CHILDCAREPLEMENA PSŮ SKUPINYPsi

Plemena psů pro děti : 10 psů vhodných pro děti

Plemena psů pro děti. Podívejte se na jména psů vhodná pro děti a rodinu. Plemena psů pro děti. Kteří psi jsou nejvhodnější pro děti Přečtěte si.

Pes pro rodinu s dětmi .Pes pro rodinu s dětmi Top 10 plemen psů . Pes pro rodinu s dětmi , kteří psi jsou nejlepší pro rodiny s dětmi ? Podívejte se na nejlepší plemena psů .

Nejoblíbenější plemena psů pro děti

Dobrého rodinného psa si můžete vybrat na základě tří hlavních faktorů:

Temperament – osobnost psa. Měli byste hledat psa s klidnou povahou. Například klidnější pes si může vytvořit silné pouto a být skvělým společníkem pro vaše děti.

Velikost – Velikost by měla být posuzována ve vztahu k temperamentu a úrovni energie. Někteří větší psi bývají učenliví, zatímco někteří menší psi mohou být živější.

Pes do bytu : 15 nejlepších plemen do bytu

Energetická úroveň – záleží na preferencích vaší rodiny. Buďte realističtí ohledně životního stylu, který můžete zajistit psovi, který potřebuje více pohybu, než je průměr. Pokud se vám nepodaří uspokojit potřeby psa, může jeho nadměrná energie vést k problémům s chováním..

Před koupí psa se s ním vždy seznamte a položte chovateli nebo útulku několik otázek:

Je pes bezpečný pro všechny členy rodiny? Někteří psi se rádi stýkají se všemi členy rodiny, zatímco jiní dávají přednost pouze dospělým nebo jednomu pohlaví.

Jakou energii má pes? Možná chcete psa, který vás a celou rodinu doprovází na dlouhých procházkách, nebo psa, kterého můžete nosit převážně v náručí.

Jakou péči bude pes potřebovat? Jedná se o psa, který vyžaduje pravidelnou péči, nebo o staršího psa, který může potřebovat častější návštěvy veterináře?

Jakého starého psa hledáte? Dali byste přednost štěněti, které může vyžadovat hodně výcviku, ale pravděpodobně bude dobře vycházet s celou rodinou, nebo byste dali přednost dospělému psovi, který je vycvičený, ale může být plachý, když vás navštíví přátelé?Pes pro rodinu s dětmi .

Účesy pro řídké vlasy

Bude pes vycházet s ostatními domácími zvířaty? Pokud máte doma další domácí zvířata, měli byste si vybrat psa, který má rád ostatní zvířata, a ujistit se, že vaše zvířata mají vašeho nového psa ráda. Pes pro rodinu s dětmi .

Zde je 10 nejlepších plemen psů pro děti a rodiny:

10. Bulldog

Bulldog


Pokud hledáte odhodlané, trpělivé štěně, které si rozumí s dětmi, je buldok tím pravým plemenem. Buldoček má robustní stavbu, která je ideální pro děti, které si rády hrají se svým psem. Buldok je přátelský a věrný pes, který dobře vychází s ostatními domácími zvířaty a psy. Buldok je vhodný do domu i do bytu.

 

 

9. Beagle

Beagle

Pes pro rodinu s dětmi .Bígl je díky své malé velikosti (snadno se nosí!) a klidné povaze skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Plemena psů pro děti. Pokud vaše děti milují pobyt venku, je toto plemeno pro ně to pravé, protože nic nemilují víc než prozkoumávání přírody a procházky. Bíglové byli původně vyšlechtěni jako lovečtí psi a díky své robustní stavbě nejsou nikdy příliš unavení na hry. inteligentní, přátelští a veselí bíglové obvykle dobře vycházejí s ostatními domácími zvířaty (kromě toho, že se tu a tam trochu honí). vyžadují častou péči a koupání.

 

 

8. Bullteriér

Bullteriér


Bulteriér, neprávem označovaný za agresivního psa, byl ve skutečnosti vyšlechtěn jako pes společník – přátelský a milující dospělé i děti. Tento dobře stavěný pes má také vysoký práh bolesti, takže je ideální pro nechápavé děti, které se učí správně zacházet se psy.
Pes pro rodinu s dětmi . Nezapomeňte, že váš bulteriér může mít často mylnou představu, zejména pokud jde o jiná malá zvířata a psy. Předcházejte problémům tím, že budete svého mazlíčka denně udržovat v psychické i fyzické aktivitě. Péče o jejich krátkou a rovnou srst je snadná. Toto plemeno dává přednost výběhu, kde si může hrát.

 

7. Kólia

Collie


Kolie jsou mírné a předvídatelné plemeno, málokdy se chovají jinak a snadno se cvičí, takže jsou ideální pro rodiny, které se psy nemají zkušenosti. Kolie skvěle vychází s dětmi a rády dělají radost svým majitelům a chrání svou rodinu.
Ačkoli je toto plemeno obvykle mírné, původně bylo vyšlechtěno jako pastevečtí psi, takže se vaše děti mohou pokusit vzít jako stádo! Plemena psů pro děti. Zpočátku to může být zábava, ale pravděpodobně je lepší psa odradit od pasení dětí (bez ohledu na to, jak moc je to užitečné). Vzhledem k dlouhé srsti vyžaduje toto plemeno pravidelnou péči, aby se srst udržovala ve špičkové kondici. Kolie je citlivé a inteligentní plemeno, které je jemné a tvrdohlavé, proto nezapomínejte na výcvik poslušnosti.

