Filmy a volný časONLINE FILMY

Smradi online cz dabing nebo titulky 2022

Stinkers online cz dabing or subtitles 2022 je americká počítačem animovaná kriminální komedie z roku 2022. Film produkovala společnost DreamWorks Animation a distribuovala ho společnost Universal Pictures. Film režíroval Pierre Perifel (jeho celovečerní režijní debut) podle scénáře Ethana Cohena a je volně založen na stejnojmenné sérii dětských knih Aarona Blabeyho. Spolu s Cohenem a Patrickem Hughesem působí jako výkonný producent.

 

Smradi online cz dabing nebo titulky 2022

 

Smradi online cz dabing nebo titulky 2022

 

Ve filmu hrají Sam Rockwell, Marc Maron, Anthony Ramos, Craig Robinson a Awkwafina jako skupina zločineckých mazlíčků. Když jsou přistiženi, předstírají, že se snaží napravit jako vzorní občané. Jejich vůdce, pan Wolf, však nečekaně zjistí, že je vlastně v pokušení změnit své chování. Nový padouch má však vlastní plány. Ve vedlejších rolích se objeví Richard Ayoade, Zazie Beetz, Lilly Singh a Alex Borstein.

 

Stinkers online 

 

Smradi online cz se začal promítat v kinech na několika mezinárodních trzích, od 16. Březen 2022 v Izraeli. Ve Spojených státech se film objeví v kinech 22. září. duben ve formátech 2D a RealD 3D. Od kritiků se dočkal pozitivních recenzí.

 

Bad Boys, gang zločineckých zvířat vedený chladnokrevným panem Wolfem, je známý svými drzými krádežemi, při kterých uniká úřadům. Poté, co je guvernérka Diana Foxingtonová urazí v přímém přenosu, se parta pokusí ukrást cenu krůtímu filantropovi profesoru Rupertu Marmeládovi IV. Vlk nechtěně pomůže staré ženě. Chtěl krást a je za tento dobrý skutek pochválen, což vede k tomu, že se o tom dozví Vlk. Dojímají ho jeho prohřešky a Marmeládina řeč o dobrotě. Při pokusu o útěk je gang odhalen a zatčen.

 

Pohádka 2022 Cizinci

 

Pohádka 2022 Cizinci

 

Vlk přesvědčí Marmeládu, že by se měl raději pokusit o nápravu, a plánuje využít záminku, aby se pokusil znovu ukrást jeho cenu. Marmeláda pozve Wolfa a partu k sobě domů. Jeho lekce jsou pro ně frustrujícím bojem, protože si nedokážou zvyknout na koncept dobrého chování. Nakonec Marmeládu napadne vydat se na záchrannou misi a zachránit laboratorní morčata. Ukáže se, že to bylo fiasko ze strany pana Hada, který je láká na morčata.

Foxington se rozhodne experiment zrušit, ale když se Wolf přizná, ustoupí. Zoufale se snaží být nenáviděn pro svůj druh. Foxington přiznává, že mu rozumí, a přiznává, že má pro něj naději. Vlk se zamyslí a zjistí to. Zachrání kočku ze stromu, což Marmalade natočí a zveřejní jako virální video. Výsledná publicita změní veřejný obraz Zloduchů. Cynický Snake má totiž podezření, že se svým přítelem ztrácí kontakt.

 

Nová pohádka 

 

Když je na oslavu naplánován velkolepý galavečer, parta provede novou loupež. Wolf se však nedokáže přimět k tomu, aby plán dokončil a zradil nově získanou důvěru. Světla zhasnou a vzácný meteorit je ukraden. A gang je obviněn z její krádeže. Po zatčení gangu se s nimi Marmeláda setká v soukromí a posměšně jim prozradí. Meteorit ukradl on a že byl převlečen za starou paní, kterou Vlk předtím zachránil. Manipulovat s gangem a vzít na sebe vinu.

 

Stinkers online cz zdarma

 

Stinkers online cz zdarma

 

Rozhořčená parta je převezena do věznice SCUM, kde Wolf vysvětluje své partě, že už nechce být zločincem. Zachrání je známý konkurenční zločinec Karmínová tlapka, který se ukáže jako Foxington, sám napravený zločinec. Stinkers online cz Po dosažení bezpečí se parta rozhořčeně zřekne Wolfa za to, že je zradil, ale je zděšena. Když se vrátí do svého úkrytu, najdou ho zcela vyprázdněný, protože Wolf prozradil jeho polohu Foxingtonovi jako kompenzaci za jeho zločiny. Gang je tak zoufalý, že Snake předá svůj poslední majetek dětinskému panu Sharkovi, díky čemuž si zbytek gangu uvědomí, že může změnit své chování a pomoci Wolfovi, ale Snake popírá, že by to znamenalo nějakou změnu myšlení, než je sám opustí.

 

Film přes internet

 

Mezitím se Vlk a Foxington vloupají do Marmaladova domu, aby ukradli meteorit, ale Marmalade je zajme a prozradí jim, že se s ním Had spojil, a pochlubí se, jak chce pomocí síly meteoritu ovládnout armádu morčat a vyplenit město. Pak se jeho nohsledi pokusí dvojici dorazit. Zbytek party je však zachrání. Foxington a parta se společně zmocní meteoritu a pokusí se Marmeládin plán zastavit. Severan online cz dabing nebo titulky 2022.

 

Zdarma přes internet

 

Zdarma přes internet

 

V následném boji se bandě podaří loupeže zastavit a Wolf se rozhodne získat Hada zpět i přes jeho zradu. Během pokusu se Marmeláda obrátí proti Snakeovi a parta riskuje své životy, aby ho zachránila, a vyjednává s Marmeládou o jeho bezpečí. Po záchraně Hada gang překazí Marmeladův plán a přihlásí se úřadům. Marmeláda se snaží připsat si zásluhy za získání meteoritu, ale ukáže se, že meteorit je nastražená lampa, kterou tajně nastražil vykoupený Snake, který provede mistrovský tah svého tajného plánu pomoci Vlkovi tím, že zničí skutečný meteorit a přelstí šokovanou Marmeládu. Foxingtonovi se také podaří obvinit zločince Tlapku, což zcela zničí jeho pověst a vede k jeho zatčení za jeho zločiny.

O rok později je gang díky dobrému chování propuštěn z vězení. Spojí se s Foxingtonem a začnou svou novou kariéru bojovníků se zločinem. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button