Filmy a volný časONLINE FILMY

Soul online cz dabing nebo titulky zdarma

Soul online cz dabing nebo titulky je americký počítačem animovaný fantasy komediální film z roku 2020, který produkovala společnost Pixar Animation Studios a vydala společnost Walt Disney Pictures.

 

Režisérem filmu je Pete Docter a spolurežisérem Kemp Powers. Hrají v něm Jamie Foxx, Tina Fey, Graham Norton, Rachel House, Alice Braga, Richard Ayoade, Phylicia Rashad, Donnell Rawlings, Questlove a Angela Bassett. Příběh sleduje středoškolského učitele hudby Joea Gardnera, který se po nešťastném rozchodu těsně před svou velkou kariérou jazzového hudebníka snaží znovu spojit své tělo a mysl. Duše je prvním filmem společnosti Pixar, jehož hlavním hrdinou je Afroameričan.

 

Soul online cz dabing nebo titulky

 

Soul online cz dabing nebo titulky

 

Docter začal film připravovat v roce 2016 a vycházel přitom ze svých úvah o původu lidských osobností a konceptu determinismu. Scénář napsal společně s Mikem Jonesem a Powersem. Producenti filmu se radili s různými jazzovými hudebníky, včetně Herbieho Hancocka a Terri Lyne Carringtonové, a animovali hudební sekvence s využitím odkazů hudebníka Jona Batista. Kromě Batistových originálních jazzových skladeb složili hudbu k filmu hudebníci Trent Reznor a Atticus Ross. Filmy pro děti – 10 nejlepších filmů pro děti.

 

Sledovat Soul online

 

Sledovat Soul online

 

Soul měl premiéru na londýnském filmovém festivalu 11. Říjen 2020. Premiéra v kinech byla naplánována na 20. Listopad. Taking Soul Online cz dabing nebo titulky byl uveden přímo streamovat na Disney+ na 25. prosinec a v kinech v zemích bez streamovacích služeb. Stal se prvním celovečerním filmem společnosti Pixar, který nebyl uveden v hlavních kinech, a prvním filmem, který byl označen jako Disney + Original. Duše získala od kritiků velmi pozitivní recenze, které chválily animaci, příběh, dabing a hudební doprovod. Získala několik ocenění a nominací. Ve věku 93 let. Na Oscarech byl film nominován ve třech kategoriích a získal cenu za nejlepší animovaný film a nejlepší původní hudbu. Tento film získal také ocenění za nejlepší animovaný film a nejlepší původní hudbu na Zlatých glóbech, cenách BAFTA, Critics‘ Choice Awards a Annie Awards. Dárek pro sestru 24 skvělých tipů na dárky.

 

Pohádková duše online cz v plném HD rozlišení

 

Pohádková duše online cz v plném HD rozlišení

 

Joe Gardner, klavírista a středoškolský učitel hudby žijící v New Yorku, sní o tom, že se bude jazzu věnovat profesionálně. Jeho matka Libba trvá na tom, aby se věnoval učitelské práci na plný úvazek, protože se obává o jeho finanční zajištění. Jednoho dne se Joe dozví o volném místě v kapele jazzové legendy Dorothey Williamsové a zúčastní se konkurzu v hudebním klubu. Soul online cz dabing. Dorothea je ohromena Joeovou hrou na klavír a najme si ho na večerní představení. Když Joe odchází, rozruší ho vzrušení a spadne do šachty.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button