PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Americká plemena psů – 13 psů z Ameriky

Americká plemena psů – 13 psů z Ameriky. Přemýšleli jste někdy o tom, kolik plemen psů pochází z Ameriky? Podle názvu na jedné z nich jsou to dvě plemena. Dnes vám přinášíme 13 krásných plemen psů z Ameriky. Užijte si tato krásná plemena, z nichž jedno je krásnější než druhé.

 

13. Americký kokršpaněl

 

Americká plemena psů

Americká plemena psů. Americký kokršpaněl je na pohled velmi krásné plemeno. S dospělými se rádi povalují na gauči, zatímco s dětmi si rádi hrají na zahradě. Americký kokršpaněl se hodí jak do domu se zahradou, tak do bytu. Americký kokršpaněl

 

12. Americký leopardí pes

 

Americký pes

 

Americký leopardí chrt je plemeno, jehož předkové pocházejí z Mexika. Jsou energičtí, společenští a inteligentní, což z nich dělá skvělého psa pro každého člověka.Původně byli vyšlechtěni jako lovečtí psi a nejlépe se jim daří v rodinách, které jim poskytují prostor pro běhání. Louisianský leopardí pes

 

11. Medvídek Redbone’s Teddy Bear Dog

 

Americká plemena psů

 

Redbone Bearhound je středně velký chrt. Mají krásnou červenou srst.Trochu více štěkají a při výcviku jim musíte věnovat více pozornosti.Jsou to skvělí psi k dětem, ale musí být dobře socializovaní. Americká plemena psů. Charakteristika plemene.

 

10. Bostonský teriér Americká plemena psů.

 

Bostonský teriér

 

Bostonský teriér je velmi oblíbený již od svého vzniku. Původně byl vyšlechtěn jako bojový pes, ale dnes jsou z nich mírní a laskaví společníci, za což si vysloužili přezdívku „americký gentleman“.Bostonští teriéři jsou velmi laskaví psi, kteří se hodí stejně tak do domu jako do bytu.
Lovečtí psi

 

9. Chinook

 

  Psi z Ameriky

 

Chinook je americké plemeno psa, pojmenované podle první antarktické expedice admirála Byrda v roce 1928. Dnes jsou to víceméně všestranní psi. Rádi se hýbou a také si hrají s dětmi. Jsou tedy ideálními společníky na rodinné výlety.Jsou to obzvláště mírní psi, známí svou klidnou povahou. Číňané však rádi unikají a zkoušejí odolnost vašeho plotu jak přes vrchol, tak přes zem, proto svůj plot vždy dobře hlídejte.

 

8. Americký stafordšírský teriér

 

Americký pes

 

Americký stafordšírský teriér je svalnaté plemeno psa, které je celosvětově známé svým svalnatým tělem. Americký stafordšírský teriér: charakteristika plemene Americký stafordšírský teriér je všestranný pes, který může ležet s rodiči na gauči, ale dokáže být i velmi aktivní venku.Je inteligentní a rád dělá radost svému majiteli, takže je dobře vycvičený. Bojová plemena psů

 

7. Americký foxhound

 

Plemena psů z Ameriky

 

Americký foxhound je milé, věrné a láskyplné plemeno psa.Jsou to pozoruhodní sportovci. Americký foxhound se necítí dobře v bytě, má rád hodně pohybu, takže potřebuje prostor. Jsou to velmi energičtí a odhodlaní psi. S tímto psem se nikdy nebudete nudit.

6. Americký vodní španěl – Americká plemena psů

 

Pes z Ameriky

 

Americký vodní španěl byl vyšlechtěn jako lovecký pes. Je to velmi energické plemeno, které vyžaduje dobrého majitele, aby se z něj stal spolehlivý rodinný pes.Pokud jste ale aktivní typ člověka a dáte mu prostor k běhání, pak je pro vás americký vodní španěl ten pravý.

Ovoce a zelenina, které psi mohou nebo nemohou jíst .

 

5. Krysařík – Americká plemena psů

 

  Americká plemena psů

 

Krysařík je krásný , malý pes. Americká plemena psů. Jako teriér je divoký, hravý, energický a velmi živý. Nepotřebují mnoho cizích lidí, ale milují členy rodiny.Je to ideální pomeranian pro farmu nebo statek. Jméno plemeni dal Theodore Roosevelt, když jeho krysařík vyhubil všechny krysy v Bílém domě.

 

4. Severoamerický pastevecký pes

 

  Plemeno psa

 

V 60. let se australští ovčáci v Americe začali selektivně šlechtit, aby byli co nejmenší. A tak vzniklo nové plemeno, původně nazvané miniaturní australský ovčák. Později však byli přejmenováni na severoamerické pastevecké psy. Tito psi se proslavili svou inteligencí, věrností a velikostí, díky níž se stali vynikajícími cestovními psy. Severoamerický pastevecký pes: charakteristika plemene

 

3. Boykin španěl – americká plemena psů.

 

pes

 

 

Bojkinský španěl je dobrý lovecký pes a díky svým inteligentním schopnostem je stejně dobrým společníkem pro rodinu jako pro lovce. Bojkin španěl potřebuje hodně pohybu, takže je vhodný pro aktivní rodinu.Obzvláště má rád děti, vychází s jinými plemeny psů.Výborný pes pro aktivního člověka, který mu může každý den věnovat trochu času.Americká plemena psů.

Kokosový olej , zbraň proti vypadávání vlasů

 

2. Americký buldok

 

plemeno

 

Americká plemena psů. Americký buldoček se může zdát zavalitý a neohrabaný, ale zdání klame.Americký buldoček je ve skutečnosti svalnatý a stavěný přesně na nahánění dobytka.Je oblíbený pro svou schopnost skákat vysoko na svou malou výšku.Americký buldoček je inteligentní a láskyplný, což z něj dělá dobrého ochránce rodiny.I když má vysokou inteligenci, je třeba se mu při výcviku věnovat.

 

1. Americký pitbulteriér

 

pes amerika

 

Americký pitbulteriér je milující rodinný pes. Americká plemena psů. Jeho cesta vedla od bojového psa přes farmářského psa až k rodinnému psovi. Jsou velmi mírní, zejména k dětem.Americký pitbulteriér je vynikající sportovní plemeno, je houževnatý a odvážný.Nezapomínejte na včasnou socializaci a výcvik, za suchost psa je vždy zodpovědný jeho majitel.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button