KnihyKNIHYPLEMENA PSŮ SKUPINY

Kniha o psích plemenech Top 10 nejlepších knih o psích plemenech

Kniha plemen psů Top 10 nejlepších plemen psů. Která je nejlepší kniha o druhu knihy Kniha o plemenech psů ? Knižní plemena psů. Na Slovensku vychází mnoho edic knih o psích plemenech. Každá kniha o psích plemenech je jedinečná. Vybrali jsme pro vás 10 nejlepších knih o psích plemenech.

 

kniha plemen psů

 

10. Atlas psů v kapse 

 

kniha plemen psů

Téměř 200 plemen psů, 700 barevných fotografií, podrobné a přehledné informace, požadavky na péči o psy a jejich výcvik.Knihu si můžete zakoupit ZDE.

9. Atlas psů pro děti

 

  kniha plemen psů

Proboha, nikdy byste neuhodli, kolik druhů psů na světě existuje. V našem atlase si je můžete prohlédnout od nejmenší čivavy až po huňatého komondora a dozvědět se základní informace o jejich povaze. Knižní plemena psů. Každé plemeno vám bude představeno a vy zjistíte, kteří psi patří mezi nejoddanější a nejstatečnější, kteří nejvíce štěkají nebo slintají. Pokud máte rádi pohádky na dobrou noc, můžete si přečíst Psí dopisy – jedinečné noviny, které atlas doprovázejí. Knihu si můžete zakoupit ZDE.

8. Encyklopedie psů

 

  kniha plemen psů

Přepracované a rozšířené vydání encyklopedie psů od světoznámého veterináře B. Fogle předkládá snad nejúplnější seznam psích plemen na světě. Knižní plemena psů. Publikace obsahuje nejen informace o původu a vlastnostech více než 420 různých plemen, ale nabízí také stručný přehled historie soužití člověka a jeho věrného společníka.

Úvod do anatomie a kapitola o psí řeči pomohou majiteli lépe pochopit, jak se psi učí a vnímají svět kolem sebe. Knižní plemena psů. V části nazvané Péče o psa najdete praktické rady, jak vybrat správné plemeno, jak zvládnout problémy s výcvikem a jak připravit psa na dovolenou. Publikace obsahuje více než 600 barevných fotografií. Knihu si můžete zakoupit ZDE.

7. 250 plemen psů – Kniha plemen psů

 

kniha plemen psů

Seznamte se s 250 nejoblíbenějšími psími plemeny a najděte si čtyřnohého společníka, který vám bude vyhovovat. Knižní plemena psů. Rychlá orientace s barevnými kódy, rozdělení do 10 skupin podle FCI, abecední seznam plemen, vzhled, péče, výchova, použití. .. Knihu si můžete zakoupit ZDE.

6. Nová encyklopedie psů

 

Encyklopedie psů

Obsáhlá ilustrovaná encyklopedie je svým záběrem (více než 400 plemen) základní příručkou skutečného kynologa. Každé plemeno je charakterizováno údaji o standardu, informacemi o původu, vlastnostmi a požadavky, které chov a výchova psů tohoto plemene klade na majitele. Nápaditě vybrané fotografie detailně zobrazují exteriér psa. Příloha je věnována obecným zásadám péče o psy. Knihu si můžete zakoupit ZDE.

 

Co dělat s řídnoucími vlasy během menopauzy

 

5.Psí plemena

 

encyklopedie psích plemen

Zajímalo vás někdy, co dělá psa šampionem, nebo si jen chcete pořídit domácího mazlíčka? Přečtěte si tuto encyklopedii a seznamte se s nejoblíbenějšími plemeny psů. Knihu si můžete zakoupit ZDE.

4. Kniha Psí plemena

 

plemena psů

Nejúplnější český atlas plemen psů představuje plemena uznaná i neuznaná Mezinárodním kynologickým svazem. U každého plemene je uvedena historie, místo a často i důvod vzniku plemene, povaha a možnosti využití psa a samozřejmě fotografie s tématy souvisejícími s původním využitím plemene i jeho současným využitím. Jako bonus je uvedena webová adresa úspěšné chovatelské stanice, kde můžete získat další informace a samozřejmě i možnost zakoupit si vybraného psa. Knihu si můžete zakoupit ZDE.

3.Světová plemena psů

Pes do bytu – TOP 10 plemen psů do bytu 

 

atlas kmenů psů

Kompletní encyklopedie psů: podrobný obrazový průvodce více než 180 plemeny z celého světa s podrobným a poutavým popisem každého plemene, včetně základních informací o jeho nárocích a vlastnostech. Více než 400 barevných fotografií. Knihu si můžete zakoupit ZDE.

2. Kniha Malá plemena psů – 2. vydání

 

kniha malá plemena psů

Pes nemusí být velký, aby vám stál po boku. A právě ve městě a na cestách „malí“ ukazují svou skutečnou velikost. I malí psi jsou skuteční psi. Knižní plemena psů. Měli byste svému psímu kamarádovi dopřát život hodný jeho druhu a zároveň se ho snažit důkladně vychovávat – zvláště „trpaslíci“ jsou někdy velmi chytří! Náš poradce vás naučí vše důležité, co byste měli vědět o výběru, výchově, výživě a zdraví vašeho živého společníka. Spousta kreativních nápadů vám také pomůže užít si společné hry a sport. “

Knihu si můžete zakoupit ZDE.

1. Kniha Plemena psů – kompletní průvodce 

 

kniha psích plemen

 V této knize najdete vše, co potřebujete vědět při výběru vhodného psa. Knižní plemena psů. Obsahuje kapitoly o plemenech, chování, péči a výcviku. Knižní plemena psů. Hlavní část knihy tvoří fotografický atlas více než 420 nejoblíbenějších plemen psů na světě s důležitými fakty, hodnocením temperamentu a popisem původu. Každé plemeno je jedinečné a tato kniha vám pomůže vybrat si psa, který se stane vaším nejlepším přítelem a společníkem.

Knihu si můžete zakoupit ZDE

.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button