PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

10 nejnebezpečnějších plemen psů

10 nejnebezpečnějších plemen psů . Přestože jsou psi nejkrásnějšími a nejvěrnějšími domácími mazlíčky, mohou být někdy nebezpeční. Za určitých podmínek může každý pes napadnout kohokoli, včetně svého majitele. Některá plemena psů jsou však nebezpečnější než jiná. Sestavil jsem seznam 10 nejnebezpečnějších psích plemen. Podívejte se:

 

Seznam 10 nejnebezpečnějších plemen psů:

10. Sbohem –

10 nejnebezpečnějších plemen psů

10. Sbohem


nenechte se zmást jeho nevinnou tváří. Čau-čau má pověst špatného člověka. Může vás dokonce kousnout, pokud ho budete špatně rozmazlovat. Čau-čau je přirozeně dominantní a s cizími lidmi si neví rady. Pes svou rodinu nesmírně chrání a nedovolí nikomu jinému vstoupit na její území. Je to také jedno z nejdražších plemen.

9. Kanárská doga

9. Kanárská doga


Pes pochází z Afriky. Tento pes je známý svou nebojácností a úžasnou silou. Pes byl vycvičen k lovu a k boji.Včasná socializace a výcvik poslušnosti mohou psa učinit méně nebezpečným.

 

8. Německá doga

8. Německá doga


Držitelem světového rekordu pro nejvyššího psa je německá doga . Také kvůli své velikosti je pro děti děsivá. Přestože je toto plemeno přátelské, může někdy vést k obavám, pokud pes není správně vycvičen a socializován. Německé dogy rády zůstávají ve známém prostředí a potřebují hodně péče. Na nových místech se cítí nepohodlně a mohou způsobit problémy.

 

 

7. Tosa Inu –

10 nejnebezpečnějších plemen psů

7. Tosa Inu


Tento japonský pes a je známý svou agresivitou, která byla dobře známá v ringu. Tento pes, který byl původně vyšlechtěn jako válečník, se dodnes vyskytuje v různých zemích. Kvůli své nebezpečné pověsti je tento pes v různých městech po celém světě zakázán. Pes je občas nepředvídatelný. Tosa inu : Charakteristika plemene

10 nejkrásnějších psích plemen na světě

 

6. Brazilská fila

6. Brazilská fila nejnebezpečnějších psích plemen


Tento pes, známý také jako brazilský mastif, je známý svou agresivitou a impulzivitou. Tento pes je v různých zemích zakázán kvůli svému agresivnímu potenciálu. Pokud je pes dlouho sám nebo se nudí, může být destruktivní.

 

5. Vlkodav –

10 nejnebezpečnějších plemen psů

5. Vlkodav z nejnebezpečnějších psích plemen


Jako kříženec vlka a psa má vlkodav velký potenciál ublížit člověku. Vlčák s tolika divokými rysy se obvykle nechová jako domácí zvíře. Pokud se navíc vlk spojí se psem, který má pověst rizikového psa, vznikne velmi nebezpečný mix.

 

Abyste se ujistili, že se váš vlkodav chová správně, musíte mu poskytnout důkladný a důsledný výcvik. Jak vlkodav roste, začíná vykazovat více znaků vlka.

 

4. Sibiřský husky –

10 nejnebezpečnějších plemen psů

4. Sibiřský husky nejnebezpečnější plemena psů
Sibiřský husky je předmětem diskusí o úmrtích lidí.Když je mladý, je velmi neklidný a divoký. Tito psi jsou nejblíže příbuzní vlkům a jsou vynikajícími pracovními psy, ale za určitých podmínek mohou být pro své majitele nebezpeční. Tohoto psa nedoporučujeme, pokud uvažujete o koupi svého prvního psa. Sibiřský husky může být nebezpečný, pokud se nudí, a má silnou dravou povahu. Pitbull – Odsouzený pes s velkým srdcem.

3. Rotvajler

3. Rotvajler z nejnebezpečnějších psích plemen


Rotvajler je milující a poslušný pes, ale přinesl i zprávy o smrtelných úrazech. Má velkou agresivitu a sílu, což ho činí nebezpečným. K rizikovému chování rotvajlerů vede jejich nedbalé vlastnictví, nedostatečný výcvik, týrání a nedostatečná socializace. Statistiky naznačují, že rotvajleři jsou schopni zabít člověka. Pes má silné čelisti a mohutné zavalité tělo.

2. Německý ovčák

Německý ovčák nejnebezpečnější plemena psů


Pokud ji policejní a vojenské jednotky považují za nejpreferovanější plemeno, má to svůj důvod. Německý ovčák je inteligentní, agresivní, nebojácný a sebevědomý pes. Pokud nejsou němečtí ovčáci správně socializováni, mohou více útočit na lidi, dokonce i na své majitele. Podle statistik patří německý ovčák mezi pět nejnebezpečnějších psích plemen. Německý ovčák, původně vyšlechtěný pro práci, je agresivní pes, který někdy není vhodný jako rodinný mazlíček. Pes však chrání svou rodinu, v historii jsou známy případy, kdy německý ovčák napadl a zabil člověka.

6 receptů na výrobu domácích kondicionérů pro každý typ vlasů

1. Americký pitbulteriér

1. Americký pitbulteriér nejnebezpečnější plemena psů
Americký pitbulteriér, který je známý také tím, že se dostal do titulků novin kvůli útokům na lidi, byl v minulosti používán jako bojový pes kvůli své agresivní povaze. Pokud psa vyprovokujete nebo vyděsíte, je možné, že na vás pes bez váhání zaútočí. Díky své divoké genetické výbavě se pes používal také k vábení býků a lovu medvědů. Americký pitbulteriér je známý tím, že ve srovnání s jinými plemeny napadá lidi častěji.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button