořit armádu zombie a zaútočit na základny ostatních hráčů. Je to něco jako Kill Shot Virus a Clash of Clans dohromady. Nadprůměrné jsou také mechaniky a grafika.

Hry With Friends od společnosti Zynga

 

Hry With Friends od společnosti Zynga

Cena: hraje se zdarma

Společnost Zynga vyvinula několik opravdu dobrých her pro více hráčů. Patří mezi ně Words With Friends, Draw Something, Chess With Friends, Gems With Friends, Crosswords With Friends a jejich nejnovější hra Words With Friends 2. V každé hře se můžete spojit s kamarádem nebo cizím člověkem a zahrát si online soutěžní hru. Nejsou to příliš složité hry. Nejlepší online hry pro mobilní zařízení. Jsou však vhodné pro rodiny s dětmi, snadno se do nich dostanete a snadno se hrají. Ve všech hrách se můžete přihlásit na Facebook, abyste si snáze našli přátele. Nejsou dokonalé, ale jsou vhodné pro děti, snadné a zábavné pro hraní s přáteli nebo příbuznými.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button