Plemena psůPLEMENA PSŮ INDIVIDUÁLNĚ

Redbone Bearhound: charakteristika plemene

Redbone Coonhound, známý také jako Redbone Coonhound, je plemeno psa pocházející ze Spojených států. Toto plemeno se vyznačuje rychlostí a obratností, které mu umožňují sledovat stopy a lovit zvěř ve velmi obtížném terénu. Redbone’s raccoon dog je také známý svou schopností lovit nejen mývaly, ale také divoké kočky, pumy, a dokonce i medvědy.

 

Medvídek Redbone’s Teddy Bear Dog

 

Medvídek Redbone's Teddy Bear Dog

 

Plemeno Redbone Bearhound má velmi široké využití a je oblíbeným psem mezi lovci v USA a Japonsku. Díky své přizpůsobivosti a kvalitnímu nosu je ideální pro lov v různých prostředích, od nížin až po strmé skalnaté kopce. Medvídek Redbone má také velmi příjemnou povahu a je skvělým společníkem pro celou rodinu.

Standardy plemene Redbone Bearhound jsou velmi přesné a zahrnují vzhled, velikost, barvu srsti a temperament. Toto plemeno má krátkou, hustou a přiléhavou srst, která může mít červenou nebo cihlovou barvu. Redbone’s Teddy Bear je velký pes s výškou až 68 cm a hmotností až 32 kg. Má přátelskou a věrnou povahu, takže je ideálním společníkem pro rodiny s dětmi. Americká plemena psů – 13 psů z Ameriky

Vzhled

 

Vzhled

 

Červenokostelecký medvědí honič je středně velký pes s hustou a krásnou červenou srstí, která je hladká a lesklá. Je to plemeno, které je velmi dobře vyvážené a vypadá silně a atleticky. Pes má šikmé oči a širokou lebku, která je dobře vyvážená s jeho tělem.

Barva

Barva mývalího psa Redbone je vždy červená, od světlejšího po tmavší odstín. Srst je jednotná a může se lišit v intenzitě, ale vždy by měla být červená.

 

Velikost

Červenokostelecký medvědí pes je středně velký pes. Samci jsou větší než samice. Průměrná výška samců se pohybuje mezi 60 a 70 cm, zatímco samice jsou menší a dosahují výšky 55 až 65 cm.

 

Hmotnost

Průměrná hmotnost medvědího psa červenokosteleckého se pohybuje mezi 20 a 32 kg. Samci jsou těžší než samice.

 

Oči

Oči mývalího psa Redbone jsou hnědé a mají oválný tvar. Jsou umístěny mírně šikmo, což vyvolává dojem, že pes sleduje svůj cíl.

 

Uši

Uši medvědího psa červenokosteleckého jsou středně velké a mají trojúhelníkový tvar. Jsou umístěny vysoko na hlavě a zavěšeny.

 

Ocas

Ocas psíka mývalovitého červenokosteleckého je středně dlouhý a silný. Obvykle se zavěšuje na holeň, ale může se také zvednout, když je pes vzrušený.

 

Hlava

Hlava medvídka Redboneho je dobře vyvážená s tělem. Má širokou a hladkou lebku, která se směrem k nosu zužuje. Vůně je černá a dobře vyvinutá.

 

Kabát

Redbone má hustou a krásnou medvědí srst. Je hladký a lesklý, barva se mění od světlejšího po tmavší odstín.

 

Nos

Nos mývalího psa Redboneho je černý a dobře vyvinutý.

 

Zpět

Hřbet medvědího psa Redboneho je rovný a silný. Pes má dobře vyvinuté svalstvo a celkově působí silným a atletickým dojmem.

 

Povaha psa Redbone Teddy Bear

 

Povaha psa Redbone Teddy Bear

 

Smart

Červenokostelecký medvědí pes je považován za inteligentní plemeno. Tito psi jsou schopni se rychle učit a zapamatovat si nové věci. Jsou velmi pozorní a mají vynikající orientační smysl. Jejich přirozená zvědavost a inteligence z nich dělají vynikající společníky pro lidi, kteří s nimi tráví čas.

 

Temperament

Červenokostelecký medvědí pes je považován za velmi přátelské a společenské plemeno. Jsou velmi oddaní svým majitelům a rádi tráví čas se svou rodinou. Tito psi jsou velmi hraví a mají spoustu energie, takže potřebují hodně pohybu a podnětů. Jsou také velmi přátelští k cizím lidem a jiným zvířatům, takže jsou vhodnými společníky pro rodiny s dětmi a jinými domácími zvířaty.

