CHILDCAREFilmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Filmy pro děti – 10 nejlepších filmů pro děti

Nevíte, do čeho své děti zasvětit? Užijte si s námi ty nejlepší filmy pro děti. Filmy, které mohou sledovat i ti nejmenší.

 

10. 12 úkolů pro Asterixe

 

  12 úkolů pro Asterixe Filmy pro děti

 

Caesarova vojska se již mnoho let snaží dobýt galskou vesnici, ale marně. Caesarovi vojáci se začínají obávat, že bojují s bohy a že je nelze porazit. Aby dokázal svou moc, rozhodne se Caesar uzavřít s Galy dohodu. Pokud se jim podaří splnit dvanáct úkolů, které jim uloží, stanou se svrchovanými vládci Říma. Pokud selže jediný z nich, postihne císaře celá vesnice. Naši přátelé Asterix a Obelix se vydávají rozhodnout o osudu svých přátel. Filmy pro děti.

 

9. Coco

 

  coco Filmy pro děti

 

Přestože mu rodina hudbu zakazuje, Miguel touží stát se slavným hudebníkem jako jeho idol Ernesto de la Cruz. Miguel touží prokázat svůj talent a souhrou neuvěřitelných okolností se ocitá v nádherné a pestré Říši mrtvých. Tam se seznámí s okouzlujícím lhářem a podvodníkem Hectorem a společně se vydají na strhující cestu za odhalením skutečného příběhu rodiny MIGUELŮ.

 

8. Shrek 

 

 

 

Shrek, zelený obr s mimozemskými tykadly, žije sám, ale šťastně ve svém domě na samotě u lesa, dokud ho doslova nepřepadne nekonečný proud známých i méně známých pohádkových postav, které byly vyhnány z říše nevzhledného a kyselého lorda Farquaada. Ve snaze obnovit pořádek a hlavně klid ve svém sídle slíbí Shrek Farquaadovi, že vysvobodí krásnou princeznu Fionu ze zajetí obávaného draka a přivede ji k němu, aby se stala jeho ženou. S pomocí mazaného oslíka, který je ochoten pro Shreka udělat cokoli, jen ne na chvíli zmlknout, splní obr svůj slib, jenže pak se všechno podivně zamotá, zamotá a zkomplikuje, takže nakonec je všechno úplně jinak …

 

7. Hledá se Nemo

 

Hledá se Nemo

 

V pestrých a teplých vodách Velkého bariérového útesu žijí Marlin a jeho jediný syn Nemo ve svém bezpečném a odlehlém sasankovém příbytku. Marlin se obává všech nepředvídatelných nebezpečí, která skrývají hlubiny oceánu, a snaží se svého syna ochránit před nástrahami okolí. Nemo je však stejně jako všechny malé rybky velmi zvědavý a chce prozkoumat tajemný útes. Když je pak nečekaně unesen daleko od domova a skončí v akváriu, kterým si laciný zubař vyzdobil svou ordinaci, ocitá se Marlin nečekaně v roli hrdiny, který se vydává zachránit svého syna.

Během pátrání se k Marlinovi připojí samaritánka Dory – ryba s nejhorší krátkodobou pamětí a největším srdcem v celém oceánu. Díky tomu také Marlin postupně začíná věřit, že se všechny problémy nakonec vyřeší. Po setkání s mnoha nástrahami podmořského i suchozemského světa, včetně žraloků, želv, medúz, mořských ptáků, městských stok i samotného člověka, končí rozchod otce a syna šťastným výkřikem a kdysi obávaný Marlin se v očích svých potomků i oceánu stává skutečným hrdinou. Filmy pro děti.

6 receptů na výrobu domácích kondicionérů pro každý typ vlasů

 

6. Příšerky s.r.o.

 

Příšerky Filmy pro děti

 

Monsters Incorporated je strašidelná továrna, kterou vede Henry J. Waternoose, a jedním z jejích hlavních strašidel je James P. Sullivan, jehož strašidelným asistentem a nejlepším přítelem a spolubydlícím je Mike Wazowski. V tajemném světě příšer a duchů, kde se elektřina získává z dětského (vyděšeného) křiku, se malá holčička jménem Boo nechtěně …

 

5.  Iron Giant Filmy pro děti 

 

Železný obr

 

Dokud devítiletý Hogarth nezachrání obřího robota, který přiletěl na Zemi z vesmíru. Hogarth se snaží bránit svého nového geniálního přítele před vládními agenty a vojáky.
Ve zdánlivě poklidném městečku Rockwell ve státě Maine v roce 1957 sní devítiletý chlapec Hogarth o invazi mimozemšťanů a bojích s komunistickými agenty. Jednoho dne se mu splní sen – do nedalekého jezera prý spadl obří robot z vesmíru. Hogarthovi se podaří robota vylovit a přes protesty své matky Annie ho ukryje u svého kamaráda Deana. O přítomnosti robota se brzy dozví vládní agent Kent Mansley, který chce vetřelce za každou cenu zničit. A bude záležet na Hogathovi, zda se mu to podaří.