6. Novofundlandský pes – Plemena psů pro děti

 

Novofundlandský pes Plemena psů pro děti


Novofundlandský pes, kterému se přezdívá „chůva od přírody“, je považován za jedno z nejinteligentnějších plemen na světě a děti jednoduše miluje a velmi je chrání. Plemena psů pro děti. Něžné, laskavé a trpělivé plemeno je téměř jako Matka Tereza mezi psy . mladí i staří si tohoto milého a láskyplného velkého psa rychle zamilují.

Novofundlandský pes se hodí do rodiny s velkými otevřenými prostory, a přestože je známo, že slintá , neměli byste ho nechávat na zahradě. Toto plemeno chce být uvnitř své rodiny. Novofundlandský pes je také skvělý plavec a je známo, že v nouzových situacích zachraňuje životy.

 

5. Vyžla – Plemena psů pro děti

 

Plemena psů pro děti


Ačkoli toto plemeno svým jménem neláká , je to dáno jeho potřebou pravidelného pohybu, ve skutečnosti je to jedno z nejlepších psích plemen pro aktivní a energické rodiny se staršími dětmi.

Pes pro rodinu s dětmi . Plemena psů pro děti. Vyzla je energický, ale má mírnou povahu, je věrný a laskavý. Toto plemeno je také poslušné, sebevědomé a inteligentní, vytváří si úzké vazby s rodinou a je schopno se rychle naučit novým trikům. Toto plemeno je také citlivé, láskyplné a plné energie.

 

 

4. Irský setr – Plemena psů pro děti

 

Irský setr plemena psů pro děti
Irský setr, známý svou červenou srstí, je hravý, energický, miluje společnost lidí a rád si hraje s dětmi. Plemena psů pro děti. Toto plemeno miluje svou rodinu.Pes potřebuje hodně pohybu a je dobrým společníkem pro energické děti. Irský setr je inteligentní a cvičitelný společník, ideální pro lidi se zahradou.

 

 

 

 

3. Pudl – Plemena psů pro děti

 

Pudl Psí plemena pro děti


Pudl je velmi inteligentní a jemný pes. Plemena psů pro děti. Toto plemeno je k dispozici v miniaturních i standardních velikostech, což znamená, že si můžete vybrat konkrétní velikost pudla, která nejlépe vyhovuje vašemu prostředí. Jsou skvělé pro děti s alergiemi, protože se velmi málo plazí.
Každé plemeno má jiné výhody.

Například standardní plemeno je velmi poslušné a inteligentní, hravé a dobrodružné. Na druhou stranu miniaturní psi bývají oddáni jednomu člověku, ale vycházejí i s jinými domácími zvířaty a s dětmi. Bez ohledu na konkrétní plemeno pudla však jejich srst vyžaduje pravidelnou péči. Pudl – Charakteristika plemene

 

2. Labrador – Pes pro rodinu s dětmi

 

Labradorská plemena psů pro děti


Je to jedno z nejoblíbenějších psích plemen, a to z následujících důvodů – labrador je hravý, trpělivý, milující, ochranitelský a spolehlivý. Plemena psů pro děti. Další výhody – Labs jsou inteligentní a dobře cvičitelní psi. Vyžadují hodně pohybu (milují plavání!), takže se ujistěte, že je vaše rodina připravena na tuto výzvu, a měli byste jim poskytnout trochu více prostoru na běhání a hraní.

Ať už jsou černí, čokoládoví nebo zlatí, všichni labradoři mají stejný smysl pro vytrvalost, sílu a poslušnost, díky nimž jsou tak oblíbeným plemenem. Jsou to láskyplní psi, kteří dobře vycházejí s ostatními zvířaty a prakticky s každým, koho potkají, a díky jejich krátké srsti je stačí jednou týdně kartáčovat, aby byli čistí a zdraví.

1. Zlatý retrívr – Pes pro rodinu s dětmi

 

Zlatý retrívr Psí plemena pro děti
Pes pro rodinu s dětmi . Zlatý retrívr je sebevědomý, inteligentní, láskyplný a věrný pes. Není agresivní ani plachý, zlatý retrívr je velmi trpělivý, a proto je ideální pro děti. plemena psů pro děti.
Toto plemeno sice potřebuje hodně pohybu, ale zároveň si rádo hraje, což usnadňuje jeho dosažení. Časem zjistíte, že zlatý retrívr je mazlivý a poslušný, což znamená, že si ho vaše děti okamžitě zamilují. Správná péče o jejich nádhernou zlatou srst vyžaduje kartáčování dvakrát týdně, a přestože je toto plemeno přizpůsobeno životu venku, ve většině případů by raději bylo doma se svými lidmi.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button