PLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Nejlepší psi pro rodinu :9 nejlepších plemen psů

Někteří psi vyžadují hodně práce . Možná jsou mentálně postižení a potřebují hodně školení, protože jsou tvrdohlaví nebo se musí stále učit. Jiné jsou fyzicky náročné, protože vyžadují hodně pohybu nebo nadměrnou péči. Nejlepší psi pro rodinu :9 nejlepších psích plemen :

Pokud hledáte bezproblémového psa , existují určitá plemena, která by mohla být tou správnou volbou. Podívejte se na několik psů, jejichž vlastnosti jsou ideální pro rodiny . Každý pes je jiný, ale pokud přemýšlíte o pořízení domácího mazlíčka do rodiny, tento seznam vám určitě pomůže :

Labradorský retrívr: dokonalá povaha

Labradorský retrívr :Perfektní charakter
Ne nadarmo je labradorský retrívr již více než dvacet let nejoblíbenějším plemenem psů.Toto plemeno je „pověstně přátelské“ a dobře se chová k lidem i jiným psům. Díky své bezstarostné povaze mají labradoři tendenci sbližovat se se všemi členy rodiny.

Povaha labradorského retrívra je aktivní a přátelská. Jsou hraví, energičtí a inteligentní. Labradoři jsou okouzlující, veselí a dychtiví potěšit. Tito dobromyslní a přátelští psi se vyskytují ve třech barvách: zlaté, černé a čokoládové. Jsou robustní, středně velké a poměrně snadno se cvičí. Mají však hodně energie, takže vyžadují hodně každodenního pohybu, jako jsou dlouhé každodenní procházky , hry a aportování. Labradorský retrívr: charakteristika plemene

Pudl: společník pro alergiky

Pudl :Společník pro alergiky


Pudl je mnohem víc než jen hezká tvářička. Jsou velmi inteligentní, snadno se cvičí a jsou neuvěřitelně atletické. Protože jsou inteligentní a všestranní, vynikají ve vytrvalostních, sportovních a poslušnostních soutěžích. Pudl – Charakteristika plemene

Toto plemeno se vyrábí ve třech velikostech – standardní pudl, trpasličí pudl a pudl toy, takže si určitě vyberete velikost, která vám vyhovuje. Jejich oblíbená kudrnatá srst je také k dispozici v různých barvách.

 

Nejlepší psi pro rodinu :9 nejlepších plemen psů

 

O toto plemeno je velký zájem z hypoalergenních důvodů, protože lidé se často zajímají, zda pudlové lezou. Přečtěte si :
10 nejčistších plemen psů

Pudlové mají srst, která relativně nelíná, takže jsou oblíbení u alergiků. Ve skutečnosti jsou tak populární, že se pudl často kříží s jinými plemeny, což vede k řadě designových hybridů, jako jsou Goldendoodles (zlatý retrívr), Labradoodles (labradorský retrívr), Schnoodles (knírači), Sheepadoodles (staroanglický ovčák).

Neopadavá srst však také znamená, že pudlové obvykle potřebují profesionální úpravu a trimování každé čtyři až šest týdnů, pokud se nenaučíte pečovat o srst svého psa sami. Velká plemena psů

Zlatý retrívr :Věrný pomocník

Zlatý retrívr :Věrný pomocník


Zlatý retrívr je stejně jako jeho příbuzný labrador dalším z nejoblíbenějších psů. Toto plemeno je známé svou přátelskou a veselou povahou a tím, jak snadno a rychle lze psy vycvičit. Proto tak často vynikají jako služební a vodicí psi a dosahují dobrých výsledků v soutěžích. Budou však potřebovat každodenní pohyb. Zlatý retrívr: popis, vlastnosti a péče

Goldendoodle a labradoodle : hypoalergenní duo

Goldendoodle a labradoodle : hypoalergenní duo


Goldendoodle je kříženec zlatého retrívra a pudla, zatímco labradoodle je kříženec pudla a labradorského retrívra. Labradoodle: charakteristika plemene

Ačkoli se alergici často rozhodují pro křížence v naději, že získají trochu strašidelnou srst pudla, geny mohou být nepředvídatelné. Celkově však mají kříženci díky své genetické kombinaci příjemné dispozice a jsou z nich dobří rodinní psi. Většina z nich potřebuje pravidelné stříhání , ať už jsou alergičtí nebo ne. nejlepší psi do rodiny 9 nejlepších psích plemen . Lovecký pes