 

4. Příběh hraček 

 

Toy Story Příběh hraček  Filmy pro děti

 

Kdo si myslí, že hračky nežijí vlastním životem, ten se mýlí. Sotva dítě vyjde ze dveří, začnou se v jeho pokoji dít podivné věci. Všechny hračky si oddechnou, protože konečně mohou být samy sebou a nepředstírat, že jsou jen neživé předměty. Hlavní slovo má pochopitelně nejoblíbenější hračka – kovboj Woody – a všichni ostatní dnes pod jeho vedením připravují speciální průzkumnou akci. Chlapec má narozeniny a Woodyho kamarádi se obávají, jaké nové (a lepší) hračky budou muset přivítat mezi sebou. Tentokrát se naplní jejich nejhorší podezření a Woodyho konkurence dostane narozeninový dárek – mluvící superkosmickou loď jménem Buzz. Woody a Buzz si na první pohled moc nerozumí, ale když raketka nešťastnou náhodou vypadne z okna na dvorek sousedního domu, který obývá chlapec, jehož oblíbenou zábavou je mučení hraček, musí se Woody vydat na záchrannou misi. On a Buzz se chystají na největší dobrodružství svého „života“. …

 

3. Chip & Dale: Co se dělá ve větvích

 

Chip a Dale Co dělat ve větvích

 

Ve druhé části sbírky o vynalézavých veverkách Chipovi a Daleovi najdete osm příběhů. V každé z nich mají veselá zvířátka nějaké problémy se sousedem Donaldem, které vždy řeší společně ve dvojici a ke své spokojenosti. Klasická animace potěší oko a pohladí duši malých i velkých milovníků veselých příběhů.

 

2. Doba ledová Filmy pro děti 

 

Doba ledová Filmy pro děti

 

Nebyla. Není to tak dávno, sotva před 20 000 lety, co v prehistorickém světě, kdy mrzne až praští, začíná příběh mi-mi-migrace. Ale jak má člověk poznat, že se jedná o dobu ledovou, a ne například o dobu mrazu nebo velké ochlazení? Podívejte se na naše hrdiny! Jejich tváře jsou přímo ledové. A s přesunem je to honička, zvlášť když zvířecí tým – mamut, tygr a lenochod – najde lidské mládě, velmi roztomilé lidské mládě, a rozhodne se ho vrátit rodičům. Během své dobrodružné cesty mají zvířata spoustu starostí s tím, jak se uživit. Mamut si musí dávat pozor, aby na něj věčně nešlápl. A musí bránit svou tělesnost. Nakonec není tlustý, to ty chlupy ho tak dělají. Tygr si zase musí zachovat svou tygří vážnost. A stále má spoustu problémů se vztahy, které musí vyřešit. A jaký je to řád, když lenochod střídá partnery jako ponožky? Panebože, mamut, ten je věrný. Nakonec by to chtělo nějakou změnu. Co třeba „globální oteplování“?

 

1. Bambi filmy pro děti 

 

bambi

 

S prvními slunečními paprsky, které probudí vše kolem k životu, začíná slavný příběh o Bambim. Díky nejmodernějším technologiím vám ho studio Walt Disney nyní přináší ve vyčištěné a remasterované podobě! V srdci lesa žije malý Bambi, který dělá první nesmělé krůčky v životě a poznává svět kolem sebe. Společně se svými kamarády, roztomilým králíčkem Dupíkem a plachým skunkem Kvietkem, zažívají velká dobrodružství. Bruslete na „otužilé“ vodě, dovážejte v lese a seznamte se se všemi jeho zvláštními obyvateli. Jejich moudrý průvodce Vydra, který je královského původu, jim předává své zkušenosti s láskou, ztrátou a životem. Bambi je jedno velké dobrodružství plné humoru, nádherné animace a hudby nominované na Oscara. Filmy pro děti.

Filmy o koních : 10 nejlepších filmů

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button