HRY A ZÁBAVAZábava

Brawl Stars hack – funguje to zdarma

Nejlepší hack Brawl Stars na světě. Snadné použití, bez nutnosti registrace. Brawl Stars hack číst dál zjistit více, jak vyhrát každou hru.

Jak hacknout brawl stars ?

 

braw stars hack

Brawl Stars je online bojová aréna pro více hráčů a střílečka na hrdiny z pohledu třetí osoby , kde hráči bojují proti ostatním hráčům nebo protivníkům s umělou inteligencí v několika herních režimech. Hráči si mohou vybrat mezi postavami zvanými Brawlers, které lze odemknout pomocí boxů, Brawl Passu, Trophy Road nebo zakoupit v obchodě a používat je v bitvách.Minecraft skin zdarma – Vše funguje zdarma

 

1. pod
2. Otevřete novou stránku a znovu najděte tuto webovou stránku
3. Náš systém vás pozná
4. Napište své jméno ve hře a svůj e-mail do komentáře pod článkem.
5. Pokud vše provedete správně, obdržíte další kroky e-mailem nejpozději do 20 dnů.
Pokud se nic neobjeví, zkuste to znovu za den.

 

Ve hře Brawl Stars si hráči mohou vybrat z několika různých herních režimů, z nichž každý má jiný cíl. Hráči mohou pozvat přátele, aby s nimi hráli až do maximální velikosti týmu v herním režimu. Kromě toho lze za drahokamy nebo hvězdné body zakoupit skiny nebo je odemknout prostřednictvím Brawl Passu, který mění vzhled, animace a/nebo zvuky rváčů.

 

stále vidíte nepřítele

 

Brawl Stars Hack dovednosti

 

Kromě hlavní útočné schopnosti má rváč tři další schopnosti.

 

Super

 

hvězdy

Když rváči způsobí poškození nepřátelským rváčům, získají speciální schopnost zvanou Super. Každý rváč má své vlastní super schopnosti, kterými může například vytvořit štít (Rosa), umístit dělo (Penny) nebo vystřelit příval raket (Brock). [Citácia potrebná] Pokud zasáhne nepřátele, způsobí super poškození nabitím následujícího super. [citácia potrebná]

 

Star Force Brawl Stars hack

 

braw stars cheat

 

Každý rváč má také odemykatelné pasivní schopnosti zvané Star Powers, které lze najít v krabicích nebo v obchodě, když rváč dosáhne určité úrovně síly. 9. Získání hvězdné síly zvýší úroveň rváče na úroveň síly. 10. Hvězdné síly, které způsobují poškození, nemohou přímo nabíjet Brawlerův Super, ale mohou nabíjení Super usnadnit, jako například Tickova hvězdná síla Automa-Tick Reload, která mu umožňuje častěji útočit, nebo Nitina hvězdná síla Hyper Bear, která umožňuje jejímu medvědovi rychleji útočit a rychleji nabíjet Super, pokud se medvěd zaměří na nepřátelského Brawlera. Druhé hvězdné síly byly vydány v létě 2019, počínaje 26. dnem. Červen 2019.

 

  • Gadgety:Kromě toho mají rváči odemykatelné schopnosti zvané Gadgety. Gadgety byly do hry přidány 17. září. Březen 2020.
  • Ekonomika: ve hře jsou čtyři typy virtuálních předmětů: mince, drahokamy, krabice a hvězdné body.
  • Mince:Mince jsou hlavní měnou ve hře.  Mince lze někdy získat zdarma v krabicích nebo v obchodě. Mince lze zakoupit za drahokamy. Za mince lze nakupovat body moci, hvězdné síly, pomůcky a vylepšení bitevních křižníků, což lze provést po dosažení požadovaného počtu bodů moci. 
  • Drahokamy: Drahokamy jsou prémiová měna, kterou lze koupit za skutečné peníze nebo získat za průkaz Brawl Pass. Brawl Stars hack. Za drahokamy si můžete pořídit skiny, mince, změny měny, brawlery, zdvojené žetony, krabice a prémiový Brawl Pass. Všichni hráči mají ve výchozím nastavení Brawl Pass zdarma.
  • Krabice: Existují tři typy krabic (herní verze loot boxu).Nejzákladnější jsou standardní velikosti Brawl Boxů. Velké boxy mají třikrát vyšší odměnu než standardní boxy Brawl. Mega boxy mají desetkrát vyšší odměnu než standardní boxy Brawl. Krabice lze získat zakoupením v obchodě s drahokamy nebo ve hvězdných bodech a lze je také získat prostřednictvím Trophy Road nebo Brawl Pass.

 

Trophy Road Brawl Stars hack

 

 

Trophy Road je způsob, jak mohou hráči sledovat svůj pokrok ve hře, zvyšovat si hodnocení a získávat ceny. Mezi ceny na cestě patří: noví rváči, mince, síly (platí pro rváče na vylepšení) , hráči na zdvojnásobení žetonů, nové události a krabice, které obsahují další obsah. [citácia uvedená] Aby mohli hráči postupovat po cestě za trofejemi, musí je získávat v bitvách. Jakmile hráč odměnu získá, nemůže si o ni požádat znovu.

 

Brawl Pass

V aktualizaci hry z května 2020 byl přidán nový systém odměn nazvaný „Brawl Pass“. Brawl Pass je herní verze Battle Passu. Když hráči bojují v bitvách, získávají „žetony“. Když hráči získávají žetony, postupují po Brawl Pass, podobně jako v Trophy Path, kde je k získání trofejí nutný postup. Hráči mohou získávat krabice, drahokamy, kůže, odznaky (emotikony, které lze použít v bitvách nebo v týmové herně), mince a rváče. Brawl Pass má dvě úrovně. Všichni hráči mají ve výchozím nastavení Brawl Pass zdarma. Hráči si mohou zakoupit prémiový Brawl Pass s drahokamy. Brawl Pass nahradil předchozí systém odměn Brawl Box a Big Box. Pivo na vlasy: jak pomocí piva docílit zdravých, hebkých a lesklých vlasů

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button