Papillon: Společník s motýlíma ušima

Papillon : Společník s motýlíma ušima Nejlepší psi pro rodinu 9 nejlepších plemen psů


Pokud hledáte společníka o velikosti do 30 cm , je plemeno papillon skvělou volbou. A jak zdůrazňujeme , toto plemeno má na tak malého psa „vysoký faktor sebeovládání“. Na rozdíl od některých jiných malých plemen jsou společenští a nejsou plaší ani agresivní. Papilloni milují děti, takže jsou skvělými rodinnými mazlíčky. Papillon: charakteristika plemene

Papilloni mají pověst psů, kteří se velmi snadno cvičí a vynikají poslušností. Mají dlouhou, hedvábnou srst, ale potřebují jen velmi málo péče a velmi málo línají. Navíc, kdo by odolal těm úžasným uším!

Přečtěte si :

Pes , pes domácí – Cesta od vlka k domácímu mazlíčkovi .

Boxer: hlídací pes pro rodiny s dětmi

Boxer: hlídací pes pro rodiny Nejlepší psi pro rodiny 9 nejlepších psích plemen


Boxer je jedním z nejlepších tipů pro začínající majitele psů. Boxeři jsou rádi se svými lidmi a jsou skvělými rodinnými psy.

Jednou z nejvýznamnějších vlastností tohoto plemene je touha po lidské náklonnosti, zejména u dětí. K dětem jsou trpěliví a temperamentní, ale zároveň ochranitelští, takže jsou oblíbenou volbou pro rodiny.Boxeři mají veselou a hravou povahu. Jsou také atletické a zábavné a mají velkou energii. Rádi běhají po zahradě a hrají aport. Další dobré zprávy? Boxeři potřebují díky své hladké srsti jen velmi málo péče.

Bišonek (Bichon Frisé): vhodná volba pro alergiky

Bišonek (Bichon Frisé) : Vhodná volba pro alergiky Nejlepší psi pro rodinu 9 nejlepších plemen psů
Bišonci byli původně vyšlechtěni jako společníci, a tak není divu, že obvykle milují každého. Bichonovy vlysy do značné míry souvisejí s učením, že neexistují žádní cizí lidé, pouze přátelé, které jsme ještě nepoznali.

Pes je jen málo aktivní. Potřebuje průměrnou aktivitu, ale většinu času se spokojí s tím, že se jen tak poflakuje. Bišonek dobře reaguje na výcvik a rád ukazuje, co se naučil. Toto plemeno je velmi mazlivé a milé.

Nejoblíbenějším rysem bišonků je však pravděpodobně hypoalergenní povaha jejich kudrnaté srsti. Toto plemeno je oblíbené u alergiků, protože pes málo leze. Kromě každodenního kartáčování však tato krásná srst vyžaduje také značnou péči.

Bostonský teriér: vždy chce okouzlit svou rodinu.

Bostonský teriér: vždy chce okouzlit svou rodinu. Nejlepší psi pro rodinu 9 nejlepších plemen psů


Roztomilý bostonský teriér, kterému se pro jeho bezvadné chování přezdívá „gentleman“, je považován za poměrně nenáročného a snadno cvičitelného psa. Je to úžasný pes s přirozeným komediálním talentem, švihák bostonský je neustálým zdrojem úsměvů.

Srst je krátká a hladká, takže nevyžaduje mnoho péče.Míra aktivity závisí na psovi, ale mnozí jsou většinou gaučoví povaleči, pokud jsou se svými lidmi.

Shi-tsu

Ši-cu Nejlepší psi pro rodinu 9 nejlepších plemen psů


Tyto přátelské návleky na kolena byly původně společníky čínské královské rodiny. Jsou známí tím, že se dobře snášejí s dětmi a dokáží se přizpůsobit téměř jakémukoli prostředí. Mohou se pohybovat po obrovské zahradě, ale jsou spokojeni i v bytě , protože nepotřebují mnoho pohybu. Jejich hedvábná srst však vyžaduje velkou péči. Pokud chcete omezit práci na minimum, můžete si nechat srst „ostříhat“. . Shih Tzu: Charakteristika plemene

Přečtěte si :
Jak předcházet parazitům u psů

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button