PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Snadno cvičitelní psi Top 10 psích plemen

Snadno cvičitelní psi .Easily trainable dogs Top 10 psích plemen . Psi, které lze snadno vycvičit . Seznam snadno cvičitelných plemen psů . Psi se snadným výcvikem .

10. Malý vousatý muž

malý vousatý muž


Beardie je malý, živý a inteligentní pes. Je velmi učenlivý a disciplinovaný. Občas se u něj projeví tvrdohlavost, ale i méně zkušený majitel si s tím většinou poradí. Beardie je velmi veselý pes se smyslem pro humor a nadšením pro nejrůznější aktivity, takže se s ním nelze nudit. Je velmi věrný své rodině a spolehlivě hlídá své majitele.Snadno cvičitelní psi .

Na cizí lidi upozorňuje nekompromisním štěkotem, ale není agresivní, a pokud majitel návštěvu vítá, pes ji bez dalších výhrad přijme. Vousáč je rád v centru dění. Kromě každodenní dávky pohybu potřebuje také pravidelné zaměstnání, aby se nenudil a nevyváděl psí kusy. Little Beardie: charakteristika plemene

Kromě výcviku poslušnosti zvládá také agility, dogdancing, frisbee, flyball nebo stopování. Díky svému vynikajícímu čichu může sloužit jako služební pes při vyhledávání drog. Výcvik zvládne i méně zkušený chovatel, ale pravidlem je používat pozitivní metody výcviku založené na pochvale a používání odměn v podobě krmiva.

9. Papillon

Papillon


Tento malý pes je plný energie a veselosti. Je velmi hravý a dá se bez problémů vycvičit a vycvičit. Je však také velmi citlivý. Hádky a spory nebo hrubé chování ho budou činit nešťastným. Papillon si ke „svým“ lidem vypěstoval velmi blízký a láskyplný vztah. Snadno cvičitelní psi . Papillon: charakteristika plemene

8. Border kolie – Snadno cvičitelní psi

Border kolie


Pastevci ovcí ve Velké Británii a Irsku používají border kolie k pasení ovcí již po mnoho staletí. Border kolie má charakteristický plavecký pohyb, při kterém zvedá tlapky těsně nad zem.
Pracovití, inteligentní, učenliví a mazaní psi, velmi oddaní své rodině.Snadno cvičitelní psi.

Velmi rychle se učí, dobře vychází s ostatními psy a dětmi, pokud má dostatek pohybu. Pokud však nemá dostatek pohybu, může se z něj stát problémový pes a někdy i agresivní (sráží se se psy a lidmi nebo kouše). Kromě cvičení potřebuje pracovat, a proto je nezbytné zaměstnat ho jedním nebo více úkoly. Border kolie je ideální pes pro všechny druhy psích sportů.

7. Pudel – Snadno cvičitelní psi

Láhev


Pudl je živý a aktivní pes, který vyniká inteligencí a příslovečnou učenlivostí. Kromě toho je láskyplný, přátelský a klidný.

6 receptů na výrobu domácích kondicionérů pro každý typ vlasů

6. Zlatý retrívr

Zlatý retrívr Snadno cvičitelní psi


Zlatého retrívra si ceníme jako laskavého a trpělivého čtyřnohého přítele. Je snadno cvičitelný a velmi mazlivý. Jako lovecký pes je známý svou horlivostí při práci. Nadšeně a dobře podporuje divokou přírodu.

5. Rotvajler – Snadno cvičitelní psi

Rotvajler Snadno cvičitelní psi


Rotvajler je inteligentní, odvážný a houževnatý pes, který je také mimořádně láskyplný ke „své“ lidské rodině. Typický je pro něj vrozený ochranitelský instinkt, zejména vůči lidem, ke kterým patří.

4. Deer Rattle – Snadno cvičitelní psi

srnčí ratlík Snadno cvičitelní psi
Velmi temperamentní, bystrý a odvážný pes. Je stále ostražitý, okamžitě upozorní na cokoli podezřelého a k cizím lidem je naprosto nedůvěřivý. Proto je dobrým strážcem. Neváhá zaútočit jako první, a to i na protivníka nesrovnatelně většího, než je on sám. Reaguje rychle až zbrkle.

5 největších vlků na světě Největší vlk na světě

3. Australský ovčák

Australský ovčák Snadno cvičitelní psi


Australský ovčák je pes, který je „nad věcí“ a i v dospělosti zůstává věčným, hravým štěnětem s nekonečnou touhou sloužit svému pánovi. Díky své odvaze jsou dobrými strážci majetku. Je to plemeno vysoce ceněné v oblastech, kde se chová dobytek. Ve skutečnosti je australský pes jedním z nejlepších univerzálních psů pro farmu nebo ranč. Australský ovčák

Osobně si na nich však kromě jejich výjimečných pracovních kvalit nejvíce cením jejich nesmírné oddanosti rodině. Jsou velmi přátelští k dětem (i k těm nejmenším batolatům a velmi temperamentním dětem) a neuvěřitelně trpěliví.

2. Německý ovčák

Německý ovčák Snadno cvičitelní psi


V povaze tohoto oblíbeného plemene se snoubí řada dobrých vlastností. Je živý, velmi učenlivý, odvážný a pohotový. Umí být ostrý, tvrdý a bojovný. Neměl by však být zaujatý.

1. Labradorský retrívr – snadno cvičitelní psi

Labradorský retrívr Snadno cvičitelní psi
Společný život a práce s tímto plemenem je pro člověka příjemná. Labradorský retrívr je velmi inteligentní zvíře s rychlými reakcemi. Je velmi pilný, přizpůsobivý a submisivní. Vyznačuje se velkou náklonností a věrností. Labradorský retrívr: charakteristika plemene

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button