Filmy a volný časONLINE FILMY

Film Time online cz dabing nebo titulky zdarma

Time online cz dabing je americký thriller z roku 2021, který napsal, režíroval a produkoval M. Night Shyamalan. Film vychází z francouzského švýcarského grafického románu Sandcastle autorů Pierra Oscara Levyho a Frederika Peeterse. Ve filmu hrají Gael García Bernal, Vicky Krieps, Rufus Sewell, Alex Wolff, Thomasin McKenzie, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird, Ken Leung, Eliza Scanlen, Aaron Pierre, Embeth Davidtz a Emun Elliott. Děj sleduje skupinu lidí, kteří rychle stárnou na odlehlé pláži.

 

Film Čas online cz dabing

 

Film Čas online cz dabing

 

Shyamalan se rozhodl adaptovat Písečný hrad do filmové podoby poté, co ho dostal jako dárek ke Dni otců. Film Time online cz dabing nebo titulky. Tehdy ještě nepojmenovaný projekt byl oznámen v září 2019 a režisér odhalil spolupráci se společností Universal Pictures.

 

Old měl premiéru 19. března v Jazz at Lincoln Center v New Yorku. 2021 a 23. července byl uveden do amerických kin. Červenec. Celosvětově vydělal 65,1 milionu dolarů a od kritiků získal smíšené hodnocení – chválili kameru a koncept, ale kritizovali scénář a herecké výkony. Témata a závěry filmu mají polarizovanou odezvu.
Manželé Guy a Prisca Cappovi odjedou se svými malými dětmi Maddoxem a Trentem na poslední rodinnou dovolenou před rozvodem do tropického letoviska. Na radu správce letoviska rodina navštíví odlehlou pláž, kde se nacházejí i další tři účastníci: rapper střední třídy a jeho společnice; chirurg Charles.

 

Čas Horor cz dabing 

 

Časový horor cz dabing 

 

Jeho manželka Chrystal, jejich malá dcera Kara, Charlesova matka Agnes a hraví manželé Jarin a Patricia Carmichaelovi. Tragédie zasáhne prázdninové skupiny. Účesy pro řídké vlasy. Když objeví utopené tělo měšťanského společníka Sedana, Agnes náhle zemře. Brzy dojde k podivným událostem, včetně toho, že se ze tří dětí stanou teenageři. Skupina si uvědomí, že pláž na nich rychle stárne a každých 30 minut se zvětšuje o celý rok. Zjistí také, že alespoň jeden člen z každé rodiny trpí nějakým onemocněním a že při pokusu o odchod. To znamená, že zčernají a probudí se na pláži.

 

Čas herců 

 

Čas herců 

 

Dochází k další tragédii. Když pouto mezi dospívající Karou a Trentem způsobí, že Kara rychle porodí. Jenže dítě na následky pláže rychle zemřelo. Uprostřed skupiny, která se snaží utéct z pláže. Trent a Maddox objeví zápisník předchozího cestovatele a podrobnosti o tom, jak jsou sledováni. Pokusy o odchod jsou stále napjatější, když Charlesova zhoršující se schizofrenie způsobí, že zabije sedan střední třídy. Jarin se utopí a Kara zemře. Čas na horor online cz dabing nebo titulky zdarma Jak hledají cestu ven, zatímco Patricia a Chrystal umírají na následky epilepsie a hypokalcemie. Charles nakonec v noci napadne Guye v záchvatu schizofrenie. Prisca ho však ubije rezavým nožem a způsobí mu smrtelnou infekci. Když noc končí, starší Guy a Prisca se navzájem usmiřují a poté umírají. Man in the Dark 2 online cz dabing nebo titulky.

 

Čas online cz dabing 

 

Čas online cz dabing 

 

Když příštího rána zůstanou jen již dospělí Maddox a Trent, vrátí se Trent k tajné zprávě. Kterou mu dal manažer jeho synovce a která podle něj souvisí s podmořským korálovým průchodem. Domníval se, že tento průchod umožní jemu a Maddoxovi neztratit při odchodu z pláže vědomí. Film Time online cz dabing nebo titulky. On a jeho sestra začnou proplouvat korály. Poté, co se nedostanou z vody, zaměstnanec střediska. který je sleduje, hlásí, že celá skupina zemřela.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button