Červenokostelecký medvědí pes je také známý jako dobrý lovecký pes. Jsou velmi odolní a mají vynikající čich, což jim umožňuje úspěšně lovit zvěř. Tito psi jsou však také velmi samostatní a mají tendenci být trochu tvrdohlaví, takže jejich výcvik a zvládnutí jejich temperamentu může majitelům trvat trochu déle. Šampon na vlasy

 

Lov

 

Redbone’s raccoon dog byl vyšlechtěn k lovu mývalů, lišek, divokých koček, pum a dokonce i medvědů. Toto plemeno je známé svou rychlostí, odolností a schopností lovit v různých terénech. Redbone’s raccoon dog byl vyšlechtěn k lovu mývalů, lišek, divokých koček, pum a dokonce i medvědů. Toto plemeno má vynikající lovecký smysl a snadno vystopuje svou kořist. Redbone’s raccoon dog je také známý svou vytrvalostí a schopností pracovat v různých podmínkách.

 

Rychlost

Červenokostelecký medvědí pes je považován za rychlé plemeno, které dokáže rychle překonávat velké vzdálenosti. Toto plemeno má také vynikající zrak a čich, což mu umožňuje snadno vystopovat kořist.

 

Robustní

Redbone Bearhound je robustní plemeno, které je schopné pracovat v různých terénech. Toto plemeno má silné nohy a svalnaté tělo, což mu umožňuje překonávat překážky a překonávat obtížný terén.

 

Zdraví a péče o psa Redbone Teddy Bear Dog

 

Zdraví a péče o psa Redbone Teddy Bear Dog

 

Červenokostelecký medvědí pes je zdravé plemeno s malým počtem zdravotních problémů. Ačkoli jsou tyto problémy vzácné, majitelé by si měli dávat pozor na příznaky, které by mohly naznačovat zdravotní problémy.

 

Výška

Dospělý medvědí pes červenokostelecký je vysoký asi 56-69 cm. Samice jsou obvykle menší než samci. Aby byl pes zdravý, potřebuje dostatek pohybu a pohybu. Majitelé by měli zajistit, aby měl pes denně dostatek fyzické aktivity.

 

Délka

Dospělý medvědí pes červenokostelecký měří asi 53-69 cm. Pes by měl být pravidelně kontrolován veterinárním lékařem, aby bylo zajištěno, že je zdravý a v dobré kondici.

 

Svaly

Medvídek Redbone je svalnatý, silný a rychlý. Aby byl pes v dobré fyzické kondici, potřebuje dostatek pohybu a cvičení. Majitelé by měli zajistit, aby měl pes dostatek příležitostí k běhání a hraní.

Obecně platí, že zdraví a péče o psa jsou důležité, aby byl pes šťastný a zdravý. Majitelé by si měli všímat příznaků zdravotních problémů a pravidelně navštěvovat veterináře, aby se ujistili, že je pes v dobrém zdravotním stavu.

 

Redbone Coonhound

 

Redbone Coonhound

 

The Redbone Coonhound Association of America je nezisková organizace zaměřená na propagaci a ochranu plemene Redbone Coonhound. Asociace byla založena v roce 1921 a je uznávána Americkým kynologickým klubem (AKC).

Asociace usiluje o udržení standardů plemene a zlepšení kvality plemene prostřednictvím odpovědných chovatelských postupů. Poskytuje také informace a zdroje pro majitele a chovatele redbone coonhoundů, včetně tipů pro zdraví a výcvik.

Členem asociace se může stát každý, kdo se zajímá o plemeno, včetně majitelů, chovatelů a nadšenců. Členové mají přístup k řadě výhod, včetně přístupu na akce a aktivity sdružení, odběru zpravodaje sdružení a přístupu k online zdrojům sdružení.

Sdružení pořádá během roku různé akce, včetně výstav, terénních zkoušek a dalších soutěží. Tyto akce poskytují majitelům a chovatelům redbone coonhoundů příležitost předvést své psy a soutěžit s ostatními psy tohoto plemene.

Americká asociace redbone coonhoundů hraje důležitou roli v propagaci a ochraně plemene redbone coonhound. Jeho úsilí pomáhá udržovat standardy plemene a zlepšovat kvalitu plemene a zároveň poskytuje informace a zdroje majitelům a chovatelům.

 

Kontakt

 

Další informace o plemeni Redbone Coonhound získáte na stránkách Redbone Coonhound Association of America. Předsedkyní asociace je Christine Smith, kterou můžete kontaktovat na telefonním čísle 502-922-9916 nebo e-mailem na adrese [email protected].

Pokud hledáte veterinárního lékaře, který má zkušenosti s mývalovitými psy Redbone, můžete se obrátit na PharmDr. Mudr. Jan Simon, který má lékárnu na adrese Zátiší 157, Jevany 281 66. Můžete mu také poslat e-mail na adresu uvedenou na jeho webových stránkách.

Při koupi nebo adopci medvídka Redbone je důležité najít spolehlivého chovatele. Na webových stránkách American Redbone Coonhound Club najdete seznam chovatelů, kteří jsou členy klubu a dodržují jeho etický kodex.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se výcviku, péče nebo zdraví medvídka Redbone, můžete se obrátit na odborníky v oboru. Na webových stránkách Redbone’s Teddy Bear Dogs najdete spoustu užitečných informací a tipů od zkušených majitelů a chovatelů.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button